niedziela, 11 listopada 2018 r.

11:00
Ośrodek Kultury w Dziemianach
Wójt gminy Dziemiany serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozpoczną się one już w piątek przy pomniku Sophienwalde.
Gminne Obchody Święta Niepodległości w Dziemianach

18:00
Dom Kultury w Wielu
Wójt gminy Karsin oraz Dom Kultury w Wielu zapraszają na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości. W sobotę z tej okazji odbędzie się specjalny koncert, w niedzielę natomiast mieszkańcy wezmą udział we mszy świętej za Ojczyznę.
Obchody odzyskania przez Polskę niepodległości w Wielu

11:45
zbiórka przy kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Kościerzynie
Władze samorządowe Powiatu Kościerskiego serdecznie zapraszają na Powiatowe Obchody Narodowego Święta Niepodległości, organizowane w ramach Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Powiecie Kościerskim w dniu 11 listopada br.
Powiatowe Obchody Narodowego Święta Niepodległości

13:30
Ośrodek Kultury w Dziemianach
Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza wszystkich miłośników biegu na Dziemiańskie Biegi Uliczne, które dedykowane będą Niepodległej.
Biegi Niepodległości w Dziemianach

14:00
Ogródek Jordanowski
Przed nami jedenasta edycja Rajdu Niepodległości, a więc gry miejskiej, poprzez którą jej uczestnicy odkrywają Kościerzynę sprzed wielu lat, a przede wszystkim dobrze się bawią pokonując miejskie uliczki i wykonując przygotowane dla nich zadania. Spędź 11 listopada aktywnie i rodzinnie. Pojaw się na starcie Rajdu Niepodległości i daj się porwać przygodzie. Uczcij w wyjątkowy sposób setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
XI Rajd Niepodległości w Kościerzynie

 
Dom Kultury w Karsinie
Wójt gminy Karsin oraz Dom Kultury w Karsinie zapraszają na obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie m.in. msza święta, program słowno-muzyczny oraz koncert w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego "HALS" z Gdyni.
Obchody odzyskania przez Polskę niepodległości w Karsinie
« listopad 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd