piątek, 20 lipca 2018 r., 15:41
Stara Kiszewa. Nie chciał uderzyć w ciężarówkę, potrącił 13-latkę
W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Starej Kiszewie, gdzie kierujący peugeotem potrącił idącą poboczem 13-latkę. Dziewczynka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Gdańsku śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

piątek, 20 lipca 2018 r., 09:06
Niedamowo. Przewrócił się na motorowerze - 38-latek walczy o życie
Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku przetransportowano 38-latka, który w czwartek późnym wieczorem przewrócił się na motorowerze. Mężczyzna walczy o życie.

środa, 18 lipca 2018 r., 16:36
Nad Kaszubami przejdą burze - wydano ostrzeżenia
W środowe popołudnie i wieczór nad Kaszubami mogą przejść burze z gradem. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia.

poniedziałek, 16 lipca 2018 r., 09:19
Zderzenie quada z zaprzęgiem konnym
Kierujący quadem 35-latek trafił do szpitala po tym, jak zderzył się z zaprzęgiem konnym. O ile jadący quadem był trzeźwy, to woźnica wydmuchał około 1,5 promila alkoholu.

poniedziałek, 16 lipca 2018 r., 09:09
Wypadki w Wielkim Klinczu i Nowej Karczmie - cztery osoby w szpitalu
Sobota nie należała do spokojnych na drogach powiatu kościerskiego. Służby ratunkowe interweniowały między innymi w Wielkim Klinczu i Nowej Karczmie, gdzie doszło do wypadków. W ich skutek do szpitala trafiły łącznie cztery osoby.

piątek, 13 lipca 2018 r., 10:34
Pałubin. Motorowerem w volkswagena - ranny 15-latek
W czwartek służby ratunkowe interweniowały w Pałubinie (gm. Stara Kiszewa), gdzie nastolatek jadąc motorowerem zderzył się z volkswagenem. Rannego 15-latka przetransportowano do szpitala w Gdańsku.

piątek, 13 lipca 2018 r., 10:29
Był poszukiwany listami gończymi. Wpadł w ręce kościerskich policjantów
Był poszukiwany przez różne sądy aż kilkoma listami gończymi, w tym za to, że nie powrócił z przepustki do aresztu. Mowa o 53-letnim mężczyźnie, którego w czwartek zatrzymali kościerscy policjanci.

piątek, 13 lipca 2018 r., 10:23
Skradziony samochód porzucony w lesie
Skradziony przed kilkoma dniami w Kościerzynie pojazd powrócił do właściciela. Samochód został bowiem porzucony w lesie nieopodal miejscowości Rotembark.

czwartek, 12 lipca 2018 r., 21:15
Akcja ratunkowa nad jeziorem we Wdzydzach zakończona. Mężczyzna nie żyje
Zakończyła się akcja ratunkowa nad jeziorem we Wdzydzach. Strażacy wyłowili ciało mężczyzny z jeziora na brzeg, po czym natychmiast przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety nie udało się już przywrócić mężczyźnie czynności życiowych.

środa, 11 lipca 2018 r., 18:26
Bałachy. Ciężarowe Volvo przewróciło się na poboczu
Kierujący volvo trafił do szpitala po tym, jak chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego samochód ciężarowy przewrócił się na bok. Do zdarzenia doszło na trasie Korne-Dziemiany.