sobota, 3 sierpnia 2019 r.

21:00
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny muzyczny weekend. W weekendowej odsłonie 2 i 3 sierpnia na scenie zaprezentuje się zespół oJ Tam oraz Vintage - Akustycznie.
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

10:00
Ogródek Jordanowski
Miasto Kościerzyna, Kościerski Dom Kultury oraz Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na letnie poranki filmowe w Ogródku Jordanowskim. Podczas pierwszego sierpniowego seansu chętni będą mogli obejrzeć na animowaną komedię familijna "Misiek w Nowym Jorku".
Sobotnie poranki filmowe w Ogródku Jordanowskim

11:00
Wiele, scena przy plaży
Już po raz ósmy w Wielu odbędzie się VIII Krasiński Rajd Weteranów Szos. Wśród atrakcji, oprócz ciekawych pojazdów, wiele zabaw dla dzieci i nie tylko. Start imprezy 3 sierpnia o godzinie 11.00.
VIII Karsiński Rajd Weteranów Szos

15:00
Wiele
W dniach 3 - 4 sierpnia w Domu Kultury w Wielu odbędzie się 42. Wielewski Turniej Gawędziarzy - święto gawędy i mowy ojczystej. Imprezie towarzyszyć będzie jarmark sztuki ludowej, promocja płyty z gawędami Józefa Roszmana oraz koncert zespołu Fucus.
42. Wielewski Turniej Gawędziarzy

16:00
Wdzydze, scena letnia
Wójt Gminy Kościerzyna zaprasza na Święto Sielawy i Raka we Wdzydzach. Na scenie letniej 3 sierpnia wystąpi Kabaret Czesuaf, kapela z gminy Damnica oraz zespól Baciary.
Święto Sielawy i Raka we Wdzydzach

 
Amfiteatr w Dziemianach
Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza na coroczną imprezę w rytmach disco polo. Podczas Dnia Dziemian na scenie zaprezentuje się m.in. Magda Burda, Stoleo, Lancer oraz Bobi.
Dzień Dziemian

 
Wiele
Gmina Karsin oraz Dom Kultury w Wielu zaprasza na Jarmark Sztuki Ludowej, który odbędzie się w weekend 3 i 4 sierpnia w Wielu. Na jarmarku zaprezentują się twórcy ludowi, rękodzielnicy, rzemieślnicy i artyści, aby pokazać swój warsztat pracy, umiejętności i wyroby.
Jarmark Sztuki Ludowej
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd