:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze B. dobre
Wieści z samorządów, Radni powiatu potępiają zachowanie Dariusza Janty zapowiada pozwy - zdjęcie, fotografia
Koscierski.info 30/01/2019 18:40
Ania Lehmann

Rada Powiatu Kościerskiego przyjęła uchwałę potępiającą wypowiedzi radnego Dariusza Janty, dotyczące śmierci śp. Pawła Adamowicza, których udzielił na facebooku. Radny twierdzi, że nie napisał niczego godnego potępienia. Zapowiedział pozwanie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, portalu Kościerski.info i powiatu kościerskiego.

Podczas środowej sesji radni powiatu kościerskiego przyjęli deklarację o podejmowaniu czynności zmierzających do eliminowania przemocy, agresji i mowy nienawiści oraz uchwałę potępiającą treści wpisów radnego Dariusza Janty, zamieszczonych na portalu społecznościowym Facebook. O ile pierwsza z tych uchwał została przyjęta jednogłośnie, o tyle przeciw drugiej zagłosował Dariusz Janta, a radni Andrzej Hinc i Katarzyna Zdrojewska wstrzymali się od głosu.

Jest to pokłosie reakcji Dariusza Janty na wpis na jego profilu na facebooku "Panie Dariuszu... dziś taki piękny dzień, że trzeba się napić ze szczęścia... ja stawiam i piję Pana Zdrowie... oby więcej takich Adamowiczów było". Radny podchwycił ten pomysł i skomentował, że aż dwukrotnie wypił z tej okazji - "Ja już wypiłem, ale muszę ostrożnie, gdyż 12 dni temu miałem w nocy drugi zawał. Wkurza mnie to wchodzenie w odbyt prze niektórych czołowych polityków", dodając nieco później "Jak widzisz Kamil, wstałem o drugiej, żeby ponownie wypić, gdyż po zawale od razu za dużo nie mogę". W konsekwencji został wyrzucony z partii Prawo i Sprawiedliwość przez szefa pomorskiego PiS Janusza Śniadka.

Inicjatorem podjęcia uchwał był przewodniczący rady.

- Te tragiczne wydarzenia, które dotknęły nas wszystkich, są okazją do tego, aby każdy z nas uderzył się w pierś i zastanowił nad swoim zachowaniem. Sądzę, że w tej kwestii mamy wszyscy dużo do zrobienia. Zostaliśmy wybrani przez naszych wyborców nie po to, aby sprzeczać się i generować agresję, ale po to by współpracować. I myślę, że to zawsze jest możliwe bez względu na przekonania polityczne. Nie musimy się lubić, ale róbmy wszystko, aby ta atmosfera była dobra - wyjaśniał Marcin Modrzejewski, Przewodniczący Rady Powiatu Kościerskiego.

- Nie jest to krytyka poglądów politycznych czy personalna, ale krytyka konkretnego zachowania, które osobiście uważam, że było naganne. Nie możemy przechodzić obok takiego zachowania pasywnie, bo czysto teoretycznie ktoś na drugim końcu Polski może odebrać to tak, że jest to stanowisko całej rady powiatu. A uważam, że nie jest i ta uchwała jest na to dowodem. Po drugie nikt nie chciałby usłyszeć tego typu słów o sobie, czy osobie bliskiej. Myślę, że są jakieś granice i jeżeli ktoś je przekracza, trzeba reagować - podsumował.

Zdziwiony przyjęciem uchwały jest jej główny bohater Dariusz Janta, który uważa, że nie napisał niczego co powinno być potępione, a całą odpowiedzialnością za sytuację obarcza portal Kościerski.info.

- Ta uchwała potępia, to czego nie powiedziałem. Złożyłem interpelację z zapytaniem czy Rada Powiatu, przewodniczący, zwróci się do Kościerski.info o sprostowanie i przeproszenie za ten wpis, który zamieścili, że radny powiatu wznosi toast za śmierć Adamowicza. To jest, nie chcę zaklnąć, skur...., niech sobie każdy dopowie - mówi Dariusz Janta.

- Nie napisałem nic takiego, co można było potępiać, wręcz powinno się potępić ten wpis Kościerski.info i tego pana z monitorowania (Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - przyp. red.), który ma dwa wyroku do odsiadki. Nikomu nie będę przydawał rozumu. Każdy ma swój rozum, odpowiedzialność, sumienie. Nic nie napisałem godnego potępienia - dodaje.

Jak zapowiedział, pozwie do sądu o zniesławienie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, portal Kościerski.info i być może powiat kościerski.

Pisemnie zwrócił się także do partii Prawa i Sprawiedliwości i jej prezesa Jarosława Kaczyńskiego o przywrócenie członkostwa.

- W pismach tych wyjaśniam, że zostałem skrzywdzony wyrzuceniem z partii i chciałbym do niej zostać przywrócony. Nigdy nie byłem ulubieńcem pana Śniadka, bo jestem niezależnym i niezawisłym samorządowcem. Nie muszę klękać przed kimś, bo sam na siebie zarabiam. Jestem pewien, że zostaną przywrócony do partii - przyznaje Dariusz Janta.

Do sprawy wrócimy.

AL

Reklama

Radni powiatu potępiają zachowanie Dariusza Janty. Ten zapowiada pozwy komentarze opinie

 • jan - niezalogowany 2019-02-14 16:23:14

  Jasno w ich wypowiedziach na FB było ze pili za ten dzień i cytuje " oby wiecej takich Adamowiczów ". Janta -płyniesz leszczu

 • jan - niezalogowany 2019-02-13 02:57:03

  Kaszubi kogo wy wybieracie? Janta po tym co zrobil powinien sie spalic ze wstydu , a ten kamilek jego koles od kieliszka - co za bzdury pisze chyba mu sie daty picia pomylily. Jak mozna tak klamac !!! Zamiast miec jaja i powiedziec wybaczcie mi , przepraszam i oddac mandat radnego to ten bedzie szumial jeszcze . jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze Janta jest chory - albo na wladze albo na umysle

 • Observer - niezalogowany 2019-02-11 10:54:18

  jak zamordowano hochsztaplera z Gdańska to TVN non stop tylko o tym nawijały, nawet Pisiory dały się nabrać na ich lewacką , sztuczną gadkę ..ale ok...niedawno zmarł pan Olszewski, pierwszy prawdziwie niekomunistyczny premier Polski, który chciał zrobić porządek z komunistami, ubekami i TW Bolkami...i co widzę ? w lewackim TVN ZERO gadki o jego śmierci, zero gadki o tym jak postkomuchy tacy jak Tusk czy Pawlak razem z TW Bolkiem w gangsterski sposób obalili rząd Olszewskiego !!! wszyscy wiedzą co myśleć o Adamowiczu ale tu , w małej Sycylii za dużo nie można o tym gadać bo tu jest bastion lewactwa i innego robactwa ;)

 • Observer - niezalogowany 2019-02-05 12:48:50

  Ci którzy zaatakowali panię Ogórek twierdzą, ze wszystko mieściło się w granicach prawa...hahahahaha...no to czekam aż ktoś zrobi to samo z Ojenikowymi i z Pochankowymi z proniemieckiego TVN , który wyzywa Polaków od faszystów ;)

 • Witek B. - niezalogowany 2019-02-05 12:24:08

  Dawaj Darek, ciśnij z tym antypolskim lewactwem do sądu. Nie certol się.

 • Jurny Stefan - niezalogowany 2019-02-04 10:11:52

  Siema Darek, szkoda , ze jesteś po zawale bo wziąłbym cię ze sobą na spotkanie z panienkami za kontrakty...tylko łózko musiałbyś wziąć jakieś ze sobą bo to moje rozwaliło się jak dochodziłem ...do celu....;)

 • obserwator - niezalogowany 2019-02-04 03:01:59

  Ten radny ze zdjęcia zbyt imponująco nie wygląda. Tak na oko to Inteligencja nie poraża .. Ale popleczników bystrych jak on to trochę ma.

 • #przejezdny - niezalogowany 2019-02-03 21:12:38

  To może przyjedź pod mój dom z KODziarzami, oklej mój samochód waszymi śmiesznymi naklejkami, zbluzgaj mnie i zwyzywaj , przecież wy tak potraktowaliście wspaniałą panią Magdę Ogórek !!! Naprawde zachowuje cie się jak bydło a nie jak ludzie !!!Przepraszam za bydło bo krówki i byczki czyli bydło zazwyczaj są spokojne w oborze ;)
  Co byłoby jakby ktoś tak sponiewierał waszą Olejnikową czy Pochankową ? A te to sa dopiero mistrzyniami w mowie nienawiści !!! hahahahahaha

 • #przejezdny - niezalogowany 2019-02-03 20:19:40

  Mówisz zniesławienie, taaaa, to mnie pozwij, wasza nadzwyczajna kasta na pewno mnie skaże ale moich poglądów na pewno nie zmienię a skąd biorę informacje o hochsztaplerze z Gdańska? Np z TVN, hehe

 • Heetseaker - niezalogowany 2019-02-03 20:08:28

  Jak widać, 12 razy już dzisiaj wchodził poczytać.

 • przejezdny - niezalogowany 2019-02-03 19:49:13

  PEACE // zachowuje się jak rasowy katolik. Ciekawe skąd czerpie wiedzę o Panu Adamowiczu.. takie określenia to klasyczne zniesławienie. Ale no cóż pewnie pod pokojowym nickiem kryje się zwykły prosty hamulec umysłowy.

 • PEACE - niezalogowany 2019-02-03 13:26:27

  Wczoraj lewackie bydło z owsiakowymi serduszkami zaatakowało panią Ogórek!!! Masakra!!! I pomyśleć że sekta katolicka pochowala hochsztaplera Adamowicza w kościele a on był taki sam jak to bydło które zaatakowało panią Ogórek!

 • # Dirty Deeds Done Dirt Cheap - niezalogowany 2019-02-03 11:58:35

  Widać jaki baran taki nick ;)

 • #Pppp - niezalogowany 2019-02-03 10:06:01

  Darek jest w porzo!!! Ma moje poparcie i chętnie z nim wypiję!

 • Observer - niezalogowany 2019-02-03 08:48:09

  Wczoraj lewactwo l liberały zaatakowały piękną i mądrą panią Ogórek. Panie Brudziński, proszę zrobić porządek z tą chołotą bo za chwilę znowu dojdzie do tragedii przez tych postkomunistycznych oszołomów!!!

 • Pppp - niezalogowany 2019-02-03 00:32:36

  Trzymaj się Darek, !!!

 • Dirty Deeds Done Dirt Cheap - niezalogowany 2019-02-02 22:39:27

  Skoro CBA zatrzymuje byłego v-ce ministra, a on ląduje w pierdelku na 3 miesiące, to kto będzie sobie dupę zawracał nad przywróceniem w szeregi partii jakiegoś sznurka podrzędnego? Ale ten Kamil nieźle go sprowokował. Dobre to było. Oby więcej takich mistrzów było.

 • Dirty Deeds Done Dirt Cheap - niezalogowany 2019-02-02 22:33:15

  Nawet poprawne napisanie nicku stanowi dla ciebie problem baranie. Tyle mam.

 • Janek - niezalogowany 2019-02-02 18:51:19

  ~Diety deeds dobę - Szczyny to twoje wypowiedzi ! Soros płaci, bo do szkoły było pod górkę a do pracy dwie lewe ?

 • Jurny Stefan - niezalogowany 2019-02-02 18:16:29

  Mi podobają się tacy ludzie jak Pan Janta, walą prawdę prosto z mostu, w Gdańsku bandyta zamordował cwaniaczka i tyle.

 • Janek - niezalogowany 2019-02-02 15:21:36

  Dopiero znalazłem trochę czasu, by zaznajomić się z głośnym ostatnimi czasy hasłem #dinozaury. Otóż niejaka Kopacz stwierdziła, że ludzie rzucali kamieniami w dinozaury, by je ubić... - o żesz k.wa ja prdlę, że to coś było premierem Polski... . To urąga wszystkim ! I nie cieszcie się po drugiej stronie barykady, bo dla was Świat liczy co najwyżej kilkanaście tysięcy lat i gdyby nie zwykła ludzka ciekawość pewnie wciąż byłaby płaska. Dla zachowania w miarę dobrego zdrowia psychicznego nie oglądam żadnej z telewizji masowego ogłupiania.

 • Janek - niezalogowany 2019-02-02 14:15:30

  Łapówka? Ja? - nigdy ! No chyba, że zbliżeniowo ;-)

 • Janek - niezalogowany 2019-02-02 10:51:25

  "Jurny Stefan", ha, ha :-)). Kabaret...

 • Diety deeds dobę - niezalogowany 2019-02-02 09:19:53

  Tego się czytać nie da! Co za szczyny! Co za bełkot. Tak brzmią jęki kogoś, komu się grunt pali pod nogami. To podłość i kpina! Trzeba mieć tupet!

 • Kamil Jeżewski - niezalogowany 2019-02-01 23:59:01

  I na KONIEC tak od siebie całkowicie prywatnie dla Was byście to przemyśleli ... Polska dla Polaków no i Beata Szydło wyleciała ... zaraz po niej Antoni Mecierewicz ... Wszystkie media razem z PiS ich kopią ... Senator Waldemar Bonkowski STOP żydowskim uroszczeniom ... za żydów wyleciał z PiS ;) i na koniec Pan Dariusz Janta który nie bał się najtrudniejszych tematów bo był blisko swoich wyborców ... mi to przypomina " Noc długich noży " lub rewolucję bolszewicką w wyniku której pozbyto się ... Chcecie człowieka zniszczyć ? To go zniszczcie ale za to co faktycznie zrobił a nie za bzdury i bardzo proszę nie bleczcie jak barany ...

 • Kamil Jeżewski - niezalogowany 2019-02-01 23:11:40

  Drodzy kochani forumowicze POMYŚLCIE choć przez jedną chwilę ... o godzinie 1 nad ranem wchodzi Wam znajomy na FB zamieszcza post w którym chwali się że miał super dzień i stawia Wam wirtualne piwo i na koniec dodaje Oby więcej takich ludzi jak Adamowicz było ... co byście zrobili na miejscu Pana Janty ? Zachowali się dokładnie tak samo jak On ... czyli : słuchaj Kamil ja już dziś piłem więcej nie mogę bo chory jestem ... pierwszy jego wpis ... kolejny " obudziłem się i wypiłem za Twój toast ... bo gdyby nie wypił to więcej bym mu nie życzył zdrowia ... a następnego dnia okazuje się że za to że wypił ze mną za swoje zdrowie zostaje wywalony z partii ... TO JEST CHORE !!!

 • Kamil Jeżewski - niezalogowany 2019-02-01 22:58:15

  Drodzy Państwo ja nie jestem politykiem jestem zwykłym obywatelem który z różnych przyczyn mógł lubić bądź nie lubić Pana Adamowicza i jest to moją wyłączną sprawą ... mam prawo do tego ----> Art. 54. Zasada wolności poglądów
  Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Za to wszystkie media złamały to: przestrzeganie zasady domniemania niewinności oskarżonego (podejrzanego) w środkach masowego przekazu. Zgodnie z art. 13 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1984 r. - Prawo prasowe (Dz. U. z 1984 r. nr 5 poz. 24 z późn. zm., dalej „ustawa”), nie wolno publikować w prasie danych osobowych i wizerunku osób, przeciwko którym toczy się postępowanie przygotowawcze lub sądowe, jak również danych osobowych i wizerunków świadków, pokrzywdzonych i poszkodowanych, chyba że osoby te wyrażą na to zgodę .

 • Kamil Jeżewski - niezalogowany 2019-02-01 22:42:13

  Drodzy Państwo wznosząc toast za zdrowie Pana Janty miałem tylko i wyłącznie jego zdrowie o czym świadczy kolejny mój wpis z dnia następnego gdzie wyraźnie widać że martwie się jego zdrowiem ... wklejam stronę z opisem -----> https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/3004,powiat-koscierski-radny-janta-znowu-obraza Tam rozmawiałem z Panem Dariuszem z 2 mojego konta na FB . Tak jak wcześniej napisałem miałem fajny super udany szczęśliwy dzień. Bardzo wiele mi się udało i to był przypływ radości zwykły ludzki odruch że człowiek swym szczęściem chce się podzielić z kolegą ... czy w tym jest coś dziwnego ? Znam Dariusza od dawna i wiem że jest chory więc dodałem ja stawiam i piję Pana zdrowie czy w tym jest coś dziwnego ? No i 3 zdanie : Oby więcej takich Adamowiczów było ... Tu o tym nie mogę pisać ale mam to dokładnie wyjaśnione w postach jakie zamieszczałem na koncie Kamil Niważny i jeśli peokurator będzie chciał poznać moje zdanie na temat przyczyny śmierci Pana Adamowicza to mu powiem.

 • mały gumiś - niezalogowany 2019-02-01 22:41:17

  Grubymi niciami szyte. Nieżle ktoś go wrobił. Szkoda patrioty,

 • mały gumiś - niezalogowany 2019-02-01 22:40:40

  Grubymi niciami szyte. Nieżle ktoś go wrobił. Szkoda patrioty,

 • BaNiTa - niezalogowany 2019-02-01 18:15:55

  Do Kamil Jeżewski.
  Czyżby ogarnął strach? Pan Janta pociągnięty do odpowiedzialności, więc przyszło zastanowienie? A jeśli za durnym wpisem pójdzie utrata stanowiska? A jeśli będzie publiczny ostracyzm? Wymyśla więc pan teraz bzdurne historyjki i sądzi, że tu są sami durnie, którzy w to uwierzą. Nic bardziej mylnego. O wiele bardziej na miejscu byłoby pokajać się publicznie i przyznać do chwilowego zamroczenia.

 • Observer - niezalogowany 2019-02-01 16:40:47

  Kto za lomuchami i liberałami ten łapki w górę!!! hehe

 • Observer - niezalogowany 2019-02-01 13:43:44

  Ciekawe kiedy kodziarze wyjdą na ulicę bronić jurnego Stefana? Aż nie do wiary jak komuniści i liberały rządziły tym krajem!!! Samo złodziejstwo i..... no właśnie.... i nierząd, hehe

 • Janek - niezalogowany 2019-02-01 12:13:07

  Obóz zdrady narodowej i zaprzaństwa zaciska zwieracze w wyścigu do PE gdzie będą dalej ujadać i nakładać kary, czy sankcje na Polskę ! Na pohybel zdrajcom !

 • Observer - niezalogowany 2019-02-01 11:37:10

  Komuniści i liberały znowu jednoczą się żeby wrócić do koryta. Za chwilę znowu na nic nie będzie pieniędzy, emerytury po 80 roku życia, znowu machlojki z VATem. Jak ktoś może głosować na tych szkodników???!!! Ciekawe czy będzie wspólna msza w Mariackim przed świętym od oświadczeń majątkowych :-D

 • 37.248.166 - niezalogowany 2019-01-31 21:09:17

  Wraz z mową miłości otrzymasz w prezencie od hackforum takiego DDOSA, że przez dwa tygodnie internetu nie będziesz miał. I teraz uwaga.... : "hehehehe".

 • Observer - niezalogowany 2019-01-31 20:57:58

  I znowu mowa miłości od czciciela Słońca Gdańska, może zacznij wypełniać oświadczenie majątkowe albo weź kolejną viagrę i uważaj żebyś łóżka nie rozwalił, hehe

 • 37.248.166 - niezalogowany 2019-01-31 20:46:50

  37.248.166 - to twoje imbecylu IP - Observer, Viager, ..... - Podszywanie się pod tysiąc nicków (dla ciebie kloaszardzie nazw) nie pomoże idioto. Co robi 500+ z takiego rozrzutnika do gnoju. Przestań wypisywać brednie i idź do urzędu pracy.

 • Observer - niezalogowany 2019-01-31 20:24:33

  Ale żeby aż łóżko rozwalić!!! Ach ten Stefan!!! Podobno zamiast viagry teraz impotenci będą brali szczaw i mirabelki, hehehe. Ciekawe czy łóżko odkupił bo zniszczył narzędzie pracy pani od usług seksualnych, hehe

 • ##Viager - niezalogowany 2019-01-31 19:11:35

  Weź coś na uspokojenie albo jedź na szczaw i mirabelki jak wasz Stefan, tylko łóżka nie rozwal, hehehe

 • #Viager - niezalogowany 2019-01-31 18:56:59

  Na Wawelu już wszystko zarezerwowane na najbliższe 100 lat. Podobno dwie wieże Jarka Kaczusia i jego kuzynka mają tam stanąć. Już wzięli kredyt 1.5 mld zł na słupa Misiewiczusia.

 • Viager - niezalogowany 2019-01-31 18:09:23

  Stefan ale ten od szczawiu i mirabelek aż podobno łóżko rozwalił jak brał łapówkę, he he, jeden z największych oszołomów peowskich nieźle sobie poczyniał, może jego też potem pochować w Mariackim albo na Wawelu?

 • Kamil Jeżewski cz 4 - niezalogowany 2019-01-31 13:24:58

  Kochani drodzy forumowicze i to wszystko. Ktoś a Was nazwał mnie wielkim patriotą i zapytał skoro tak to dlaczego pracuję dla Niemieckiej firmy ... Odpowiadam bo nie jestem ani rasistą ani antysemitą ani nie interesuje mnie to w co wierzycie ani to z kim śpicie. Mój zakład pracy jest apolityczny i ja apolitycznie wszystkich traktuję każdy z Was bez względu na to jaką partię popiera w co wierzy bez względu czy jest biały różowy czarny czy fioletowy jest traktowany tak samo i ja do każdego klienta podchodzę tak samo nikogo z Was nigdy nie dzielę zawsze staram się być pomocny, Zawsze z każdym się miło witam i tu puszczam oczko do Pana Zdzisława Czuchy jak też Senatora Bonkowskiego. Moim największym szczęściem i zadowoleniem z pracy jaką wykonuję jest tylko jedo widzieć Wasze zadowolone uśmiechnięte buzie! Na swoim FB wśród znajomych mam ludzi z całego Świata bez względu na kolor skóry wyznanie czy orientację seksualną ... Dobranoc
  ~Kamil Jeżewski cz4 (178.235.182.***) czwartek, 24 styc

 • Kamil Jeżewski cz 3 - niezalogowany 2019-01-31 13:24:18

  Następnego dnia dowiedziałem się że Adamowicz zmarł. Bardzo się nad tym wszystkim zastanawiałem - nad czym dostępne tylko dla prokuratury ... Fakt faktem zastanawiałem się nad tym i gdy przyszedł koniec mojej pracy kolega z ochrony powiadomił mnie że w Kościerzynie na rynku mają ustawione zdjęcie Adamowicza na podeście i że Kościerzacy się modlą o jego duszę i zapytał czy pojadę ... odpowiedziałem że się zastanowię bo koleżanka z pracy chciała bym ją podwiózł do domu. Więc zapytałem się koleżanki czy chce pojechać pomodlić się za duszę Pana Prezydenta na rynku ... odpowiedziała że tak więc pojechaliśmy. Zabrałem znicz zapaliłem przeżegnałem się i zmówiłem Ojcze nasz.
  ~Kamil Jeżewski cz3 (178.235.182.***) czwartek, 24 stycznia 2019 r., 00:00

 • Kamil Jeżewski cz 2 - niezalogowany 2019-01-31 13:23:44

  Wiedziałem że Pan Janta jest chory i temu też napisałem do niego Panie Dariuszu : Dziś taki piękny dzień że trzeba się napiś ze szczęścia ... chodziło o to co wcześniej napisałem ... następnie dodałem ... ja stawiam i piję Pana Zdrowie ... po odpowiedzi Pana Janty chyba nikt nie ma wątpliwości że piłem o jego zdrowie bo miał 2 zawały ... i paragnę tu zauważyć że wszystkie media celowo ukrywają ten fakt że piję za zdrowie Pana Janty ! W trzecim zdaniu dodałem ... bo każdy wie że Dariusz jest politykiem ... oby więcej takich Adamowiczów było !!! Nie mogę dokładnie wyjaśnić tu o co w trzecim zdaniu mi chodziło bo prawdopodobnie to zainteresuje prokuraturę i to było wszystko ... My nie piliśmy razem ani ze sobą nie rozmawialiśmy. Napisałem post i położyłem się spać.
  ~Kamil Jeżewski cz2 (178.235.182.***) środa, 23 stycznia 2019 r., 23:50

 • Kamil Jeżewski cz 1 - niezalogowany 2019-01-31 13:23:10

  Kochani drodzy forumowicze widzę że ta sytuacja Was nęka ... i postanowiłem że się wypowiem by rozwiać pewne wątpliwości bo chyba tak powinien się zachować uczciwy człowiek ... tak mi się przynajmniej wydaje. Wielu z Was zapewne to rozbawi a inni się nad tym zastanowią i przemyślą. Tego dnia od samego rana miałem świetny cudowny dzień i tu chodzi mi o moje gry w które gram przeszedłem misje w WOT których nie udało mi się przejść od 6 miesięcy do tego na Forge Of Empires też mi się udało zdobyć praktycznie wszystko. O godzinie 14 pojechałem do pracy a o 22 : 15 miałem koniec . W pracy też wszystko ułożyło się super ... i byłem bardzo szczęśliwy takich dni nie mam zbyt wielu i ten był super. Po pracy odpaliłem swoje gry a dobry dzień postanowiłem uczcić piwem. Na koniec gdy już chciałem się położyć spać postanowiłem wejść na FB i zobaczyć czy nie mam wiadomości od znajomych i czy ktoś zaprosił mnie do znajomych ... Dostrzegłem że mój kolega i przyjaciel Pan Janta jest dostępny.

 • Observer - niezalogowany 2019-01-31 13:20:13

  W Polsce po roku 1989 rządzi ukłąd liberalno-komunistyczny. teraz, gdy ten układ stracił wreszcie władze w 2015 roku , postkomuchy wściekły się, ze nie mają dojścia do koryta a ja wreszcie mogę włączyć moją TVP gdzie wreszcie nie promuje się zboczeń, gdzie mówi się o wspaniałej gospodarce, gdzie mówi się o tym jak CBA łapie peowskich i komunistycznych złodziejów i przekręciarzy....;) WRESZCIE W TYM KRAJU W NORMALNEJ TELEWIZJI CZYLI W TVP MOŻNA POSŁUCHAC NORMALNYCH LUDZI !!!

 • #Wx - niezalogowany 2019-01-31 13:17:07

  Jak na razie to cały czas wy lewaki zioniecie mowa nienawiści , popatrz chociazby na wczorajsze obrady Sejmu ;)
  Przypomnij sobie wasze czarne marsze czy "występy" KODziarzy...Zachowujecie się jak typowa swołocz i jeszcze macie czelność innych strofowac za mowę nienawiści ???!!! Naprawdę idzcie leczyć wasze projekcje bo to nie z tymi od PiSu jes źle ale z wami, albo idźcie może teraz do mariackiego do waszego świętego od oświadczeń majątkowych, może daruje wam wasze grzechy, hahaha

 • ja - niezalogowany 2019-01-31 12:42:43

  Dopóki ginęli ludzie prawicy, a zwłaszcza PISu, to PO nie walczyło z mową nienawiści, wręcz ją nakręcało! Kiedy zginął jeden z nich ......, to nagle ich zabolało. Szkoda, że tak późńo. Ile ludzi musi jeszcze zginąć ?

 • Wx - niezalogowany 2019-01-31 12:30:19

  Prawica to miernoty. Potrafią tylko obrażać, a w głowie sieczka, szkoły żadnej, odporność na konstruktywne argumenty. Taka to ci szajka Pisuarów.

 • Observer - niezalogowany 2019-01-31 11:54:45

  Lewaki i liberały grillują Jantę jakby zrobił coś złego, tymczasem z hochsztaplera Adamowicza robi się świętego, robią to dominikanie, którego ojczulek już w czasie pogrzebu sączył jadem a tych samych ojczulków dominikanów sponsorował niejaki Marcin P , szef AMBERGOLD...ciekawe, co nie ?

 • #słownik pis - niezalogowany 2019-01-31 11:51:16

  prawica to prawica...a lewaki to lewaki ;)

 • #aleksander trepczyk - niezalogowany 2019-01-31 11:50:29

  Mówienie, ze Adamowicz zginął przez jakąś mowę nienawiści jest idiotyzmem !!! Zawsze będą ludzie, którzy mają nie po kolei w głowie i zamorduja czy to prezydenta czy swoją rodzinę. Stefan W. gdyby był w Poznaniu pewnie zamordowałby prezydenta Poznania, gdyby był w Warszawie zamordowałby prezydenta Warszawy....Powiedz mi dlaczego gdy peowiec zamordował działacza PiSu, pana Rosiaka, to wtedy nikt nie wołał o zaprzestanie mowy nienawiści ? Gdzie były lewackie media, gdy peowcy krzyczeli aby zabić i wypatroszyć Jarosława Kaczyńskiego ?

 • słownik pis - niezalogowany 2019-01-31 11:40:59

  Co to w ogóle jest za obrażanie od lewaków?! Czyli na prawicę mamy mówić prawiczki, ty prawiczku?!!? Poziom dyskusji sięgnął dna, ale to za sprawą "PiSiorów".

 • Aleksander Trepczyk - niezalogowany 2019-01-31 11:13:03

  Zgadzam się z poprzednikami, zamieszczającymi tu swoje komentarze. Ta dzika nagonka na jednego z najlepszych radnych w historii powiatu kościerskiego - Dariusza Janty, to efekt bezprzykładnej i pogardliwej mowy nienawiści, jak stała się ostatnio obowiązującym językiem dla gawiedzi. Efektem tej pogardliwej mowy nienawiści, wyrażanej przez ogłupiałą i dającą się manipulować gawiedź, było m.in. zabójstwo prezydenta Gdańska. A gawiedź daje się manipulować przez zagranicznie ośrodki wrogiej propagandy, głównie niemieckiej, które przejęły polskie media oraz przez inne ośrodki i dotacje pochodzące od międzynarodowego kryminalisty, któremu wiele krajów zakazało wjazdu na swoje terytorium - Georga Sorosa. Swoją cegięłkę dokładają bezmyślni "redaktorzy", często potomkowie spadkobierców myśli ideologicznej, przywiezionej nam siłą przez bolszewicką dzicz azjatycką, po II wojnie światowej, która to myśl stała się "drogowskazem" rozwoju Polski Ludowej. Powojenny Polak to nienawistnik i frustrat.

 • Pisiorek - niezalogowany 2019-01-31 11:08:00

  Po raz kolejny widzimy jakże pełne "miłości" wpisy adoratorów Słońca Gdańska , hahahaha
  Lewaki i liberały niesamowicie sączą jad wołając jednocześnie o walkę z mowa nienawiści...trudno pojąć taką postawę, z tego co wiem to w psychiatrii takie coś określa się projekcją ;)
  Jaki jest powód tego, ze peowcy sączą jadem już bez opamiętania ? Ano to, ze Adamowicza zabił zwykły bandyta a nie działacz polityczny PiSu, wszyscy wiedzą, że Adamowicz miał procesy karne o nieprawidłowe wypełnieni oświadczeń majątkowych czy o to, ze nie potrafił wyjaśnić skąd miął swój majątek. Może żona ŚLońca Gdańska wyjaśni to bo ona też chyba ma proces sądowy . Pani Adamowicz jest też prawnikiem jak jej zamordowany mąż więc chyba nie będzie miała problemu wreszcie to wszystko wyjaśnić i oczyścić dobre imię męża z pomówień i kalumni" ;)
  Wreszcie tak dla przypomnienia obecnym tutaj peowskim fanatykom - pierwszą zbrodnią polityczną w Polsce po roku 1989 było zamordowanie działacza PiS przez peowskiego fanatyka.

 • ja - niezalogowany 2019-01-31 10:02:16

  Mam prośbę do redakcji. Proszę sprawdzić czy wszystkie poniższe wpisy w obronie Pana Janty nie należą do jednej i tej samej osoby! Autor nie wie, że wyświetla ip komputera!

 • ja - niezalogowany 2019-01-31 09:59:26

  Rozumiem, że pozwie wszystkie gazety i TVN , które szeroko o tym pisały??//

 • MAG - niezalogowany 2019-01-31 09:34:57

  Chce pozwać Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, portal koscierski.info, Powiat Kościerski i kogo jeszcze? Może PiS, Śniadka, samego Jarosława, księdza który udzielał mu chrztu, panią wychowawczynię (też pewnie lewacką) z jego lat dzieciństwa ?!!? Za takie rzucanie słów w eter również należy się pozew (i to zbiorowy!!!).

 • Adw. - niezalogowany 2019-01-31 09:06:13

  Najśmieszniejsze są osoby co wyzywają od lewackich portali itp. czynnie komentując na nich. Czyli co... Dupka boli, że taki koscierski.info ma "cohones" i potrafi napisać bez "partyjnej" cenzury?! BRAWA DLA REDAKCJI !!!! NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ !!!! PAMIĘTAJCIE REDAKCJO, ŻE WY RÓWNIEŻ MOŻECIE POZWAĆ JEGO (po tych jego ostatnich słowach i zapewnieniach). Dobry adwokat takie sprawy je na przystawkę, a Janta przynajmniej dostanie sądową nauczkę.

 • jr - niezalogowany 2019-01-31 08:46:09

  A ten pierwszy z panów dalej pracuje w hipermarkecie. Ostatnio go widziałam. Żadnych konsekwencji?! Wstyd!!!!

 • janusz - niezalogowany 2019-01-31 07:47:32

  człowiek bez jakichkolwiek ambicji tępak który chciałby rządzić ale takie czasy byle gnida może startować w wyborach

 • bożena - niezalogowany 2019-01-31 07:11:41

  Zwróćcie uwagę, że poniżej - z wpisami popierającymi Jantę, ale z różnymi podpisami - wypowiada się jedna i ta sama osoba (37.248.211). To pewnie sam radny ...

 • bożena - niezalogowany 2019-01-31 07:05:40

  Najlepiej byłoby, gdyby Janta w ogóle przestał się odzywać. Zapomnijmy o tej karykaturze radnego.

 • wow - niezalogowany 2019-01-31 03:54:03

  tak jest - do sądu ich ,najlepiej tam gdzie jest sedzia Ziobry , 100% wygrana sprawa , taki facet był na naszych listach wyborczych , szczęście ,że głosowałem na tego z Cisewia

 • Antek - niezalogowany 2019-01-30 22:04:44

  No i słusznie. Niech się tłumaczą teraz przed sądami, ze tę nienawistną mowę pogardy. Odpowiednio dobrane słowa, nie odpowiadające rzeczywistości, mające wzbudzić nienawiść do innego człowieka. To obraz większości tych lewackich portali, które robią wszystko, aby Polaków dzielić i skłócać. Mam nadzieję, że wyrok będzie adekwatny do stopnia zawinienia. A teraz do szefa tego portalu. Chłopie sam prosisz się o kłopoty. Najpierw pomagał ci Ośrodek Monitorowania czegoś tam, w przypadku Janty, to wtedy było fajnie. A teraz ten sam ośrodek złożył zawiadomienie do prokuratury o popełnieie przestępstwa podczas polowania na lisy, ktorego podobno byłeś (lub twoje Koło) jednym z organizatorów. Info na stronie głównej. Tu chodzi o udział dzieci w polowaniu, co jest przestępstwem. Także widzisz, nie warto pluć jadem dookoła, bo karma szybciutko wraca.

 • Heatseeker - niezalogowany 2019-01-30 21:44:00

  Kto najgłośniej krzyczy- Łapać złodzieja!?

 • PEACE - niezalogowany 2019-01-30 21:03:01

  Brawo panie Janta, trzeba walczyć z mową nienawiści jaką cały czas serwują nam lewacko liberalne oszołomy, dzisiaj słuchałem jak znowu szczekali w Sejmie a jakaś oszołomka z postkomuchów już nawet mównicę blokowała. Masakra!!! Może niech oni za oświadczenia majątkowe się wezmą jak nie mają nic ciekawego do powiedzenia.

 • Ludwiczek - niezalogowany 2019-01-30 21:00:34

  Brawo Panie Dariuszu! Na Pana miejscu również przygotowałbym pozwy. Nie trzy a pięć... Dodatkowo przeciwko Kamilowi J. że Pana wmanewrował w tą sytuację oraz przeciwko Zarządowi Wojewódzkiemu PiS.

 • do tego niżej - niezalogowany 2019-01-30 20:57:28

  Nie porównuj hochsztaplera z Gdańska do prezydenta Kaczyńskiego, na pewno bardziej on zasłużył na Wawel niż Słońce Gdańska na mariacki

 • do mieszkanki przez małe m - niezalogowany 2019-01-30 20:48:39

  jednych chowają w Mariackim innych na Wawelu

 • #mieszkanka - niezalogowany 2019-01-30 20:33:33

  Janta nic złego nie zrobił, szaleniec zabił Adamowicza z którego wy teraz robicie świętego. Tymczasem ten peowiec miał problem nawet z wypełnieniem oświadczenia majątkowego, nie potrafił wyjaśnić skąd dorobił się majątku. Adamowicz wspierał ruchy propagujące zboczenia i czarne marsze żądające aborcji na życzenie a katoliccy szamani chowają kogoś takiego w Mariackim!!! Komuś naprawdę odwala ale na pewno nie Jancie.

 • Mieszkanka - niezalogowany 2019-01-30 19:45:44

  Miał okazję chociaż dziś okazać skruche i zachować resztki honoru. Smutne, że nie dał rady.... Raczej ciężko wierzyć, że jakikolwiek pozew na coś się zda, zrzuty ekranu mówią same za siebie. A nawet jeśli PiS go przyjmie z powrotem( co niestety jest całkiem prawdopodobne) , to ludzie tutaj raczej mu nie zaufaja- sam dał świadectwo o sobie....

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Profesjonalne Usługi

Firma E-Parkiet Oferuje kompleksową usługę w zakresie: * montażu podłóg drewnianych; * renowacji podłóg drewnianych; * renowację tarasów; * montaż..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Dyskretny-Realny szuka na

SPOTKANIA w AUCIE z dziewczyna 18-27 lat z Gdanska,Gdyni,Wejherowa,Slupska,Tczewa,Malborka,Starogardu Gd.,Koscierzyny,Chojnic,Bytowa.dojade do..


Toyota Avensis 2.0 Diesel -

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez koscierski.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"