wtorek, 12 lutego 2019 r.

10:00
Wdzydze, ul. T. i I. Gulgowskich 68
Z okazji zbliżających się ferii zimowych już od najbliższego poniedziałku w Muzeum - Kaszubskim Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich rozpoczyna się program edukacyjny. Muzeum zaprasza do udziału w warsztatach oraz pokazach filmów edukacyjnych.
Ferie w Muzeum we Wdzydzach

 
Wiele, Dom Kultury
Wójt Gminy Karsin oraz Dom Kultury w Wielu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do Domu Kultury na zajęcia podczas ferii zimowych. W ofercie między innymi warsztaty realizowane w ramach projektu Stowarzyszenia "Hamak".
Ferie zimowe w Domu Kultury w Wielu

 
Karsin, Dom Kultury
Na pełne atrakcji ferie zaprasza Dom Kultury w Karsinie. W programie ciekawe warsztaty, przedstawienia i turnieje sportowe.
Ferie w Karsinie

 
Kościerzyna, Koscierski Dom Kultury, Długa 31
Na zorganizowane ferie zimowe zaprasza Kościerski Dom Kultury. W programie między innymi zajęcia artystyczne, sportowe czy kulinarne. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na zajęcia obowiązują zapisy.
Ferie Zimowe w Kościerskim Domu Kultury

 
Stara Kiszewa, Gminna Hala Sportowa
Ferie to czas odpoczynku od szkoły, ale nie od aktywności fizycznej. Twoja pociecha nie ma zaplanowanego wypoczynku, a ty pragniesz, żeby spędziła go aktywnie? Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki oraz parafia pw. św. Marcina w Starej Kiszewie zaprasza do udziału w aktywnych feriach, które odbędą się w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie.
Aktywne ferie w Gminie Stara Kiszewa

 
Dziemiany
Gry planszowe, tenis stołowy, różnego rodzaju turnieje sportowe czy warsztaty - między innymi takie atrakcje na tegoroczne ferie zimowe przygotował Ośrodek Kultury w Dziemianach.
Ferie w Gminie Dziemiany

 
Kościerzyna
Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie zaprasza dzieci od 6 roku życia na bezpłatne zajęcia sportowo - rekreacyjne!. W programie m. in. gry i zabawy sportowe, jazda na łyżwach oraz gra w hokeja na Lodowisku Miejskim oraz inne niespodzianki!
Sportowe Ferie Zimowe w Kościerzynie
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd