sobota, 6 lipca 2019 r.

21:00
Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach
Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny muzyczny weekend. W tej weekendowe odsłonie na scenie pojawi się duet Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak oraz zespół Drake.
Muzyczny weekend  w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

14:00
Skorzewo, przy kościele
Sołectwo Skorzewo wraz z partnerami zaprasza na III Rajd Kaszubskich Drzymalitów, który odbędzie się w sobotnie popołudnie. W programie rajd pieszy (nordic walking) oraz rowerowy malownicza trasą Drzymalitów. Po sportowych emocjach, na uczestników czekać będzie pełen atrakcji festyn.
III Rajd Kaszubskich Drzymalitów w Skorzewie

15:00
Brodnica Górna, ośrodek CSWiPR Złota Góra
W sobotę 6 lipca w CSWiPR na Złotej Górze w Brodnicy Górnej, odbędzie się 44 edycja Truskawkobrania. W tym roku gwiazdami wieczoru będą Grzegorz Hyży i Roksana Węgiel.
Truskawkobranie 2019

17:00
Boisko Orlik w Piechowicach
Sołtys Sołectwa Piechowice oraz Ośrodek Kultury w Dziemianach zapraszają na pełen atrakcji festyn sołecki. W programie dmuchany plac zabaw, gry i zabawy dla dzieci, czy zabawa pod chmurką.
Festyn Sołecki w Piechowicach

 
Stara Kiszewa, stadion
W sobotę 6 lipca na stadionie w Starej Kiszewie odbędzie się już VI edycja Festiwalu Kiszewskie Smaki. W programie gotowanie na żywo, a także koncert Czerwonych Gitar.
VI Festiwal Kiszewskie Smaki

 
Chojnice, Park Tysiąclecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oraz miasto Chojnice zapraszają Kaszubów, Pomorzan i wszystkich odwiedzających region, do udziału w XXI Światowym Zjeździe Kaszubów, który odbędzie się 6 lipca w Parku Tysiąclecia w Chojnicach.
XXI Światowy Zjazd Kaszubów
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd