niedziela, 26 maja 2019 r.

10:00
Kartuzy ul. Słoneczna, Stadion treningowy Cartusia
W dniach 25-26 maja w Kartuzach, na boisku treningowym (za stadionem miejskim) odbędą się Mistrzostwa Polski w wyścigach dronów. To już piąte zawody organizowane przez Dronfestiwal team.
Kartuzy Drone Race Mistrzostwa Polski F9U 2019

10:00
Stara Kiszewa, boisko wielofunkcyjne / Gminna Hala Sportowa
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Starej Kiszewie zaprasza na turniej tenisa ziemnego o puchar wójta gminy Stara Kiszewa.
Turniej tenisa ziemnego w Starej Kiszewie

10:00
Kościerzyna, Hala Sokolnia
Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet, który odbędzie się w niedzielę, 26 maja 2019 r. w Hali Sportowej "Sokolnia" w Kościerzynie. Sportowe zmagania rozpoczną się o godzinie 10.00. Wstęp wolny!
Turniej Siatkówki Kobiet w Kościerzynie

11:00
Wieżyca - Koszałkowo
I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i IV Zlot Fiatów 126 i klasyków na Kaszubach odbędzie się w dniach 25 - 26 maja. W imprezie mogą wziąć udział wszyscy właścicieli maluchów i aut klasycznych oraz miłośnicy motoryzacji. Hitem tegorocznego wydarzenia będzie bicie rekordu świata w skoku motocyklem nad maluchami. Wjazd bezpłatny!
I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i IV Zlot Fiatów 126 i klasyków na Wieżycy

14:30
Lipusz, Zespół Szkół
W niedzielę 26 maja Gminny Ośrodek Sportu i Kultury w Lipuszu zaprasza na 30. edycję Lipuskich Biegów Ulicznych.
XXX Lipuskie Biegi Uliczne

15:00
Lubań, plac wystawowy PODR
Gmina Nowa Karczma zaprasza w niedzielę 26 maja, na Festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie spektakl teatralny "Scooby Doo i straszny zamek". Z okazji Dnia Matki - kącki urody i loteria.
Dzień Dziecka w Lubaniu

 
Kościerzyna, Kino Remus
"Słodki koniec dnia" - to historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach z udziałem wybitnej polskiej autorki Krystyny Janda. Film będący efektem współpracy Jacka Borcucha z pisarzem Szczepanem Twardochem, będzie można obejrzeć do końca maja.
Repertuar Kina Remus

 
Ośrodek Wypoczynkowy "Kormoran" w Sycowej Hucie
Koncert zespołu rockowego Sztywny Pal Azji, tradycyjna parada motocyklowa, potrawy z grilla, konkursy z nagrodami i świetna atmosfera. Tak organizatorzy zachęcają do udziału w dziewiątej odsłonie Pomorskiej Majówki Motocyklistów
IX Pomorska Majówka Motocyklistów
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd