niedziela, 2 czerwca 2019 r.

06:30
Kościerzyna, Rynek
W niedzielę 2 czerwca w Kościerzynie odbędzie się największa impreza kolarska na Kaszubach. 15. edycja KaszebeRunda wystartuje na trzech dystansach.
KaszebeRunda 2019

10:00
Kościerzyna, sala sportowa przy SP nr 6
W niedziele 2 czerwca w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie odbędzie się czwarta edycja popularnego Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
IV Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna

11:00
Kościerzyna
Burmistrz i Rada Miasta Kościerzyny oraz PKP SKM w Trójmieście serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na Kolejowy Dzień Dziecka, który odbędzie się w Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie w niedzielę 2 czerwca w godzinach 11.00-17.00.
Kolejowy Dzień Dziecka w Kościerzynie

14:00
Stara Kiszewa, stadion
Już w niedzielę o godzinie 14 na stadionie w Starej Kiszewie odbędzie się Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka. W programie mnóstwo atrakcji między innymi festiwal baniek mydlanych, warsztaty, dmuchany plac zabaw i stoiska gastronomiczne.
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Starej Kiszewie

 
Brodnica Górna, Ośrodek CSWiPR Złota Góra
Piąta edycja Triathlon Kartuzy odbędzie się na terenie Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu Złota Góra w niedzielę 2 czerwca. Organizatorzy zapraszają na Triathlon na dystansie sprinterskim, duathlon dla dzieci i młodzieży oraz Duathlon dla dorosłych! Trasa MTB i piękne widoki już na was czekają!
Kartuzy Triathlon / Duathlon MTB

 
Kościerzyna, Kino Remus
"Słodki koniec dnia" - to historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach z udziałem wybitnej polskiej autorki Krystyny Janda. Film będący efektem współpracy Jacka Borcucha z pisarzem Szczepanem Twardochem, będzie można obejrzeć do końca maja.
Repertuar Kina Remus

 
Lubań, plac wystawowy PODR
To już w ten weekend! 1 i 2 czerwca w Lubaniu odbędą się XVIII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
XVIII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd