sobota, 4 sierpnia 2018 r.

10:00
Wieżyca, Koszałkowo
"Drony" podczas wyścigów osiągają prędkość rzędu 100-150km na godzinę, co sprawia że są one bardzo widowiskowe. W zawodach będzie brało udział wielu światowej klasy zawodników, których na co dzień można oglądać na sportowych kanałach telewizyjnych, podczas wyścigów wielowirnikowców na całym świecie.
Koszałkowo DRC Drone Race vol 2 - Kaszuby 2018

11:00
Wiele, scena przy plaży
Po raz siódmy Karsiński Klub Weteranów Szos zaprasza na rajd. Wśród atrakcji, oprócz ciekawych pojazdów, wiele zabaw dla dzieci i nie tylko.
VII Karsiński Rajd Weteranów Szos

16:00
Wdzydze, Scena Letnia
Koncert grupy Power Play oraz stand up w wykonaniu Ewy Błachnio i Mariusza Kałamagi, to największe atrakcje tegorocznego Święta Sielawy i Dnia Raka Szlachetnego, które w najbliższą sobotę odbędzie się we Wdzydzach Kiszewskich.
Święto Sielawy i Dzień Raka Szlachetnego

19:30
Kościerzyna, Rynek
Kino Remus w plenerze, to propozycja na sierpniowy, letni wieczór. Seans na kościerskim Rynku wyświetlony zostanie 4 sierpnia o godz. 19.30. W repertuarze film pt. "Kochaj".
Kino Letnie w Kościerzynie

 
Wiele
Wielewski Turniej Gawędziarzy to święto gawędy i mowy ojczystej. Imprezie towarzyszyć będzie jarmark sztuki ludowej, promocja płyty z gawędami ks. Romana Skwiercza oraz występ zespołu "Kaszuby" i kabaretu "Pùrtce".
41. Wielewski Turniej Gawędziarzy

 
Dziemiany, Amfiteatr
Ośrodek Kultury w Dziemianach zaprasza na coroczną imprezę w rytmach disco polo. Podczas Dni Dziemian na scenie zaprezentuje się m.in. Drezdenko - Kubas, Maczo, Etna, Exited, Dejw.
Dni Dziemian 2018

 
Lipusz
GOKSiR w Lipuszu zaprasza do udziału w wakacyjnych turniejach z cyklu Grand Prix Lipusz 2018. Jest to cykl czterech turniejów, których podsumowanie nastąpi podczas ostatniego spotkania.
Wakacyjne Turnieje z cyklu Grand Prix Lipusza 2018
« sierpień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd