czwartek, 2 maja 2019 r.

21:00
Wdzydze, Stanica Wodna PTTK
Już we wtorek 30 kwietnia muzyczne otwarcie sezonu 2019 w Tawernie Żeglarskiej w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach.
Muzyczne Otwarcie Sezonu w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach

14:00
Dziemiany
Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza na pełną sportowych atrakcji Majówkę. Już w środę 1 maja Turniej Piłki Nożnej i Gminna Liga Siatkówki. 3 maja odbędą się biegi dla dzieci, w sobotę zabawa taneczna pod chmurką, a w niedzielę final Dziemiańskiej Baśki Master.
Majówka w Dziemianach

08:00
Stara Kiszewa, Targowisko Gminne
W czwartek 2 maja w godzinach od 8 do 13 odbędzie się Kiermasz Wiosenny, który odbędzie się na Targowisku Gminnym w Starej Kiszewie.
Kiermasz Wiosenny w Starej Kiszewie

10:00
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa, Towarowa 7
Tradycyjnie 2 maja w Muzeum Kolejnictwa odbędzie się majówka, która od kilku lat gwarantuje dobrą zabawę tysiącom turystów. W programie przewidziano szereg atrakcji. Bardzo ciekawą ofertą będzie wystawa przygotowana na 100 rocznicę powołania Polskiego Czerwonego Krzyża.
Majówka w Parowozowni

16:00
Stara Kiszewa, Gminna Hala Sportowa
W czwartek 2 maja o godzinie 16 odbędzie się II Kiszewski Marsz Flagi. Uczestnicy patriotycznego marszu zmierzą się z 11 kilometrową trasą. Udział jest bezpłatny jednak obowiązują zapisy.
II Kiszewski Marsz Flagi "Nordic Walking w Barwach Narodowych"

 
Lipusz, Zespół Szkół, Derdowskiego 7a
W dniach 28 kwietnia do 4 maja w Lipuszu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen". W hali Sportowej Zespołu Szkół w Lipuszu odbędą się szachowe rozgrywki w siedmiu kategoriach wiekowych. Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.
Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen" w Lipuszu

 
Kościerzyna
Z okazji długiego weekendu majowego na Rynku miasta już od 1 maja będzie można posłuchać dużo dobrej muzyki. Nie zabraknie corocznej parady rowerowej w barwach narodowych oraz "Pikniku Patriotycznego", który odbędzie się 3 maja.
Wielka Majówka 1-3 maja 2019 w Kościerzynie
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd