sobota, 18 maja 2019 r.

18:00
Stężyca, Amfiteatr
W sobotę 18 maja odbędzie się już piąta edycja Przebojowej Majówki w Stężycy. W Amfiteatrze Stężyca zagrają znane zespoły disco polowe takie jak Classic, M- Power, Boys, Andre, Mig, Defis, Power Play, Extazy, Playboys, Jorrgus, Jesika, Top Girls, Miły Pan, Czadoman, Piękni i Młodzi.
Przebojowa Majówka w Stężycy

20:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum
Europejska Noc Muzeów, która w tym roku przypada 18 maja, to jedyna w swoim rodzaju okazja do zwiedzania wdzydzkiego muzeum po zmroku!
Noc Muzeów we Wdzydzach

 
Garczyn k. Kościerzyny
Tegoroczna XIV edycja Kaszubskiej Włóczęgi - wyjątkowej imprezy na orientację, odbędzie się 18 maja w Garczynie k. Kościerzyny.
XIV Kaszubska Włóczęga

 
Kościerzyna
Już w sobotę 18 maja swoje podwoje nocą otworzą dla zwiedzających kościerskie muzea. Wstęp do Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu i Muzeum Kolejnictwa od 18:00 do 23:00 będzie bezpłatny.
Kościerska Noc Muzeów 2019

 
Łubiana, przy bloku na ul. Kościerskiej 10
W sobotę 18 maja o godzinie 21.00 przy bloku mieszczącym się przy ulicy Kościerskiej 10, w ramach festynu patriotycznego w Łubianie, odbędzie się wiosenne kino plenerowe. Na wolnym powietrzu będzie można obejrzeć film pt. "Piotruś Królik".
Kino plenerowe w Łubianie

 
Kościerzyna, Kino Remus
"Słodki koniec dnia" - to historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach z udziałem wybitnej polskiej autorki Krystyny Janda. Film będący efektem współpracy Jacka Borcucha z pisarzem Szczepanem Twardochem, będzie można obejrzeć do końca maja.
Repertuar Kina Remus

 
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Tawerna Żeglarska w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach zaprasza na kolejny muzyczny weekend 17 - 18 maja. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd