niedziela, 26 sierpnia 2018 r.

10:00
Garczyn, Powiatowe Centrum Młodzieży
Już po raz czterdziesty odbędzie się Spływ Kajakowy Ceramików Lubiana. Spływ odbywa się corocznie w ostatni weekend sierpnia i tak będzie również w tym roku. Jedyną zmianą jest lokalizacja spływu - odbędzie się na terenie Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie.
XL Ogólnopolski Spływ Kajakowy Ceramików "Lubiana 2018"

11:00
Wdzydze Kiszewskie, zajazd "U Sołtysa"
Pokazy formacji bojowych, zawody zręcznościowo-siłowe Wikingów, walki drużynowe, konkursy, pokaz fire show i wiele innych atrakcji - tak będzie wyglądała kolejna odsłona Wdzydzkich Spotkań z Historią.
Wdzydzkie Spotkania z Historią V

14:30
Raduń, zbiórka - plac przed sklepem spożywczym,
W najbliższą niedzielę mieszkańcy gminy Dziemiany oraz przybyli goście będą dziękować za plony w czasie mszy św. dożynkowej. Na zebranych będzie czekało sporo atrakcji.
Dożynki Gminno - Parafialne w Raduniu

 
Lipusz
GOKSiR w Lipuszu zaprasza do udziału w wakacyjnych turniejach z cyklu Grand Prix Lipusz 2018. Jest to cykl czterech turniejów, których podsumowanie nastąpi podczas ostatniego spotkania.
Wakacyjne Turnieje z cyklu Grand Prix Lipusza 2018

 
Kościerzyna, Kino Remus, ul. 3 Maja 9
"Mamma Mia: Here We Go Again" to najnowsza propozycja kościerskiego Kina Remus. Film w repertuarze dostępny będzie do końca sierpnia.
Repertuar Kina Remus

 
Wiele, Kalwaria Wielewska
Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia na Kalwarii w Wielu potrwa dwa dni. Wierni będą uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej w intencji pielgrzymów, parafian i gości oraz dobrodziejów.
Odpust na Kalwarii Wielewskiej
« sierpień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd