sobota, 8 czerwca 2019 r.

07:30
Oddział Terenowy RCKiK w Kościerzynie przy Kościerskim Szpitalu Specjalistycznym ul. A. Piechowskiego 36
Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kościerzynie oraz Klub Honorowych Krwiodawców przy Komendzie Państwowej Straży Pożarnej, zapraszają mundurowych i nie tylko, do oddania krwi.
Akcja Oddawania Krwi w Kościerzynie

11:00
Będomino, Muzeum Hymnu Narodowego
Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Kościerzynie zaprasza na IV Turniej Strzelecki o szablę gen. Józefa Wybickiego, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca w Będominie przy Muzeum Hymnu Narodowego.
IV Turniej Strzelecki w Będominie

12:00
Tuszkowy, plac przy SP
SP Tuszkowy wraz z Sołtysem i Radą Sołecką zapraszają na jubileusz 200-lecia istnienia szkoły. W programie wiele atrakcji zarówno dla młodszych jak i starszych.
Jubileusz 200-lecia Szkoły Podstawowej w Tuszkowach

15:30
Kalisz, boisko sportowe
Zarząd oddziału Gminnego Związku OSP RP w Dziemianach oraz Ośrodek Kultury w Dziemianach zapraszają na gminne zawody sportowo - pożarnicze. Zawody odbędą się w sobotę 8 czerwca o godzinie 15.30 na boisku sportowym w Kaliszu.
Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Kaliszu

 
Kościerzyna, Kino Remus
"Słodki koniec dnia" - to historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach z udziałem wybitnej polskiej autorki Krystyny Janda. Film będący efektem współpracy Jacka Borcucha z pisarzem Szczepanem Twardochem, będzie można obejrzeć do końca maja.
Repertuar Kina Remus

 
Ostrów Mausz 12, Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich "Mausz"
Stowarzyszenie Rehabilitacyjno - Sportowe "Szansa - Start Gdańsk" w dniach 6 - 8 czerwca zaprasza na IV Kaszubski Piknik Sportowy - Festiwal Rzutów dla Osób Niepełnosprawnych. W pikniku udział wezmą znani polscy olimpijczycy i paraolimpijczycy. Wstęp bezpłatny!
IV Kaszubski Piknik Sportowy - Festiwal Rzutów dla Osób Niepełnosprawnych w Mauszu

 
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Tawerna Żeglarska w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny muzyczny weekend 7 - 8 czerwca. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd