wtorek, 11 kwietnia 2017 r., 10:35
Zawodnicy UKS Manta Kościerzyna z 13 medalami w II rundzie Klubowego Pucharu Polski
W miniony weekend odbyła się II runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach w Olecku. W zawodach brało udział 136 zawodników z całej Polski, w tym sześciu reprezentujących UKS Manta Kościerzyna. Kościerscy pływacy wywalczyli w sumie 13 medali.

poniedziałek, 10 kwietnia 2017 r., 08:42
11 medali dla kościerskich karateków na Mistrzostwach Pomorza
Jedenaście medali zdobyli młodzi karatecy Kościerskiego Klubu Karate-Do "Seiunchin", w Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym, jakie odbyły się 1 kwietnia w Gdańsku. W tym interesującym turnieju, który odbył się w hali "Ergo Arena", wystartowało 376 zawodników z dziewięciu klubów województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.

piątek, 7 kwietnia 2017 r., 10:06
Kościerscy łucznicy z tytułem Mistrzów Polski
Kościerska reprezentacja zajęła I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Łucznictwie. A tym samym pojawiła się dla nich szansa reprezentowania w biało-czerwonych barwach naszego kraju na arenie międzynarodowej.

czwartek, 6 kwietnia 2017 r., 10:04
Dominik Kozłowski z brązem ME i nowym rekordem Polski
O wielkim sukcesie może mówić Dominik Kozłowski, który zanotował bardzo udany start na Mistrzostwach Europy w Podnoszeniu Ciężarów w Splicie. Mieszkaniec Łubiany nie tylko zdobył brązowy medal, ale także ustanowił nowy rekord Polski w rwaniu.

środa, 5 kwietnia 2017 r., 09:07
Kolejny sukces Mariana Knutha z Wielkiego Klincza
Kolejny sukces ma na swoim koncie Marian Knuth z Wielkiego Klincza. W miniony weekend wystartował w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Zalesiu k. Terespola. Zarówno w wyciskaniu sztangi leżąc, jak i martwym ciągu wywalczył drugie miejsce.

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 19:23
Złoto dla Mariana Knutha w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski
W miniony weekend w Kołobrzegu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, martwym ciągu oraz trójboju siłowym. W martwym ciągu wśród weteranów wystartował Marian Knuth z Wielkiego Klincza, który zakończył zawody ze złotym medalem.

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 09:50
Marcin Łukowicz potrójnym medalistą Pucharu Świata w Lignano
W miniony weekend we włoskim Lignano Sabbiadoro odbyła się druga runda Pucharu Świata w pływaniu w płetwach pod patronatem CMAS. Zawodnik UKS Manta Kościerzyna Marcin Łukowicz zdobył podczas tych zawodów trzy medale: srebro na 50 BF i 100 BF oraz brąz na 200BF.

piątek, 24 marca 2017 r., 10:52
CKK "Strzelnica" zaprasza na wiosenne marsze nordic walking
Centrum Kultury Kaszubskiej "Strzelnica" zaprasza miłośników nordic walking na wspólne marsze, które odbywają się w każde środy i soboty. Pierwszy wiosenny marsz odbył się w ósmego marca.

piątek, 24 marca 2017 r., 10:10
Sukcesy młodych szczypiornistów z Nowej Karczmy
Kolejne sukcesy odnotowali szczypiorniści ze Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie. Podczas Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini-piłce Ręcznej Chłopców w Kartuzach wywalczyli brązowy medal, dwa dni później w Kwidzynie zdobyli złoto w lidze województwa. Z kolei ich młodsi koledzy sięgnęli po zwycięstwo w Kościerzynie.

środa, 22 marca 2017 r., 12:33
Zofia Wyszecka Mistrzynią Polski Północnej Kyokushin Karate
W sobotę w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej Kyokushin Karate PFKK. Wystartowało w nich 173 zawodników, w tym czterech reprezentantów Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy z zawodów powrócili ze złotem i brązem.