sobota, 16 lutego 2019 r.

10:00
Wdzydze, ul. T. i I. Gulgowskich 68
Z okazji zbliżających się ferii zimowych już od najbliższego poniedziałku w Muzeum - Kaszubskim Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich rozpoczyna się program edukacyjny. Muzeum zaprasza do udziału w warsztatach oraz pokazach filmów edukacyjnych.
Ferie w Muzeum we Wdzydzach

15:00
Kościerzyna, Hala Sportowa "Sokolnia"
Zawodniczki z UKS PCM Kościerzyna 19 stycznia podejmą na swoim parkiecie KPR Jelenia Góra w ramach 16 kolejki Superligi Piłki Ręcznej Kobiet.
Mecz Superligi Piłki Ręcznej Kobiet w Kościerzynie

19:00
Stara Kiszewa, Karczma Viking
Karczma Viking w Starej Kiszewie zaprasza na Bal Karnawałowy. W ofercie bogate manu, a do wspólnej zabawy przygrywać będzie RSR Zespół Muzyczny.
Karczma Viking zaprasza na Bal Karnawałowy

19:00
Zajazd Florencja, Nowy Klincz 10A
Karnawał i Walentynki to idealna okazja do świętowania. Ruszyły zapisy na zabawę walentynkowo - karnawałową w Zajeździe Florencja. O oprawę muzyczną zatroszczy się zespół Styl. Cena za osobę to 120 zł.
Zabawa walentynkowo - karnawałowa w Zajeździe Florencja

20:00
Ostrzyce, Centrum Rekreacji "U Stolema", Droga Kaszubska 8A
Kolacja Walentynkowa musi być wyjątkowa. Liczy się nie tylko szczególna oprawa jak świece i muzyka, ale także serwowane potrawy. Na wyjątkowe Walentynki zaprasza Centrum Rekreacji "U Stolema". Niezapomniane chwile zapewni Walentynkowe menu oraz zabawa na Stolëmowym dancingu.
Zabawa Walentynkowa w Centrum Rekreacji "U Stolema"

 
Wiele, Dom Kultury
Wójt Gminy Karsin oraz Dom Kultury w Wielu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do Domu Kultury na zajęcia podczas ferii zimowych. W ofercie między innymi warsztaty realizowane w ramach projektu Stowarzyszenia "Hamak".
Ferie zimowe w Domu Kultury w Wielu

 
Karsin, Dom Kultury
Na pełne atrakcji ferie zaprasza Dom Kultury w Karsinie. W programie ciekawe warsztaty, przedstawienia i turnieje sportowe.
Ferie w Karsinie
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd