piątek, 22 lutego 2019 r.

10:00
Wdzydze, ul. T. i I. Gulgowskich 68
Z okazji zbliżających się ferii zimowych już od najbliższego poniedziałku w Muzeum - Kaszubskim Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich rozpoczyna się program edukacyjny. Muzeum zaprasza do udziału w warsztatach oraz pokazach filmów edukacyjnych.
Ferie w Muzeum we Wdzydzach

 
Nowa Karczma, sala GOKSiR
Gminny Ośrodek Sportu Kultury Sportu i Rekreacji, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają na ferie zimowe 2019. W programie warsztaty, kreatywna zabawa i teatrzyk dla dzieci. Obowiązują zapisy.
Ferie zimowe w Nowej Karczmie

 
Dziemiany
Gry planszowe, tenis stołowy, różnego rodzaju turnieje sportowe czy warsztaty - między innymi takie atrakcje na tegoroczne ferie zimowe przygotował Ośrodek Kultury w Dziemianach.
Ferie w Gminie Dziemiany

 
Wiele, Dom Kultury
Wójt Gminy Karsin oraz Dom Kultury w Wielu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do Domu Kultury na zajęcia podczas ferii zimowych. W ofercie między innymi warsztaty realizowane w ramach projektu Stowarzyszenia "Hamak".
Ferie zimowe w Domu Kultury w Wielu

 
Karsin, Dom Kultury
Na pełne atrakcji ferie zaprasza Dom Kultury w Karsinie. W programie ciekawe warsztaty, przedstawienia i turnieje sportowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Ferie w Karsinie
sobota, 23 lutego 2019 r.

 
Karsin, Dom Kultury
Na pełne atrakcji ferie zaprasza Dom Kultury w Karsinie. W programie ciekawe warsztaty, przedstawienia i turnieje sportowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Ferie w Karsinie
niedziela, 24 lutego 2019 r.

09:00
Garczyn k. Kościerzyny
Kościerski Klub Morsów "Forest Gump" wraz z Urzędem Gminy Kościerzyna zapraszają na ósmą edycję Biegu Morsa. Podczas imprezy odbędzie się Bieg Morsa, Bieg Niedźwiedzia Polarnego, Marsz Nordic Walking. Ruszyły elektroniczne zapisy.
VIII Bieg Morsa

13:00
Lipusz/Skoczkowo 7, Zajazd Borowa Ciotka
W niedzielę 24 lutego 2019 roku w Zajeździe Borowa Ciotka w Lipuszu, odbędzie się turniej o Puchar Borowej Ciotki w Baśkę. Turniej zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Czesława Gostomskiego właściciela Zajazdu Borowa Ciotka.
Turniej Baśki o Puchar Borowej Ciotki
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd