sobota, 29 kwietnia 2017 r., 19:51
Korne-Bytów. Zderzenie trzech pojazdów na K20
W sobotnie popołudnie służby interweniowały na trasie Korne-Bytów, gdzie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Wskutek zajścia do szpitala trafiły cztery osoby. Po wykonaniu badań, okazało się, że tylko jedna z nich wymaga hospitalizacji.

piątek, 28 kwietnia 2017 r., 14:13
Więcej policyjnych kontroli i patroli, by majówka minęła spokojnie i bezpiecznie
Rozpoczynamy majówkę. Przed nami czas wyjazdów, wycieczek, spotkań z przyjaciółmi, imprez i wspólnego biesiadowania. Długi weekend dla policjantów to okres wzmożonej pracy, podejmują szereg działań służących zapewnieniu bezpieczeństwa i porządku publicznego. Zapowiadają m.in. wzmożone kontrole na drogach. Aby majówka upłynęła bez przykrych niespodzianek, warto pamiętać o kilku prostych zasadach.

czwartek, 27 kwietnia 2017 r., 16:15
Mały Klincz. Zderzenie trzech pojazdów - cztery osoby w szpitalu
W czwartkowe popołudnie służby interweniowały w Małym Klinczu, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Wskutek zajścia do szpitala trafiły aż cztery osoby, w tym dwoje dzieci i osoba starsza.

czwartek, 27 kwietnia 2017 r., 10:31
Nowy Klincz. Wypadek na budowie - ranny 62-latek
Z urazem głowy i kręgosłupa 62-letni mężczyzna śmigłowcem LPR został przetransportowany do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, po tym jak spadł z wysokości podczas pracy przy budowie obiektu.

środa, 26 kwietnia 2017 r., 19:57
Wybuch gazu i pożar w Nowym Karpnie. Dwie osoby ranne
Dwie osoby zostały ranne wskutek wybuchu gazu, do którego doszło w środowe popołudnie w Nowym Karpnie (gm. Lipusz). Jedną z nich przetransportowano do szpitala śmigłowcem LPR. Budynek, w którym nastąpił wybuch, a następnie pożar, uległ całkowitemu zniszczeniu. Dzięki sprawnym i natychmiastowych działaniom strażaków, przed płomieniami udało się uratować sąsiednie zabudowania.

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 08:57
"Kręci mnie bezpieczeństwo" - policjanci edukowali rowerzystów
W sobotę, 22 kwietnia kościerscy policjanci zainaugurowali ogólnopolską akcję profilaktyczną, opracowaną przez Biuro Ruchu Drogowego KGP pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo". Policjanci podczas patrolu w różnych miejscowościach powiatu spotkali się z rowerzystami przypominali zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym

piątek, 21 kwietnia 2017 r., 10:35
Kościerzyna. Dwaj młodzi mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie kamer
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Kościerzyny, których w czwartek zatrzymali kościerscy policjanci. 18-latek i 20-latek podejrzani są o zniszczenie dwóch kamer monitoringu.

czwartek, 20 kwietnia 2017 r., 15:02
Kościerzyna. Na ulicy Cegielni doszło do rozszczelnienia rury z gazem - ewakuowano około 100 osób
Podczas robót ziemnych na ulicy Cegielnia w Kościerzynie doszło do rozszczelnienia linii gazowej. W związku z tym zadecydowano o ewakuacji około 80-100 osób z pobliskich budynków. Dzięki współpracy straży pożarnej i pogotowia gazowego udało się już opanować zagrożenie.

środa, 19 kwietnia 2017 r., 10:44
Kościerzyna. Przy ulicy Słonecznej znaleziono ciało - denat to zaginiony Jarosław D.
Na pływające w akwenie zwłoki natrafili policjanci, którzy patrolowali ten rejon miasto. Denat to poszukiwany od pięciu miesięcy mieszkaniec Kościerzyny - Jarosław D. Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie

piątek, 14 kwietnia 2017 r., 13:28
Dwoje kierujących bez uprawnień zatrzymanych
Aż dwoje kierujących, którzy prowadzili pojazdy bez uprawnień, zatrzymali kościerscy policjanci przez minione dwie doby. Zarówno 34-letni mieszkaniec Słupska, jaki mieszkanka powiatu kościerskiego zostali ukarani mandatami karnymi. Właściciele pojazdów będą musieli z kolei ponieść koszty ich odholowania na parking strzeżony.