piątek, 23 sierpnia 2019 r.

08:00
Szarlota, Kompleks Wypoczynkowy Szarlota 11
Dzieci i młodzież z powiatu kościerskiego poczują się jak prawdziwi odkrywcy. Wszystko za sprawą Naukobusa - mobilnego laboratorium, które jeździ po całej Polsce, pokazując dzieciom najlepszą stronę nauki. Naukobus przyjechał dziś i zostanie do juta. Wstęp wolny!
Naukobus w Szarlocie

09:00
Stara Kiszewa
W piątek 23 sierpnia o godzinie 9.00 odbędzie się sesja Rady Gminy. W Sali Narad Urzędu Gminy Stara Kiszewa radni m.in. podejmą uchwałę w sprawie zaciągnięcia pożyczki w Banku Gospodarstwa Krajowego na wyprzedzające finansowanie w ramach PROW 2014-2020 roku na realizację zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa drogi gminnej nr 208059G na odcinku Stara Kiszewa - Kozia"
Sesja Rady Gminy Stara Kiszewa

15:00
Kościerzyna, Ogródek Jordanowski
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza mieszkańców Kościerzyny na piknik rodzinny organizowany w ramach kampanii "Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa".
3. Piknik Rodzinny "Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa" w Kościerzynie

17:00
Wdzydze Kiszewskie, Stanica Wodna PTTK
Dwa dni koncertów w Tawernie i biesiadowanie przy ognisku nad jeziorem we Wdzydzach. Tak zapowiada się dziewiąta edycja Wdzydzkich Dni z Bazuną.
10. Wdzydzkie Dni z Bazuną
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd