czwartek, 31 sierpnia 2017 r., 12:25
82-latek zgubił się w lesie - pomogli policjanci
Poszedł na grzyby i przez kilka godzin nie wracał do domu. Jak się okazało, 82-letni mężczyzna zgubił się w lesie. Odnaleźli go policjanci. Funkcjonariusze apelują o rozwagę osoby udające się do lasu, by miały przy sobie telefon komórkowy, co w razie potrzeby ułatwi skontaktowanie się z nimi i ich odnalezienie.

czwartek, 31 sierpnia 2017 r., 10:11
Wydano ostrzeżenia przed burzami i ulewami
W czwartek nad Kaszubami prognozowane są opady deszczu i burze z gradem. W związku z tym Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia.

środa, 30 sierpnia 2017 r., 09:36
Kościerzyna. 19-latek stracił prawo jazdy
Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się przejażdżka dla 19-latniego kierującego VW Golfem. Nastolatek znajdował się bowiem w stanie po użyciu alkoholu.

środa, 30 sierpnia 2017 r., 09:31
Kościerzyna. Golf uderzył w audi - dwie osoby w szpitalu
We wtorkowe przedpołudnie służby interweniowały na ulicy Klasztornej w Kościerzynie, gdzie kierujący golfem najechał na tył audi. Wskutek zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

wtorek, 29 sierpnia 2017 r., 21:28
Tragedia w Nowej Karczmie. Spłonął 91-letni mężczyzna
We wtorkowy wieczór w Nowej Karczmie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Podczas rozpalania ognia, 91-latek dolał do pieca łatwopalnej cieczy, w wyniku czego ogień zajął ubrania mężczyzny. Niestety mężczyzny nie udało się go uratować.

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r., 09:22
Audi wymusiło pierwszeństwo na renault - 18-latka straciła prawo jazdy
Utratą prawa jazdy dla 18-letniej kierującej audi zakończyło się niedzielne zdarzenie, do którego doszło w Nowej Kiszewie na skrzyżowaniu z drogą w kierunku miejscowości Dębogóry. Audi wymusiło tam pierwszeństwo przejazdu na renault.

sobota, 26 sierpnia 2017 r., 13:43
Mały Klincz. Wypadek na skrzyżowaniu - sześć osób w szpitalu
W sobotnie przedpołudnie służby interweniowały na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Doszło tam do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano sześć osób.

piątek, 25 sierpnia 2017 r., 13:40
Pierwsze pilarki już w rękach ochotników
Pierwsze pilarki i osprzęt do pił spalinowych trafił już do ochotników z województwa pomorskiego. W niedługim czasie w nowy sprzęt wyposażone zostaną kolejne jednostki. Łącznie do druhów trafi ponad 70 pilarek.

czwartek, 24 sierpnia 2017 r., 10:40
Wypadek na trasie Góra-Koźmin - jedna osoba w szpitalu
W środę wieczorem doszło do wypadku na trasie Góra-Koźmin. Osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym. Wskutek tego jedną osobę przewieziono do szpitala.

czwartek, 24 sierpnia 2017 r., 10:31
Kościerzyna. Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z osobówką
W środowy wieczór doszło do wypadku na w Kościerzynie. Samochód osobowy zderzył się tam z motocyklem. Mężczyzna kierujący jednośladem trafił z ogólnymi potłuczeniami ciała do szpitala.