czwartek, 13 września 2018 r., 15:13
Poszukiwania 53-letniego mieszkańca Gowidlina zakończone
Kartuscy policjanci poszukują 53-letniego mężczyznę z Gowidlina. Mężczyzna kilka dni temu wyszedł ze Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

środa, 12 września 2018 r., 14:19
Stare Polaszki. Motorowerem pod dostawcze renault - nastolatek w ciężkim stanie
W stanie nieprzytomnym śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku został przetransportowany 16-latek, który jadąc motorowerem wjechał wprost pod dostawcze renault. Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie w Starych Polaszkach. Na miejscu wciąż trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

środa, 12 września 2018 r., 09:41
40-latek z zarzutem kradzieży akumulatorów z wysypiska śmieci
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 40-letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest o dokonanie kradzieży. W połowie sierpnia z terenu wysypiska śmieci w Gostomiu miał ukraść akumulatory z ładowarek i pompy o łącznej wartości 3.200 zł.

wtorek, 11 września 2018 r., 10:04
Kierowca renault dostał udaru - życie uratowali mu policjanci
Patrolując krajową "20" funkcjonariusze zauważyli stojące na poboczu renault. Jego kierowca nie dawał oznak życia. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej, jednocześnie wzywając zespół ratownictwa medycznego. Jak się okazało, 69-latek dostał udaru, a szybka reakcja mundurowych ocaliła mu życie.

poniedziałek, 10 września 2018 r., 09:29
Lubań. Nocne poszukiwania 19-latki
Na szczęście pozytywnym skutkiem zakończyło się poszukiwania 19-latki w Lubaniu. Nastolatki przez dwie godziny poszukiwali strażacy wraz z policjantami. Na trop dziewczyny wpadł policyjny pies.

poniedziałek, 10 września 2018 r., 09:21
Kościerzyna. 40-latek z promilami jechał BMW
Za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień odpowie 40-latek, którego w sobotę w nocy zatrzymali kościerscy policjanci. Mężczyzna wydmuchał blisko promil alkoholu.

czwartek, 6 września 2018 r., 12:25
Policjanci rozpoczęli akcję "Bezpieczna droga do szkoły"
Wraz z dźwiękiem pierwszego dzwonka rozpoczęła się również kolejna edycja akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Kościerscy mundurowi prowadzą m.in. wzmożone kontrole w okolicach szkół i na drogach do nich dojazdowych, spotykają się też z najmłodszymi w szkołach.

środa, 5 września 2018 r., 10:49
Trzylatka wtargnęła pod samochód
Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła we wtorek trzyletnia dziewczynka, która na jednym z parkingów w Kościerzynie wyrwała się mamie i wpadła pod samochód.

środa, 5 września 2018 r., 10:32
Motorower zderzył się z sarną - motocyklista w szpitalu
Do nietypowego wypadku doszło we wtorkowy poranek w Kościerzynie. Z lasu wybiegła sarna i zderzyła się z motorowerem. Podróżujący nim 78-latek trafił do szpitala.

poniedziałek, 3 września 2018 r., 15:51
Uderzył samochodem w ogrodzenie. Miał ponad dwa promile
58-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego doprowadził w niedzielę do kolizji w Loryńcu. Mężczyzna wjechał samochodem w posesję i uszkodził jej ogrodzenie. Okazało się, że miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.