:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 2°C
powietrze Dobre
Wybory, Sprawdź głosów otrzymali poszczególni kandydaci Kościerskiem - zdjęcie, fotografia
Koscierski.info 14/10/2019 13:50
Ania Lehmann

Jak już informowaliśmy w powiecie kościerskim w wyborach do Sejmu wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Poniżej prezentujemy rozkład głosów na poszczególnych kandydatów. Sprawdź, który z kandydatów uzyskał największe poparcie mieszkańców powiatu kościerskiego.


Wyniki głosowania do Sejmu RP w okręgu nr 26 w powiecie kościerskim:

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
1. Marek Biernacki - Gdynia (parlamentarzysta) - 932 głosy (2,83 proc.)
2. Marek Toczek - Julianów (żołnierz zawodowy) - 126 głosów (0,38 proc.)
3. Radosław Szatkowski - Reda (inżynier - rolnik) - 39 głosów (0,12 proc.)
4. Czesław Elzanowski - Słupsk (nauczyciel akademicki) - 22 głosy (0,07 proc.)
5. Jerzy Tkaczyk - Starzyno (urzędnik samorządowy) - 83 głosy (0,25 proc.)
6. Łukasz Lesner - Reda (trener) - 24 głosy (0,07 proc.)
7. Mirosław Maszluch - Bytów (lekarz) - 19 głosów (0,06 proc.)
8. Michał Gruchała - Chojnice (informatyk) - 58 głosów (0,18 proc.)
9. Elżbieta Gniazdowska - Karwieńskie Błoto Drugie (nauczyciel) - 52 głosy (0,16 proc.)
10. Krzysztof Bujanowicz - Wejherowo (urzędnik administracji) - 27 głosów (0,08 proc.)
11. Krzysztof Pruszak - Obliwice (politolog) - 25 głosów (0,08 proc.)
12. Aldona Szostakiewicz - Włynkówko (ogrodnik) - 27 głosów (0,08 proc.)
13. Leszek Zawadzki - Chojnice (politolog) - 29 głosów (0,09 proc.)
14. Anna Mikołajczyk - Gdynia (geodeta) - 48 głosów (0,15 proc.)
15. Tadeusz Keliński - Leszno (geodeta) - 16 głosów (0,05 proc.)
16. Irena Markowska - Klaskawa (rolnik) - 24 głosy (0,07 proc.)
17. Krzysztof Zarzecki - Reda (handlowiec) - 16 głosów (0,05 proc.)
18. Danuta Zielińska - Czersk (przedsiębiorca) - 69 głosów (0,21 proc.)
19. Anita Lubczyńska-Kiełpińska - Chojnice (politolog) - 16 głosów (0,05 proc.)
20. Marta Kamrowska - Gdynia (student logistyki) - 27 głosów (0,08 proc.)
21. Bogusława Konczanin - Człuchów (pedagog) - 6 głosów (0,02 proc.)
22. Jarosław Krzekotowski - Nowęcin (ekonomista) - 6 głosów (0,02 proc.)
23. Bożena Piankowska - Nowe Polaszki (rolnik) - 80 głosów (0,24 proc.)
24. Jacek Kaczmarek - Gdynia (student prawa) - 42 głosów (0,13 proc.)
25. Wojciech Przybylski - Gdynia (nauczyciel akademicki) - 5 głosów (0,05 proc.)
26. Krystyna Dorniak - Żukowo (księgowa) - 30 głosów (0,09 proc.)
27. Janusz Kupcewicz - Gdynia (nauczyciel) - 24 głosy (0,07 proc.)
28. Dariusz Męczykowski - Grabówko (nauczyciel) - 3.183 głosy (9,67 proc.)

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
1. Marcin Horała - Gdynia (parlamentarzysta) - 5.074 głosy (15,42 proc.)
2. Aleksander Mrówczyński - Chojnice (parlamentarzysta) - 470 głosów (1,43 proc.)
3. Piotr Muller - Słupsk (prawnik) - 691 głosów (2,10 proc.)
4. Janusz Śniadek - Gdynia (inżynier mechanik) - 815 głosów (2,48 proc.)
5. Małgorzata Zwiercan - Gdynia (instruktor terapii uzależnień) - 566 głosów (1,72 proc.)
6. Ryszard Zarudzki - Gdynia (zootechnik) - 366 głosów (1,11 proc.)
7. Magdalena Sroka - Trąbki Wielkie (specjalista ds. administracji i zarządzania) - 1.978 głosów (6,01 proc.)
8. Mariusz Łuczyk - Miastko (polityk) - 150 głosów (0,46 proc.)
9. Piotr Karczewski - Kościerzyna (przedsiębiorca) - 3.232 głosy (9,82 proc.)
10. Roman Dambek - Gdynia (inżynier mechanik) - 132 głosy (0,40 proc.)
11. Adam Treder - Słupsk (ekonomista) - 151 głosów (0,46 proc.)
12. Marcin Drewa - Wejherowo (politolog) - 89 głosów (0,27 proc.)
13. Krzysztof Wetta - Lębork (dyrektor szkoły) - 74 głosy (0,24 proc.)
14. Violetta Mackiewicz-Sasiak - Reda (socjolog) - 37 głosów (0,11 proc.)
15. Paweł Stolarczyk - Gdynia (prawnik) - 80 głosów (0,24 proc.)
16. Andrzej Leyk - Prokowo-Prokowskie Chrósty (specjalista ochrony informacji niejawnych) - 77 głosów (0,23 proc.)
17. Wiesława Buniewska - Jastarnia (nauczyciel) - 42 głosy (0,13 proc.)
18. Anna Lis - Przewłoka (dyrektor szkoły) - 220 głosów (0,67 proc.)
19. Danuta Białooka-Kostenecka - Gdynia - 25 głosów (0,08 proc.)
20. Jan Kużownik - Łeba (przedsiębiorca) - 16 głosów (0,05 proc.)
21. Mariusz Birosz - Czarne (inżynier mechanik - maszyny i urządzenia elektryczne) - 19 głosów (0,06 proc.)
22. Monika Tobolska - Chojnice (specjalista ds. zamówień publicznych) - 38 głosów (0,12 proc.)
23. Anna Wańtuchowicz - Ustka (przedsiębiorca) - 13 głosów (0,04 proc.)
24. Andrzej Bystron - Mezowo (kurator sądowy) - 221 głosów (0,67 proc.)
25. Urszula Krygier-Nowak - Łeba (urzędnik) - 28 głosów (0,09 proc.)
26. Arleta Kurzelewska - Człuchów (radca prawny) - 33 głosy (0,10 proc.)
27. Michał Kowalski - Władysławowo (nauczyciel) - 378 głosów (1,15 proc.)
28. Kazimierz Klawiter - Rumia (urzędnik państwowy) - 202 głosy (0,61 proc.)

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej:
1. Joanna Senyszyn - Gdynia (profesor) - 1.342 głosy (4,08 proc.)
2. Marek Rutka - Gdynia (nauczyciel akademicki) - 266 głosów (0,81 proc.)
3. Karolina Haska - Wejherowo (właścicielka małego sklepu) - 130 głosów (0,40 proc.)
4. Anna Łukaszewicz - Słupsk (wyższy urzędnik samorządowy) - 48 głosów (0,15 proc.)
5. Adam Lubiewski - Kębłowo (inspektorat ochrony danych) - 42 głosy (0,13 proc.)
6. Bożena Szubińska - Gdańsk (żołnierz) - 54 głosy (0,16 proc.)
7. Jan Ponulak - Warszawa (manager) - 16 głosów (0,05 proc.)
8. Marzena Kutwa - Słupsk (analityk finansowy) - 78 głosów (0,24 proc.)
9. Katarzyna Wirkus - Rzepnica (kierownik domu pomocy społecznej) - 83 głosy (0,25 proc.)
10. Jacek Lampart - Lębork (handlowiec) - 30 głosów (0,09 proc.)
11. Beata Gajewska - Gdynia (nauczyciel wychowania do życia w rodzinie) - 41 głosów (0,12 proc.)
12. Ryszard Kwiatkowski - Słupsk (inżynier budownictwa) - 19 głosów (0,06 proc.)
13. Jakub Żynis - Gdynia (stolarz) - 17 głosów (0,05 proc.)
14. Krzysztof Kozioł - Bińczenie (nauczyciel) - 39 głosów (0,12 proc.)
15. Maciej Jarosz - Borkowo (menadżer) - 24 głosy (0,07 proc.)
16. Beata Stencel - Kościerzyna (doradca klienta) - 180 głosów (0,55 proc.)
17. Michał Kowalewski - Gdynia (lektor języka obcego) - 30 głosów (0,09 proc.)
18. Rafał Marciak - Gdynia (psycholog biznesu) - 23 głosy (0,07 proc.)
19. Anna Zajączkowska - Gdynia (tester oprogramowania komputerowego) - 36 głosy (0,11 proc.)
20. Grażyna Czubala - Gdańsk (ekonomista) - 16 głosów (0,05 proc.)
21. Wojciech Lamentowicz - Rumia (nauczyciel akademicki) - 14 głosów (0,04 proc.)
22. Andrzej Szczotkowski - Charnowo (urzędnik) - 4 głosy (0,01 proc.)
23. Magdalena Drywa - Gdynia (pracownik centrum obsługi telefonicznej) - 37 głosów (0,11 proc.
24. Paweł Wekwert - Radosław (rolnik) - 4 głosy (0,01 proc.)
25. Magdalena Strzelecka - Reda (prezes) - 15 głosów (0,05 proc.)
26. Jacek Słupecki - Borkowo (programista aplikacji) - 13 głosów (0,04 proc.)
27. Dominika Nowak - Gdynia (specjalista bankowości) - 34 głosy (0,10 proc.)
28. Marcin Strzelczyk - Gdynia (prezes) - 50 głosów (0,15 proc.)

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość:
1. Artur Dziambor - Gdynia (nauczyciel) - 1.055 głosów (3,21 proc.)
2. Andrzej Kozieł - Gdynia (inżynier mechanik budowy okrętów) - 135 głosów (0,41 proc.)
3. Marcin Wałdoch - Chojnice (nauczyciel akademicki) - 139 głosów (0,42 proc.)
4. Tomasz Kłeczek - Rumia (przedsiębiorca) - 72 głosy (0,22 proc.)
5. Adam Lotkowski - Gdynia (przedsiębiorca) - 89 głosów (0,27 proc.)
6. Michał Truszkowski - Gdynia (operator CNC) - 63 głosy (0,19 proc.)
7. Wiesława Szymczak - Gdynia (emerytowana położna) - 75 głosów (0,23 proc.)
8. Jarosław Gryń - Lębork (administratywista) - 29 głosów (0,09 proc.)
9. Magdalena Stupkiewicz - Stegna (przedsiębiorca) - 49 głosów (0,15 proc.)
10. Piotr Bruc - Kębłowo (policjant) - 29 głosów (0,09 proc.)
11. Arkadiusz Świeczkowski - Somonino (kierowca) - 94 głosy (0,29 proc.)
12. Łukasz Wieczorek - Starogard Gdański (technik utrzymania ruchu) - 49 głosów (0,15 proc.)
13. Agnieszka Sypniewska-Marczyk - Gdynia (HR menager i trener biznesu) - 41 głosów (0,12 proc.)
14. Bartłomiej Głowacki - Glincz (technik BHP) - 30 głosów (0,09 proc.)
15. Michał Dyszer - Lemany (przedsiębiorca) - 66 głosów (0,20 proc.)
16. Krzysztof Kozłowski - Reda (nauczyciel) - 33 głosy (0,16 proc.)
17. Damian Jarzębiński - Kartuzy (przedsiębiorca) - 82 głosy (0,25 proc.)
18. Edyta Kubiak - Gdynia (specjalista ds. logistyki kontenerowej) - 73 głosy (0,22 proc.)
19. Paulina Szynaka - Gdynia (tester oprogramowania) - 20 głosów (0,06 proc.)
20. Katarzyna Warcikowska - Gdynia (koordynator działu handlowego) - 11 głosów (0,03 proc.)
21. Paweł Pokryfka - Gdynia (bez zawodu) - 29 głosów (0,09 proc.)
22. Agnieszka Szczepaniak - Gdynia (psycholog) - 24 głosy (0,07 proc.)
23. Małgorzata Paprocka - Gdynia (nauczyciel) - 17 głosów (0,05 proc.)
24. Gabriela Duda - Gościcino (pracownik socjalny) - 32 głosy (0,10 proc.)
25. Zuzanna Trela - Gdynia (inżynier środowiska) - 24 głosy (0,07 proc.)
26. Sylwia Sugier - Skarszewy (specjalista ds. kontroli jakości) - 15 głosów (0,05 proc.)
27. Maria Zblewska - Gdańsk (krawcowa) - 62 głosy (0,19 proc.)
28. Przemysław Lipski - Lędowo-Osiedle (nauczyciel) - 67 głosów (0,20 proc.)

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni:
1. Barbara Nowacka - Warszawa (informatyczka) - 3.749 głosów (13,38 proc.)
2. Kazimierz Plocke - Kłanino (inżynier rolnik) - 748 głosów (2,27 proc.)
3. Zbigniew Konwiński - Słupsk (historyk) - 123 głosy (0,37 proc.)
4. Henryka Krzywonos-Strycharska - Gdańsk (maszynistka biurowa) - 720 głosów (2,19 proc.)
5. Leszek Bonna - Chojnice (menager) - 148 głosów (0,45 proc.)
6. Tadeusz Aziewicz - Gdynia (ekonomista) - 103 głosy (0,41 proc.)
7. Grzegorz Furgo - Gdańsk (menager kultury) - 50 głosów (0,50 proc.)
8. Radomir Szumełda - Gdynia (przedsiębiorca) - 117 głosów (0,36 proc.)
9. Janina Kwiecień - Sierakowice (nauczyciel) - 454 głosy (1,38 proc.)
10. Danuta Wawrowska - Grabno (radca prawny) - 60 głosów (0,18 proc.)
11. Rafał Szlas - Wejherowo (przedsiębiorca) - 60 głosów (0,18 proc.)
12. Arkadiusz Dzierżyński - Mosty (finansista) - 24 głosy (0,07 proc.)
13. Krystyna Łuczycka - Człuchów (nauczyciel języka polskiego) - 59 głosów (0,18 proc.)
14. Marika Domozych - Gdynia (student gospodarki przestrzennej) - 49 głosów (0,15 proc.)
15. Andrzej Struk - Jastarnia (technik mechanik) - 238 głosów (0,72 proc.)
16. Karolina Szczygieł - Łęczyce (towaroznawca) - 43 głosy (0,13 proc.)
17. Iwona Mielewczyk - Osowo Lęborskie (nauczyciel) - 118 głosów (0,36 proc.)
18. Jaromir Szroeder - Parchowo (pracownik muzeum - kustosz) - 112 głosów (0,34 proc.)
19. Jolanta Kalinowska - Karczemki (politolog) - 66 głosów (0,20 proc.)
20. Anna Wojtunik - Pierwoszyno (dyplomowany opiekun medyczny) - 15 głosów (0,05 proc.)
21. Elżbieta Singer - Brusy (doktor nauk ekonomicznych) - 64 głosy (0,19 proc.)
22. Iwona Ryckiewicz - Pasieka (nauczyciel) - 16 głosów (0,05 proc.)
23. Adam Bondarenko - Człuchów (menager kultury) - 27 głosów (0,08 proc.)
24. Hubert Namyślak - Lębork (adwokat) - 13 głosów (0,04 proc.)
25. Tomasz Sopyłło - Lębork (politolog) - 10 głosów (0,03 proc.)
26. Igor Skórzybót - Cewice (student filozofii) - 20 głosów (0,06 proc.)
27. Piotr Wittbrodt - Gdynia (ekonomista) - 156 głosów (0,47 proc.)
28. Marek Dąbkowski - Gdynia (nauczyciel historii) - 82 głosy (0,25 proc.)

AL
źródło:PKW

Reklama

Sprawdź, ile głosów otrzymali poszczególni kandydaci w Kościerskiem komentarze opinie

  • Duduś - niezalogowany 2019-10-15 21:09:02

    Ty "wituś" żal ci du.... ściska, że zamiast tej pani nie załapał się jakiś nawiedzony PIS-owiec? I po drugie: g..... cię obchodzi pajacu jaki ma zwód. Ale jeżeli chcesz to ci podpowiem, że jeden bliski twojej Balbiny to perukarz, a drugi niedouczony ogrodnik, obaj mają nadmiar ambicji i niedobór rozumu. Takie kołki to twoi idole.

  • witek - niezalogowany 2019-10-15 16:42:01

    Lista nr 5
    4. Henryka Krzywonos-Strycharska - Gdańsk (maszynistka biurowa)
    jakiś nowy zawód??? ty się lepiej za naukę weź a nie do polityki się pchasz nieuku! wstyd że tacy ludzie ns reprezentują

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Toyota Avensis 2.0 Diesel -

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Profesjonalne Usługi

Firma E-Parkiet Oferuje kompleksową usługę w zakresie: * montażu podłóg drewnianych; * renowacji podłóg drewnianych; * renowację tarasów; * montaż..


Dyskretny-Realny szuka na

SPOTKANIA w AUCIE z dziewczyna 18-27 lat z Gdanska,Gdyni,Wejherowa,Slupska,Tczewa,Malborka,Starogardu Gd.,Koscierzyny,Chojnic,Bytowa.dojade do..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez koscierski.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"