:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze B. dobre
Wieści z samorządów, Radny wznosi toast śmierć Adamowicza - zdjęcie, fotografia
Koscierski.info 21/01/2019 12:01
Ania Lehmann

"Taki piękny dzień, że trzeba się napić ze szczęścia, oby więcej takich Adamowiczów było" napisał fan na facebookowej tablicy radnego powiatu kościerskiego Dariusza Janty. Ten podchwycił pomysł i skomentował, że już dwukrotnie napił się z tej okazji. Na takie zachowanie zareagował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który złożył zawiadomienie do prokuratury ws. publicznego nawoływania do przestępstwa.

Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza dla milionów Polaków była niezwykle ważną lekcją, by nie odpowiadać złem na zło i skończyć z mową nienawiści. Niestety nie wszyscy wyciągnęli odpowiednie wnioski z tego niezwykle dramatycznego wydarzenia.

Takim niechlubnym przykładem jest Radny Powiatu Kościerskiego z ramienia PiS Dariusz Janta, który wzniósł toast za śmierć Pawła Adamowicza.

- Panie Dariuszu... dziś taki piękny dzień, że trzeba się napić ze szczęścia... ja stawiam i piję Pana Zdrowie... oby więcej takich Adamowiczów było - napisała w nocy z poniedziałku na wtorek (15 stycznia) na facebookowej tablicy radnego Dariusza Janty osoba przedstawiająca się jako Kamil Jeżewski z Kościerzyny.

Ten podchwycił pomysł i skomentował, że aż dwukrotnie napił się z tej okazji - "Ja już wypiłem, ale muszę ostrożnie, gdyż 12 dni temu miałem w nocy drugi zawał. Wkurza mnie to wchodzenie w odbyt prze niektórych czołowych polityków", dodając nieco później "Jak widzisz Kamil, wstałem o drugiej, żeby ponownie wypić, gdyż po zawale od razu za dużo nie mogę".

Sprawą zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

- Wszystko odbywało się PUBLICZNIE na profilu facebookowym radnego Janty, tym samym, gdzie publikuje swoje zdjęcia z kampanii wyborczej, albo selfie z prezydentem Dudą - możemy przeczytać na profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowski i Ksenofobicznych.

- Wysłaliśmy wpis do starostwa Kościerzyny oraz do Biura Zarządu Okręgu Pomorskiego PiS. Oddzielne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 255 kk przez Kamila Jeżewskiego zostanie jutro rano (w poniedziałek - przyp. red.) wysłane do Prokuratury Rejonowej w Kościerzynie - kontynuuje przedstawiciel ośrodka.

Całą sytuację skomentował radny Dariusz Janta.

- Ta informacja jest zmanipulowana i nieprawdziwa. Moja wypowiedz została zmanipulowana przez złych ludzi ze złymi i o złych intencjach. Jest nieprawdą to ,że wypiłem za śmierć. Zbudziłem się w nocy. Nie wiedziałem, że Adamowicz już nie żył. Nie mogłem opijać czy też wypić gdyż jestem po zawale. Nalałem do kieliszka odrobinę koniaku i zmoczyłem usta za zdrowie Pana Adamowicza. Zdawałem sobie sprawę, że dla Jego rodziny jest to tragedia tak jak byłaby dla mojej rodziny. Po drugie taka tragedia komplikuje sytuację w mieście i nie tylko. Do tej pory jest mi trudno uwierzyć, że Adamowicz nie żyje będąc pod opieką tylu znakomitych lekarzy - zaznacza Dariusz Janta.

Do sprawy wrócimy.

AL

Reklama

Radny PiS wznosi toast za śmierć Adamowicza komentarze opinie

 • #Kasia - niezalogowany 2019-01-28 12:21:13

  A dlaczego miałby zostać usunięty z Rady Powiatu ? Przecueż on nic złego nie zrobił , wręcz przeciwnie, chciał tylko pokazać prawdziwe oblicze Adamowicza, zamordowanego przez kryminalistę podczas źle ochranianej imprezie organizowanej przez waszego lewaka Osiaka... hasło "róbta co chceta" zaczyna wam wychodzić czkawką , to było do przewidzenia .
  Zamiast żądać odwołania pana Janty z RP może warto byłoby udzielić pomocy wdówce , która zamiast uczyć sie prawidłowo wypełniać oświadczenia majątkowe , bryluje w lewackich mediach....szybko żałoba jej minęła, nie ma co....

 • #Riff Raff - niezalogowany 2019-01-28 12:16:35

  No widzisz jaki PiS jest konsekwentny !!! A co robi twoja Partia Oszustów z przestępcami ? Nic !!! Przez osiem lat z samego VATu bandyci okradli Polskę na ok 250 miliardów złotych a co robili twoi peowcy ? A siedzieli U Sowy , jedli osmiorniczki, pili szampana i kręcili bekę z takich jak ty ;)
  Żeby nie było nudno i żeby ktoś taki jak ty miał co robić to podburzali takich jak ty dyskusjami o aborcji czy uchodźcach czy promowali zboczeńców .... ludziom kazali harować za miskę ryżu, wiek emerytalny podnieśli do 67 roku życia a wasz pajac Rostovsky mówił, że "piniędzy nie ma i nie bendzie"...taki był obraz Polski za waszych oszukańczych rządów !!!
  Uczcie się od PiSu bo jak sam widzisz, oni bandytów ze swoich szeregów od razu wykopują a wy swoich ciągle ochraniacie ;!!!

 • Kasia - niezalogowany 2019-01-28 11:18:43

  Przede wszystkim powinien zostac usuniety z Rady Powiatu

 • Riff Raff - niezalogowany 2019-01-28 11:16:32

  CBA za twoją sektę się wzięło! Zaczęli od tych złodziei, którym MON złote ordery przyznawał i medaliony pamiątkowe tłoczył.

 • #dirty deeds - niezalogowany 2019-01-25 20:07:56

  Czyżbyś był fanem waszego prałata Jankowskiego? Ja wolę moje dzieci chronić od pedofilów a tych w sekcie katolickiej nie brakuje a polityków w tej chorej sekcie jeszcze więcej

 • #do ostaniego zagubionego - niezalogowany 2019-01-25 19:29:21

  Za to ja polecam ci poczytać skąd w waszej sekcie katolickiej wzięły się takie bajeczki jak Trójca, Matka Boska, piekło, nieśmiertelna dusz , czyściec , potem porównaj to z tym co jest w Biblii a potem zabieraj głos w dyskusji, parafianinie...a na początek ustal może jak Bóg ma na imię ;)

 • Dirty deeds - niezalogowany 2019-01-25 19:29:06

  Cierpi chłopina, bo go jakiś Dominikanin w dzieciństwie skrzywdził. Chłopie małorolny! Wejdź na stronę ,,ME TOO" i tam sobie jęcz, bo tutaj jęczysz nie na temat. A z przedmówcą zgadzam się w 100%.

 • do ostatniego zagubionego - niezalogowany 2019-01-25 17:45:58

  Szanowny panie!

  Zanim się pan zaczniesz udzielać publicznie prosilbym cię o naukę i długie studia, najlepiej w kilku dziedzinach. Tekst o "sekciarstwie katolickim" jest bardzo krótki, a jednocześnie jednym z najbardziej prymitywnych tekstów jakie czytałem od kilkunastu lat.

 • #ojciec dominikanin - niezalogowany 2019-01-25 16:49:55

  Ja unikam sekty katolickiej jak ognia bo nauczają bajek i lubią dzieci, sekta katolicka ze swoimi bzdurami to coś w sam raz dla parafianina takiego jak ty

 • Ojciec Dominikanin - niezalogowany 2019-01-25 16:39:34

  Tam też byłeś taki mądry wczoraj? A gdzie, to już sobie sam odpowiedz.

 • #I eat You - niezalogowany 2019-01-24 20:21:31

  a dzieci przed księdzem nie musiałeś chowac ? ;)

 • #I eat You - niezalogowany 2019-01-24 20:15:54

  powiedz to swoim oszołomom z TVN i ojczulkom dominikanom z gdańska ;) jak im się nie podoba to niech zrzuca te swoje szamańskie kiecki i na budowe a nie politykowac podczas pogrzebu słońca

 • I eat You - niezalogowany 2019-01-24 17:55:17

  Ja potrafię się zmusić do obejrzenia Teleexpressu ( by mieć jakieś porównanie ) u teściów leci TVP Info, czy coś takiego. Z pełną zatem świadomością mogę stwierdzić, że nieźle Tobą tv reżimowa manipuluje. Tak to jest, jak się ma klapki na oczach. Poszerzaj horyzonty, to nic nie boli, a ma przyszłość. Nie byłem w mariackim, w nie mariackim też nie byłem, wywiadu nie oglądałem. Przed chwilą wyszedł ksiądz ( kolęda) więc można być jakoś normalnym, bez fanatycznych wynurzeń itd. Żyj słodko w oparach absurdu ulatniającego się z Twojego telewizora marki Beryl 102, bo na roku produkcji tej maszyny Twój rozwój się nieco przyhamował.

 • #Fish eat frog - niezalogowany 2019-01-24 14:15:29

  Oj to widocznie nie było cię na mszy w mariackim albo też nie oglądałeś wywiadu w TVN z wdową po Słońcu Gdańska ;)
  próbuję oglądać TVN i niestety nie daję rady.....;)

 • Jan H. - niezalogowany 2019-01-24 13:38:20

  Kochani drodzy forumowicze. Byliśmy ostatnio z żoną w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5 i zrobiłem kilka zdjęć

 • Fish eat frog - niezalogowany 2019-01-24 12:43:30

  No widzę, źe kogoś poniosła ułańska fantazja. Nawet teraz oglądam TVN ,, Szkło Kontaktowe" i nie ma jadu, hejtu, mowy nienawiści. Panowie kulturalnie rozwodzą się nad tymi tematami. Czego i pisowskiej tv życzę. Czytam i widzę, że fanatyzm jest bardzo niebezpieczny, zwłaszcza religijny. Pozdrawiam bez jadu, ale współczuję.

 • #Dog eat dog - niezalogowany 2019-01-24 12:09:04

  Włącz sobie TVN i zobacz jakie tam jest ujadanie, zobacz jaki tam sączy się jad, zobacz jak kolesie Adamowicza szukają cały czas haka na to aby udowodnić, ze Stefan W działał na polecenie PiSu !!! was już ogarnia jakaś choroba !!! Posłuchaj jak wdowa po Adamowiczu sączy jad....wy weźcie módlcie się dalej do tych waszych "neonowych bożków" o których śpiewacie w waszym hymnie po śmierci waszego speca od oświadczeń majątkowych, ok ;) ;) ;)

 • Kamil Jeżewski cz4 - niezalogowany 2019-01-24 00:13:48

  Kochani drodzy forumowicze i to wszystko. Ktoś a Was nazwał mnie wielkim patriotą i zapytał skoro tak to dlaczego pracuję dla Niemieckiej firmy ... Odpowiadam bo nie jestem ani rasistą ani antysemitą ani nie interesuje mnie to w co wierzycie ani to z kim śpicie. Mój zakład pracy jest apolityczny i ja apolitycznie wszystkich traktuję każdy z Was bez względu na to jaką partię popiera w co wierzy bez względu czy jest biały różowy czarny czy fioletowy jest traktowany tak samo i ja do każdego klienta podchodzę tak samo nikogo z Was nigdy nie dzielę zawsze staram się być pomocny, Zawsze z każdym się miło witam i tu puszczam oczko do Pana Zdzisława Czuchy jak też Senatora Bonkowskiego. Moim największym szczęściem i zadowoleniem z pracy jaką wykonuję jest tylko jedo widzieć Wasze zadowolone uśmiechnięte buzie! Na swoim FB wśród znajomych mam ludzi z całego Świata bez względu na kolor skóry wyznanie czy orientację seksualną ... Dobranoc

 • Kamil Jeżewski cz3 - niezalogowany 2019-01-24 00:00:27

  Następnego dnia dowiedziałem się że Adamowicz zmarł. Bardzo się nad tym wszystkim zastanawiałem - nad czym dostępne tylko dla prokuratury ... Fakt faktem zastanawiałem się nad tym i gdy przyszedł koniec mojej pracy kolega z ochrony powiadomił mnie że w Kościerzynie na rynku mają ustawione zdjęcie Adamowicza na podeście i że Kościerzacy się modlą o jego duszę i zapytał czy pojadę ... odpowiedziałem że się zastanowię bo koleżanka z pracy chciała bym ją podwiózł do domu. Więc zapytałem się koleżanki czy chce pojechać pomodlić się za duszę Pana Prezydenta na rynku ... odpowiedziała że tak więc pojechaliśmy. Zabrałem znicz zapaliłem przeżegnałem się i zmówiłem Ojcze nasz.

 • Kamil Jeżewski cz2 - niezalogowany 2019-01-23 23:50:22

  Wiedziałem że Pan Janta jest chory i temu też napisałem do niego Panie Dariuszu : Dziś taki piękny dzień że trzeba się napiś ze szczęścia ... chodziło o to co wcześniej napisałem ... następnie dodałem ... ja stawiam i piję Pana Zdrowie ... po odpowiedzi Pana Janty chyba nikt nie ma wątpliwości że piłem o jego zdrowie bo miał 2 zawały ... i paragnę tu zauważyć że wszystkie media celowo ukrywają ten fakt że piję za zdrowie Pana Janty ! W trzecim zdaniu dodałem ... bo każdy wie że Dariusz jest politykiem ... oby więcej takich Adamowiczów było !!! Nie mogę dokładnie wyjaśnić tu o co w trzecim zdaniu mi chodziło bo prawdopodobnie to zainteresuje prokuraturę i to było wszystko ... My nie piliśmy razem ani ze sobą nie rozmawialiśmy. Napisałem post i położyłem się spać.

 • Kamil Jeżewski cz1 - niezalogowany 2019-01-23 23:38:11

  Kochani drodzy forumowicze widzę że ta sytuacja Was nęka ... i postanowiłem że się wypowiem by rozwiać pewne wątpliwości bo chyba tak powinien się zachować uczciwy człowiek ... tak mi się przynajmniej wydaje. Wielu z Was zapewne to rozbawi a inni się nad tym zastanowią i przemyślą. Tego dnia od samego rana miałem świetny cudowny dzień i tu chodzi mi o moje gry w które gram przeszedłem misje w WOT których nie udało mi się przejść od 6 miesięcy do tego na Forge Of Empires też mi się udało zdobyć praktycznie wszystko. O godzinie 14 pojechałem do pracy a o 22 : 15 miałem koniec . W pracy też wszystko ułożyło się super ... i byłem bardzo szczęśliwy takich dni nie mam zbyt wielu i ten był super. Po pracy odpaliłem swoje gry a dobry dzień postanowiłem uczcić piwem. Na koniec gdy już chciałem się położyć spać postanowiłem wejść na FB i zobaczyć czy nie mam wiadomości od znajomych i czy ktoś zaprosił mnie do znajomych ... Dostrzegłem że mój kolega i przyjaciel Pan Janta jest dostępny.

 • Dog eat dog - niezalogowany 2019-01-23 23:34:11

  My tak! Możemy milczeć, a pis może ujadać! Sitwa i vat? A wam się przecież należało, nie?

 • Ja - niezalogowany 2019-01-23 19:17:00

  Ludzie! Zginął człowiek! Poległ na placu boju! Nie można tego uszanować? A to jakim był Prezydentem pokazali Gdańszczanie w ostatnich dniach. Oni Go kochali, a my możemy tylko milczeć!

 • #ha ha - niezalogowany 2019-01-23 18:30:22

  Twoja peowska sitwa z samego VATu ograbila Polaków na ok 250 miliardów złotych!!! O kolesiowskich układach nawet szkoda wspominać, nawet wasze Słońce Gdańska nie potrafił odpowiedzieć przed sądem skąd ma swój majątek, nie ośmieszaj się wię

 • Bonny Scott - niezalogowany 2019-01-23 18:23:14

  A pan Kamilek taki wielki patryota i dla Niemców pracuje? No nieprawdopodobne. Jak to się nazywa? Hipokryzja!!

 • Ha ha - niezalogowany 2019-01-23 16:57:14

  Dobrze, że obecnie rządząca partia jest nieskazitelną! Nie grabi, nie kradnie, nie bierze udziału w aferach, a przede wszystkim nie sądzą na stołkach ludzi niewykształconych i niekompetentnych oraz nie przyznaje sobie ogromnych nagród " bo im się zwyczajnie należały". Niezrzeszony, pomyśl trochę.

 • #niezrzeszony - niezalogowany 2019-01-22 21:58:05

  A co ma się zmienić jesienią? Znowu ty i twoi kolesie jeszcze za mało ograbiliscie Polskę? Znowu na nic nie będzie kasy tylko na wasze ośmiorniczki? Wasz Adamowicz nawet nie był w stanie doliczyć się mieszkań!

 • Teraz ja - niezalogowany 2019-01-22 16:32:11

  NIEZRZESZONY ZMIEŃ KSYWKE NA NAIWNY.

 • niezrzeszony - niezalogowany 2019-01-22 16:08:53

  brawo dla zarządu PIS w Gdańsku za decyzję w sprawie p. Janty. Zaczynam wierzyć ,że może wreszcie coś się zmieni

 • jan - niezalogowany 2019-01-22 12:45:37

  Od radnego sejmiku Piotra Karczewskiego wiem, że Janta jest wyrzucony z PiS. Nareszcze!

 • Tera ja - niezalogowany 2019-01-22 09:13:33

  DO KASZUBY. TEN FACET NIGDY NIE BYL Z DZIEMIAN, ON TYLKO POSTAWIL TU TEN SWÓJ PRZYBYTEK.

 • zzz - niezalogowany 2019-01-22 08:58:29

  Wp.pl donosi,ze wyrzucono go z szeregów PiS-teraz kolej na lokalnych działaczy PiS i pania starostę-wyrzucic dziada

 • Do oburzonej - niezalogowany 2019-01-22 08:03:27

  Dlaczego ty oburzona i tobie podobni macie w sobie tyle nienawisci. Skoro ich zachowanie was oburza to pokazcie ze jestescie inni. Poki co, tylko ujadanie. Gdzie w was to dobro, ktore ma zwyciezac zło.

 • Oburzona - niezalogowany 2019-01-22 07:20:55

  Prawdziwa twarz PIS-u - Janta, Bonkowski ... Uprawiają publicznie łajdactwo za nasze pieniądze, podobno już dawno mieli być wyrzuceni z tej partii, a przecież ciągle są jej członkami. Brak słów ...

 • Geograful - niezalogowany 2019-01-22 06:38:13

  I znowu mówią o Kościerzynie w mediach ogólnopolskich. I znowu negatywnie.
  Dlaczego Kościerzyna raz nie może zasłynąć z czegoś pozytywnego?

 • Kazuba - niezalogowany 2019-01-22 02:59:30

  Ten janta ( specjalnie z malej litery) powinien byc omijany na ulicy , to ze jest mieszkancem dziemian to wstyd dla calego miasteczka. A w tym swoim zajezdzie to niech goszcza sami ONRowcy razem z wszechpolakami- ma tam kilka pokoikow to sie chlopce beda mogli pobawic w nocy

 • kajtek - niezalogowany 2019-01-22 00:32:15

  Jak nie Bonkowski, to Janta. Jacyś dziwni ci prawdziwi katolicy, a jaka u nich miłość bliźniego...

 • Dz-ny - niezalogowany 2019-01-21 22:15:15

  Zawsze był bucem i prostakiem

 • #wywalony - niezalogowany 2019-01-21 21:59:14

  A wy dalej zioniecie nienawiścią, nawet na pogrzebie peowski zakonnik sączył jad nienawiści, wy peowscy swoich hejterow głaszczecie, wasz hejt zaczął się już w trzy dni po katastrofie smoleńskiej jak ogłoszono że prezydent Kaczyński będzie pochowany na Wawelu. Nie mogę pojąć jakim cudem kogoś takiego jak Adamowicz pochowano w Mariackim ale widocznie tu i kościół jest peowski a nie katolicki

 • Obojętny - niezalogowany 2019-01-21 21:54:07

  Po śmierci Jana Pawła też miała być zgoda a jak było.. Co do Pis i Po. Jedyną prawdę napisał kiedyś Lepper. Jedni i drudzy w imię prawa będą się wzbogacać naszym kosztem w imię prawa jedni drugim krzywdzy nie zrobią. Taka prawda. Każdy tam idzie dla siebie. Czas się opamiętać stawiamy sobie jednych bądź drugich za Naszych reprezentantów a prawda jest taka iż jeden i drugi przeszedłby po nas bez reakcji. Niczym się od nich nie różnimy. Ujadamy jeden na drugiego. Stajemy się tacy jak oni. Takie życie. Przykre.

 • Wywalony - niezalogowany 2019-01-21 21:49:45

  Właśnie przeczytałem na Rzeczpospolita, że PiS wywalił na zbity *** Jantę z szeregów partii. I co zwolennicy PiSuaru?! Dalej nie widzicie problemu jak nawet go widzą wasi "najwyżsi"?! Teraz czekamy na prokuraturę.

 • Wit - niezalogowany 2019-01-21 21:41:56

  Nie widzicie, ze stajecie się podobni do Janty? Z jednej strony wielkie oburzenie z drugiej ublizanie. Tutaj nikt nie jest anonimowy. Pomyślał ktos, ze jutro moze podzielic los Janty?

 • Janusz - niezalogowany 2019-01-21 21:34:52

  Andziej ale Andzej weź Psa i idź na spacer ochłoń - dwa głębokie wdechy a jak wrócisz do zrób sobie kakałko i idź spać bo jutro trzeba do roboty wstać. Twój przyjaciel Janusz.

 • Lex - niezalogowany 2019-01-21 21:31:17

  Udało wam się wzniecić falę nienawiści wobec innego człowieka. Niektóre "komentarze" o tym świadczą. A tyle się ostatnio mówi o zaprzestaniu tego nienawistnego hejtu.

 • Michał - niezalogowany 2019-01-21 21:24:34

  Wszystkie stacje nawoluja do zgody, do zaprzestania mowy nienawisci i mogloby sie wydawac kazdy sie z tym zgadza. Czym zatem sa Wasze tutaj wpisy. Niemal wszyscy przescigacie sie z wylewaniem pomyj jeden na drugiego? Nie zauważyliście, ze potępiacie to sami robicie?

 • KXKK - niezalogowany 2019-01-21 21:21:29

  Ten kto ma móżdżek wielkości orzeszka to wyzywa od lewaków, lemingów itp. Takiej retoryki nauczył was przecież sam ojciec Tadeo z Torunia Wielkiego. Ten kto jest myślący to pomyśli, że tą słowną gównoburzę sieją nieudacznicy życiowi co muszą gdzieś wylać swoją frustrację, a, że internet to najtańsze i najszybsze pole do poPiSu to tak się dzieje. Panie i Panowie... czas PiSuaru minie, uwierzcie. Coraz więcej młodych ludzi stawia opór. Sprzeciwiają się takiej polityce, takim zachowaniom jak te, które prezentuje Dariusz J. z PiS. Odpowiedź agresją na agresję do niczego nie prowadzi. Jak to mówią: "Nie rozmawiaj z głupszym od siebie bo staniesz się taki jak on." Mowa oczywiście o takiej ciemnocie odpornej na argumenty. Oni zamiast preferować siłę argumentu, preferują argument siły. Dajcie już spokój z tymi PiSiorami, niech się błaźnią na tym forum. Czekamy na kroki podjęte przez prokuraturę.

 • #andrzej - niezalogowany 2019-01-21 20:43:41

  Zwołuj na jutro lewaków i liberałów i protestujcie cłay dzień ! Przeciez to tacy jak ty cały czas nawołujecie do nienawiści wobec PiSu !!! Czy wy potraficie oszołomy myśleć normalnie ? Przeciez jedyne o czym tacy jak ty myślicie to zniszczyć PiS nawet doprowadzając do wojny domowej !!! Napij się chłopie piwa i zrób sobie z puszek krzyż, przeciez to tak naprawde jest wasz prawdziwy poziom ;)

 • Andrzej - niezalogowany 2019-01-21 20:24:34

  Jestem mieszkancem Dziemian....kto zna Pana Jante to wie co to za człowiek...nikt nigdy nie powinien podac mu reki za ten bezwstydny wpis....

 • maciej - niezalogowany 2019-01-21 20:23:42

  Pozbawic tego :czlowieka"mandatu radnego.

 • niezrzeszony - niezalogowany 2019-01-21 20:06:12

  Poziomem wrażliwości na krzywdę i cierpienie innych osób ten pan zrównuje się z oprawcą i nigdy nie powinien zajmować funkcji publicznych. Apeluję do uczciwych samorządowców z powiatu kościerskiego o całkowitą izolację i wykluczenie go poza nawias , aby nie robić nam wstydu na całą polskę.

 • #Pies - niezalogowany 2019-01-21 19:48:16

  Hejtem z lewej strony wali już aż od warszawki, już zapomnieli jak robili krzyże z puszek po piwie, już zapomnieli, że mówili do dożynaniu watahy, już zapomnieli jak mówili o szarańczy, którą trzeba strząsnąć ze zdrowego drzewa...oj krótką pamięć ma lewa strona, szukają na siłę aby Stefanowi przypisać mord polityczny i nic nie mogą zrobić !!! A już pomników tysiące trzeba stawiać lewemu bożkowi, który nawet jako prawnik oświadczeń majątkowych nie potrafił wypełnić !!!

 • Pies - niezalogowany 2019-01-21 18:27:24

  Ty z "ONR" najpierw sprawdź ......... czym od ciebie wali. Jeszcze trochę i ci tą organizację zdelegalizują ......... ........ !

 • głos z Dziemian - niezalogowany 2019-01-21 18:04:34

  Zginął CZŁOWIEK, który pozostawił wdowę, osierocił dwoje dzieci, po którym płaczą tysiące ludzi, a wznoszący toast widzieli w nim najwyraźniej "tylko" politycznego wroga. Postawa niegodna i zasługująca na moralne potępienie. Wstyd!

 • ONR - niezalogowany 2019-01-21 17:48:14

  W Weekend FM wli lewactwem na 65 km. Po narracji tej stacji tak sądzę.

 • ZA - niezalogowany 2019-01-21 17:23:29

  WSTYD

 • Pani Halina - niezalogowany 2019-01-21 17:15:17

  Na Wekend Fm Pan Janta mówi, że pił 15 stycznia za zdrowie P.Adamowicza??? PANIE JANTA!!! Adamowicz zmarł 14 stycznia około godziny 13!!! Nie dziwie się, że Pan nie wiedział bo pana osobisty redaktor Dziemianka nie wspomniał ani słowem na lokalnym portalu o ataku, śmierci i żałobie. Zapraszam na weekendfm.pl

 • Aga - niezalogowany 2019-01-21 17:04:55

  A w sobotę PIS modliło się na Mszy św. za rodzinę Adamowiczów, ale Janty tam nie było. Karczewski był w Gdańsku na pogrzebie, widziała na facebooku.

 • Prawnik - niezalogowany 2019-01-21 16:58:22

  Czekamy kiedy ośrodek ten zajmie się "Klątwą. Stosunek oralny z rzeźbą papieża, zbiórka pieniędzy na zabójstwo Kaczyńskiego, portret papieża na szubienicy, ścinanie krzyża piła spalinowa. Do dzieła.

 • Prawnik - niezalogowany 2019-01-21 16:45:20

  Nie widzę tu znamion przestępstwa. Poza tym prawo nie reguluje zachowań sfery moralnej.

 • Obiektyw - niezalogowany 2019-01-21 16:42:20

  Kiedy informacja na Dziemianku?? Panie Andrzeju??

 • Aga - niezalogowany 2019-01-21 16:27:44

  Wiadomość z kręgu Piotra Karczewskiego. "Dziś pan Janta został wykreślony z Prawa i Sprawiedliwości".

 • Tysz - niezalogowany 2019-01-21 16:17:45

  ALAAN NIE PROPONUJ BOJKOTU BO TAM CHODZĄ TYLKO GRAC W SKATA. TEGO FACETA WSZYSCY OMIJAJA OPRÓCZ OSÓB NA TYM SAMYM POZIOMIE.

 • antyPIS - niezalogowany 2019-01-21 15:59:05

  Zobaczcie jak się tłumaczy dla radia weekend ten buc: https://weekendfm.pl/?n=76076&

 • skopiowane z facebooka - niezalogowany 2019-01-21 15:58:10

  Panie Dariuszu Janta! Apeluję do pana o opamietanie. Proszę o natychmiastowe zaprzestanie obrażania świętej pamięci Prezydenta Adamowicza oraz przeproszenia Jego rodziny i przyjaciół! Nie możemy zniżać się do takiego poziomu. Nawet fakt nieuszanowania w przeszłości naszej żałoby nie upoważnia nas do takiej nagannej postawy. Czyż od nas chrześcijan nie wymaga się więcej ? Tomasz Dargacz

 • pracownik - niezalogowany 2019-01-21 14:59:20

  Mam nadzieję że Pani Agnieszka , Dyrektor Kauflandu w Kościerzynie podejmie decyzję którą już dawno powinna podjąć .

 • allan - niezalogowany 2019-01-21 14:56:50

  Proponuję bojkot zajazdu Janta w dziemianach

 • Ktosiek - niezalogowany 2019-01-21 14:49:59

  Pani Halino, założyciel Dziemianka i pan Dariusz J. są dobrymi znajomymi więc nic zapewne w tej sprawie nie napiszą

 • Ewa - niezalogowany 2019-01-21 14:45:15

  Brak słów. Pamiętajcie aby nigdy nie głosować na takie osoby, żeby te osoby nie miały wpływu na życie publiczne ani w naszym mieście, powiecie ani żadnym innym miejscu. Żenada.

 • Pani Halina - niezalogowany 2019-01-21 14:28:48

  Ale wstyd. Ciekawa jestem czy dziemianek.pl czy jakoś podobnie na FB Dziemianek napisze coś o tej sprawie. To chyba ich mieszkaniec a sprawa dość ciekawa a tam poruszaja sprawy, które dotyczą wsi

 • XSW - niezalogowany 2019-01-21 14:09:20

  TY ZAROSŁA I GŁUCHA MAŁPO Z KAUFLANDU

 • XXX - niezalogowany 2019-01-21 13:43:36

  Panie burmistrzu czy to nie są osoby z pańskiego ugrupowania uważam że powinien pan interweniować w tej sprawie przykład zachowań idzie z góry !

 • JAN - niezalogowany 2019-01-21 13:38:59

  Jak zwykle nikt nic nie zrobi. Podobnie jak wcześniej gdy poniżał Panią Starostę Żurawską. Ani politycznie, ani karnie, ani społecznie konsekwencji nie poniósł.

 • Ola - niezalogowany 2019-01-21 13:01:07

  Brak słów na takie zachowanie :( Powinny zostać wyciągnięte odpowiednie konsekwencje za takie zachowanie co tu dużo pisać jaka partia takie wpisy przykład idzie z góry !!!

 • Kościerzanka - niezalogowany 2019-01-21 12:46:30

  To właśnie jest potępianie mowy nienawiści, ciekawe jak postąpi prokuratura. Mam nadzieję, że zostaną przykładnie ukarani!!!!

 • Kaufland, Starostwo Powiatowe - niezalogowany 2019-01-21 12:45:36

  Mam nadzieję, że dyrekcja Kauflandu w Kościerzynie wyciągnie solidne konsekwencje w stosunku do swojego pracownika - Kamila J. Nie można tolerować takich bestialskich zachowań! Również oczekuję konkretnych działań ze strony Pani Starosty Alicji Żurawskiej w stosunku do radnego PiS Dariusza J.

 • Zen - niezalogowany 2019-01-21 12:18:49

  Jaki szef taki ośrodek :D
  https://nczas.com/2019/01/04/rafal-gawel-od-lewackiego-osrodka-monitorowania-zachowan-rasistowskich-i-ksenofobicznych-skazany-prawomocnym-wyrokiem-sadu/

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Dyskretny-Realny szuka na

SPOTKANIA w AUCIE z dziewczyna 18-27 lat z Gdanska,Gdyni,Wejherowa,Slupska,Tczewa,Malborka,Starogardu Gd.,Koscierzyny,Chojnic,Bytowa.dojade do..


Profesjonalne Usługi

Firma E-Parkiet Oferuje kompleksową usługę w zakresie: * montażu podłóg drewnianych; * renowacji podłóg drewnianych; * renowację tarasów; * montaż..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Toyota Avensis 2.0 Diesel -

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez koscierski.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"