czwartek, 15 sierpnia 2019 r.

21:00
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach zaprasza na długi muzyczny weekend. W weekendowej odsłonie 14,15,16 i 17 sierpnia na scenie zaprezentują się zespół White Room, Banau, Vintage - Akustycznie oraz Wehikuł Czasu.
Muzyczny długi weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

08:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum
Na uroczystości Święta Matki Boskiej Zielnej zaprasza Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich. W programie m.in. widowisko dożynkowe "Stoi byliczka na odłogu...".
Święto Matki Boskiej Zielnej we Wdzydzach

14:00
Struga, nad Jeziorem Wielkim
W czwartek 15 sierpnia już po raz piąty nad Jeziorem Wielkim w Strudze odbędzie się Piknik Disco nad Jeziorem. W programie występy pokazy i wiele innych atrakcji. Na finał koncerty zespołu Cristo Dance i Power Play.
V Piknik "Disco" nad Jeziorem

14:00
Kościerzyna, Rynek
W czwartek 15 sierpnia na kościerskim Rynku odbędzie się kolejna edycja imprezy "Bukiety dla Panny Zelno". W programie występy artystów i rozstrzygnięcie konkursu na bukiet dla Panny Zelno.
Bukiety dla Panny Zelno

15:00
Piechowice, boisko
W czwartek 15 sierpnia mieszkańcy gminy Dziemiany oraz przybyli goście będą dziękować za tegoroczne plony w czasie uroczystej Mszy Świętej dożynkowej w Piechowicach.
Dożynki Gminno - parafialne w Piechowicach

15:00
Liniewo, plac przy Urzędzie Gminy
Wójt Gminy Liniewo oraz GOKSiR Liniewo zapraszają na Festyn Sierpniowy. W programie liczne atrakcje dla dzieci, pokaz Strong Man, konkursy i zabawa taneczna. Start o godzinie 15.00.
Festyn Sierpniowy w Liniewie

16:00
Nowy Barkoczyn, plac nad Jeziorem Nowy Barkoczyn
W świąteczny czwartek 15 sierpnia na placu nad Jeziorem Nowy Barkoczyn odbędzie się druga edycja Koncertu Letniego połączona z piknikiem rodzinnym. W programie spektakl dla dzieci, Babskie Granie, a na finał koncert Pawła Kreft z zespołem.
II Letni Koncert w Nowym Barkoczynie
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd