piątek, 5 maja 2017 r., 10:31
Kościerska Huta. Zderzenie dwóch pojazdów na K20
W czwartkowe popołudnie służby interweniowały na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Kościerska Huta. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z kierujących z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

piątek, 5 maja 2017 r., 10:26
Kolizje w Kościerzynie i Lipuskiej Hucie
W czwartek na drogach powiatu kościerskiego doszło do dwóch kolizji. W Kościerzynie Polo uderzyło w BMW, w Lipuskiej Hucie VW T35 podczas wymijania zderzył się bocznie ze Scanią z naczepą. Szczęśliwie w obu tych zdarzeniach nie ucierpiał żaden z jego uczestników.

piątek, 5 maja 2017 r., 09:29
Kaliska - Kłobuczyno. Bus rozbił się na drzewie - ranny kierowca
21-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak kierowany przez niego bus zjechał z trasy i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na K20 między Kaliskami Kościerskimi a Kłobuczynem.

czwartek, 4 maja 2017 r., 14:36
(Nie)bezpieczna majówka na drogach powiatu kościerskiego
Pięć wypadków, w których rannych zostało siedem osób, pięć kolizji, czterech nietrzeźwych kierujących i jeden w stanie po spożyciu alkoholu oraz blisko 100 wystawionych mandatów, głównie za przekroczenie prędkości - to bilans długiego weekendu na drogach powiatu kościerskiego.

czwartek, 4 maja 2017 r., 13:53
Kościerzyna. Zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Trafił do szpitala
We wtorkowe południe służby ratunkowe interweniowały na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba wskutek zdarzenia została przetransportowana do szpitala.

czwartek, 4 maja 2017 r., 13:49
Nowe Karpno. Pięciolatka potrącona przez hondę
Pięcioletnia dziewczyna z obrażeniami ciała został przetransportowana do szpitala po tym, jak została potrącona przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 30 kwietnia w Nowym Karpnie (gm. Lipusz).

czwartek, 4 maja 2017 r., 10:48
Kościerzyna. Spłonął stary wagon
W środowe przedpołudnie strażacy walczyli z pożarem wagonu kolejowego przy ulicy Dworcowej w Kościerzynie. Najprawdopodobniej ogień powstał wskutek podpalenia.

wtorek, 2 maja 2017 r., 08:52
W mieszkaniu przechowywał marihuanę i amfetaminę - 22-latek z zarzutami
14 gramów marihuany i blisko 120 tabletek z amfetaminą w mieszkaniu zajmowanym przez 22-latka ujawnili kościerscy kryminalni. Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków.

poniedziałek, 1 maja 2017 r., 19:11
Grabowo-Puc. Nissan rozbił się na drzewie - poszkodowani dwaj mężczyźni
Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala, wskutek zdarzenia do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na trasie Grabowo Kościerskie - Puc. Kierujący nissanem micrą stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego kierowany przez niego samochód uderzył w drzewo.

sobota, 29 kwietnia 2017 r., 20:00
Foshuta. Hyundai uderzył w ciągnik, audi w drzewo
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w Foshucie. Kierująca hyundai'em uderzyła tam w ciągnik, a następnie zjechała na przeciwny pas ruchu. Jadące z naprzeciwka audi, chcąc uniknąć zderzenia, zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo.