sobota, 25 maja 2019 r.

09:00
Kościerzyna, nad jeziorem Kaplicznym
W sobotę 25 maja nad jeziorem Kaplicznym w Kościerzynie odbędą się V młodzieżowe zawody wędkarskie "Łowimy nowe hobby". W programie również warsztaty edukacyjne "Z wędką na śmieci", które poprowadzi Wdzydzki Park Krajobrazowy.
V Młodzieżowe Zawody Wędkarskie "Łowimy nowe hobby" w Kościerzynie

10:00
Kartuzy ul. Słoneczna, Stadion treningowy Cartusia
W dniach 25-26 maja w Kartuzach, na boisku treningowym (za stadionem miejskim) odbędą się Mistrzostwa Polski w wyścigach dronów. To już piąte zawody organizowane przez Dronfestiwal team.
Kartuzy Drone Race Mistrzostwa Polski F9U 2019

10:00
Kościerzyna, teren parku przy szpitalu
W sobotę 25 maja w godzinach od 10 do 15 na terenie Parku przy Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie odbędą się obchody jubileuszu - 20 - lecia Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. W programie bezpłatna strefa zdrowia, urody i relaksu, dla dzieci i gastronomiczna.
20-lecie Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie

13:00
Debrzno, leśniczówka Debrzyno
Stowarzyszenie Wdzydzka Inicjatywa Rozwoju Turystyki serdecznie zaprasza w sobotę 25 maja na Piknik ekologiczny na terenie leśniczówki Debrzyno. Start o godz. 13:00. Impreza organizowana jest dla mieszkańców z obszaru działania LGD Stolem, czyli gmin wiejskich: Kościerzyna, Dziemiany, Lipusz, Karsin i Nowa Karczma. Piknik jest ogólnodostępny i udział jest bezpłatny.
Piknik ekologiczny w Debrzynie

 
Kościerzyna, Kino Remus
"Słodki koniec dnia" - to historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach z udziałem wybitnej polskiej autorki Krystyny Janda. Film będący efektem współpracy Jacka Borcucha z pisarzem Szczepanem Twardochem, będzie można obejrzeć do końca maja.
Repertuar Kina Remus

 
Ośrodek Wypoczynkowy "Kormoran" w Sycowej Hucie
Koncert zespołu rockowego Sztywny Pal Azji, tradycyjna parada motocyklowa, potrawy z grilla, konkursy z nagrodami i świetna atmosfera. Tak organizatorzy zachęcają do udziału w dziewiątej odsłonie Pomorskiej Majówki Motocyklistów
IX Pomorska Majówka Motocyklistów
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd