wtorek, 19 lutego 2019 r.

10:00
Wdzydze, ul. T. i I. Gulgowskich 68
Z okazji zbliżających się ferii zimowych już od najbliższego poniedziałku w Muzeum - Kaszubskim Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich rozpoczyna się program edukacyjny. Muzeum zaprasza do udziału w warsztatach oraz pokazach filmów edukacyjnych.
Ferie w Muzeum we Wdzydzach

 
Karsin, przy Hali Sportowej
Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich Kobiet - Mamom, Siostrom, Przyjaciółkom. Często Kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore - rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego Panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć.
Bezpłatne badanie mammograficzne w Karsinie

 
Nowa Karczma, sala GOKSiR
Gminny Ośrodek Sportu Kultury Sportu i Rekreacji, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają na ferie zimowe 2019. W programie warsztaty, kreatywna zabawa i teatrzyk dla dzieci. Obowiązują zapisy.
Ferie zimowe w Nowej Karczmie

 
Kościerzyna, KDK, Strzelnica 2
Na zorganizowane ferie zimowe zaprasza Kościerski Dom Kultury. W "Strzelnicy" od 19 do 21 lutego odbędą się trzy dni zajęć tematycznych. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy.
Kaszubskie Ferie w "Strzelnicy"

 
Wiele, Dom Kultury
Wójt Gminy Karsin oraz Dom Kultury w Wielu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do Domu Kultury na zajęcia podczas ferii zimowych. W ofercie między innymi warsztaty realizowane w ramach projektu Stowarzyszenia "Hamak".
Ferie zimowe w Domu Kultury w Wielu

 
Karsin, Dom Kultury
Na pełne atrakcji ferie zaprasza Dom Kultury w Karsinie. W programie ciekawe warsztaty, przedstawienia i turnieje sportowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Ferie w Karsinie

 
Dziemiany
Gry planszowe, tenis stołowy, różnego rodzaju turnieje sportowe czy warsztaty - między innymi takie atrakcje na tegoroczne ferie zimowe przygotował Ośrodek Kultury w Dziemianach.
Ferie w Gminie Dziemiany
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd