piątek, 12 kwietnia 2019 r., 12:22
Grad medali Mistrzostw Polski dla UKS Manta Kościerzyna
13 złotych, 16 srebrnych i 14 brązowych medali - to bilans Mistrzostw Polski dla zawodników UKS Manta Kościerzyna. W zawodach brało udział 233 zawodników z 16 polskich klubów, którzy popłynęli w 1083 startach indywidualnych i 96 sztafetowych.

środa, 10 kwietnia 2019 r., 07:57
Sukcesy kościerskich karateków na Mistrzostwach Polski Północnej PFKK
Aż z trzema tytułami Mistrzów Polski Północnej powrócili do Serca Kaszub kościerscy karatecy z Mistrzostw Polski Północnej PFKK, które pod koniec marca odbyły się w Złocieńcu. Ponadto wywalczyli też trzy wicemistrzostwa oraz czterokrotnie stawali na trzecim stopniu podium.

poniedziałek, 8 kwietnia 2019 r., 12:26
Szczypiornistki ze złotem XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Wielki sukces na swoim koncie odnotowały pomorskie szczypiornistki, które podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyły złoty medal. W zwycięskim składzie znalazły się uczennice i trenerzy Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie.

niedziela, 7 kwietnia 2019 r., 20:33
Kilkuset biegaczy rozpoczęło cykl Kaszuby Biegają w Somoninie
Około 600 osób rozpoczęło w niedzielne popołudnie tegoroczny cykl Kaszuby Biegają. Zawodnicy mierzyli się na trzech dystansach - 5-kilometrowym, 10-kilometrowych i w półmaratonie. Imprezie tradycyjnie towarzyszyły biegi dla najmłodszych.

niedziela, 31 marca 2019 r., 18:08
Olimpia Breza na Mistrzostwach Świata
Występ na Mistrzostwach Świata był niezwykle cennym doświadczeniem dla 17-letniej mieszanki Kościerzyny. Olimpia Breza pojawiła się na mecie jako 55. zawodniczka świata, 12 Europejka i pierwsza wśród zawodników z Polski.

czwartek, 28 marca 2019 r., 10:25
Drugie miejsce w finale wojewódzkim piłki ręcznej dla zawodniczek z Nowej Karczmy
Finał XX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt rozegrany został w hali sportowej w Nowej Karczmie. W rozgrywkach wzięło udział sześć najlepszych drużyn z terenu województwa pomorskiego.

wtorek, 26 marca 2019 r., 11:22
Kolejne sukcesy Mariana Knutha na Mistrzostwach Polski
Kolejny występ i sukces ma na swoim koncie mieszkaniec Wielkiego Klincza Marian Knuth, który podczas odbywających się w miniony weekend w Zalesiu Międzynarodowych Mistrzostwach Polski sięgnął po po srebro w wyciskaniu sztangi na ławce i złoto w martwym ciągu.

wtorek, 26 marca 2019 r., 09:40
Srebro dla szczypiornistów z Lipusza w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnych
Drugie miejsce w finale wojewódzkim wywalczyli szczypiorniści z Lipusza, którzy w meczu o złoto ulegli drużynie z Gdańska. Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców rozegrany został w piątek na hali sportowej Zespołu Szkół w Lipuszu.

poniedziałek, 25 marca 2019 r., 08:22
Znamy zwycięzców Grand Prix Serca Kaszub w skacie sportowym
Przed tygodniem w Lipuszu rozegrano dwa ostatnie turnieje w ramach Grand Prix Serca Kaszub. Łącznie przez wszystkie spotkania przewinęło się aż 50 graczy. W klasyfikacji końcowej indywidualnie zwyciężył Zdzisław Pepliński, z kolei drużynowej team Bałachy.

poniedziałek, 25 marca 2019 r., 08:13
Sukces kościerskich biegaczek na Mistrzostwach Polski - Olimpia Breza ze złotem
Trzy zawodniczki kościerskiego Remusa reprezentowały klub na Przełajowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w Olszynie. Wszystkie zakończyły swoje biegi na dobrych pozycjach. Kolejne w tym roku złoto wywalczyła Olimpia Breza, wygrywając bieg przełajowy na dystansie 3 km.