sobota, 23 marca 2019 r.

09:00
Żukowo, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza
23 marca w sobotę odbędzie się Dzień Jedności Kaszubów. Tegoroczne obchody upamiętniające pierwszą pisemną adnotację o Kaszubach w bulli papieża Grzegorza IX, odbędą się w Żukowie. W programie min. próba pobicia rekordu w jednoczesnej grze na akordeonach.
Dzień Jedności Kaszubów w Żukowie

09:00
Kościerzyna, Oddział "BAT", Żurawinowa 52
W sobotę 23 marca w oddziale Bat w Kościerzynie odbędą się Minitargi "Czyste powietrze". Podczas targów będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie wypełnienia wniosku na dofinansowanie remontu domu w ramach projektu rządowego "Czyste powietrze". Nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy specjalistów.
Minitargi "Czyste powietrze" w Kościerzynie

10:00
Kościerzyna, Wdzydzki Park Krajobrazowy, Świętojańska 5E
Wdzydzki Park Krajobrazowy zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne, tematyczne spotkanie Wdzydzkiego Koła Przyrodników. Najbliższe dotyczące pszczół, odbędzie się 23 marca (sobota) o godzinie 10 w siedzibie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w Kościerzynie.
Spotkanie "Dlaczego giną pszczoły?" w Koscierzynie

10:00
Leśnictwo Kłodno
Nadleśnictwo Lipusz zaprasza na wspólne sadzenie lasu, które ucierpiało wskutek nawałnicy, która przeszła przez Kaszuby w sierpniu 2017 roku. W sobotę 23 marca w Leśnictwie Kłodno odbędzie się wiosenne sadzenie. Pomóż przywrócić las na zniszczonych powierzchniach.
Sadzenie lasu po nawałnicy w Leśnictwie Kłodno

15:30
Żukowo, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza
Próba pobicia rekordu w jednoczesnej grze na akordeonie odbędzie się podczas obchodów Dnia Jedności Kaszubów 23 marca w Żukowie.
Bicie rekordu w jednoczesnej grze na akordeonach w Żukowie
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd