piątek, 26 lipca 2019 r., 22:11
Kłobuczyno. Zderzenie mazdy z mercedesem - dwoje dzieci w szpitalu
W piątkowe popołudnie służby interweniowały na K20, gdzie kierująca mazdą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na mercedesie. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dwoje dzieci.

piątek, 26 lipca 2019 r., 12:09
Nadmierna prędkość i spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych najczęstszymi zagrożeniami w Kościerskiem
Przekraczanie dozwolonej prędkości i spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych - to główne zagrożenia w powiecie kościerskim w minionym półroczu. Jak wynika z Krajowej Mapy Zagrożeń, najczęściej kierowcy jeżdżą za szybko w Nowej Karczmie i Starej Kiszewie.

piątek, 26 lipca 2019 r., 09:07
Nękał i groził rodzinie - decyzją sądu trafił do aresztu
Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania zastosował wobec 55-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego Sąd Rejonowy w Kościerzynie. Mężczyzna kierował wobec najbliższych groźby karalne oraz ich nękał.

czwartek, 25 lipca 2019 r., 21:09
Poszukiwania podopiecznego DPS Cisewie zakończone
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują 56-letniego Piotra D., podopiecznego Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu. Mężczyzna wyszedł z placówki w godzinach porannych i do tej pory nie powrócił.

środa, 24 lipca 2019 r., 09:29
Trzech kierujących straciło prawo jazdy - dwóch za alkohol, trzeci za prędkość
Od wczesnych godzin porannych na drogach powiatu kościerskiego przeprowadzono akcję ukierunkowaną na kontrolę stanu trzeźwości kierujących. Podczas działań zatrzymano jeden nietrzeźwego kierującego i jednego po użyciu alkoholu. Do grona kierowców, którzy utracili prawo jazdy, dołączył też trzeci, który z kolei znacząco przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

środa, 24 lipca 2019 r., 09:11
Kalisz. 26-latek kierujący polo wymusił pierwszeństwo i zderzył się z renault
We wtorkowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Kaliszu, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów na drodze wojewódzkiej. 26-latek kierujący polo wymusił pierwszeństwo na renault. Jedna osoba trafiła do szpitala.

środa, 24 lipca 2019 r., 09:05
Kościerzyna. Podczas cofania potrącił 80-latkę idącą chodnikiem
Wizytą w szpitalu dla 80-latki i zatrzymaniem prawa jazdy dla 20-latka zakończyło się wtorkowe zdarzenie, do którego doszło w południe w Kościerzynie. Podczas cofania kierujący dostawczym fiatem potrącił kobietę idącą chodnikiem.

poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 08:08
Kościerzyna. 45-latek stracił prawo jazdy. Był pijany
Ponad dwa promile alkoholu wydmuchał 45-latek, którego jadącego renault w sobotę na ulicy Strzeleckiej w Kościerzynie zatrzymali kościerscy policjanci. Mężczyzna na co najmniej trzy lata straci prawo jazdy.

poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 07:56
Dziemiany. Mazda najechała na 21-letniego rowerzystę
21-letni rowerzysta trafił do szpitala po tym, jak najechała na niego kierowana przez 28-latka mazda. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w Dziemianach.

niedziela, 21 lipca 2019 r., 09:35
Nowy Klincz. Opel zderzył się z BMW - siedem osób w szpitalu
Aż siedem osób zostało poszkodowanych wskutek zdarzenia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Nowym Klinczu. Kierujący oplem wymusił tam pierwszeństwo przejazdu na BMW.