sobota, 22 czerwca 2019 r.

16:00
Stężyca, Amfiteatr
W dniach 22 - 23 czerwca w Stężycy odbędzie się piąta edycja największego eventu motoryzacyjnego na Kaszubach - Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019.
Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019 w Stężycy

16:00
Kościerzyna, Park przy Jeziorze Kaplicznym
Piknik Świętojański oraz Kampania Rodzicielstwa Zastępczego "Dajmy siebie innym", odbędzie się 22 czerwca w Parku przy Jeziorze Kaplicznym.
Piknik Świętojański w Kościerzynie

16:00
Nowa Karczma, GOKSiR
Na ekologiczny piknik 22 czerwca zaprasza GOKSiR Nowa Karczma. Od godziny 16.00 na uczestników czekać będą eko konkursy i zabawy z nagrodami, atrakcje dla dla dzieci, akcje eko i koncert Damiana Holeckiego z Zespołem.
EkoSobota w Nowej Karczmie

18:00
Nowe Karpno, Jezioro Skrzynki Duże
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Lipuszu zaprasza do Nowego Karpna nad jezioro Skrzynki Duże, gdzie o godzinie 18.00 rozpocznie się impreza z okazji Nocy Świętojańskiej. W programie m.in. szukanie kwiatu paproci dla zakochanych.
Noc Świętojańska nad Jeziorem Skrzynki Duże

18:00
Wiele, nad Jeziorem Wielewskim
Wójt Gminy Karsin, Dom Kultury w Wielu oraz Zespół "Kaszuby" z Wiela i Karsina zapraszają 22 czerwca na Noc Świętojańską i Piknik Kaszubski . O godzinie 18.00 spod sceny Domu Kultury w Wielu do sceny nad jeziorem Wielewskim wyruszy tradycyjny przemarsz z Czarownicą. W programie m.in. koncerty, konkursy i szukanie kwiatu paproci.
Noc Świętojańska i Piknik Kaszubski w Wielu
niedziela, 23 czerwca 2019 r.

16:00
Stężyca, Amfiteatr
W dniach 22 - 23 czerwca w Stężycy odbędzie się piąta edycja największego eventu motoryzacyjnego na Kaszubach - Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019.
Classówka Baukrane Auto Moto Festiwal 2019 w Stężycy

10:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum - Park Etnograficzny
Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich zaprasza na pełne zabawy Dzień Świętego Jana. W programie liczne atrakcje m.in. szukanie kwiatu paproci, spotkanie z zielarką, która nagrodzi znalazców i opowie o świętojańskich zwyczajach i praktykach magicznych. Dla wszystkich Janin i Janów wstęp wolny!
Dzięń Świetego Jana we Wdzydzach Kiszewskich

14:00
Liniewo, ul. Pstronga i Gruszki
W niedzielę 23 czerwca w Liniewie odbędzie się 3. edycja biegu o puchar "Sołtysa". W programie biegi dla dzieci, bieg główny na 10 km, marsz Nordic Walking, festyn oraz wiele innych atrakcji.
III Bieg o Puchar "Sołtysa"

18:00
Dziemiany, parking przy kościele
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Dziemianach oraz Ośrodek Kultury w Dziemianach zapraszają w niedzielę 23 czerwca o godzinie 18.00 na Obchody Nocy Świętojańskiej.
Obchody Nocy Świętojańskiej w Dziemianach
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd