niedziela, 22 lipca 2018 r.

10:00
Rybaki k. Kościerzyny
Bieg Twardego to ekstremalny bieg z naturalnymi przeszkodami, a jego trasa to piaszczyste podbiegi, błotniste rowy, chaszcze zagradzające drogę, betonowo-żeliwne bloki do przeskakiwania i jezioro do przebycia.
Bieg Twardego

10:00
Kościerzyna, parking przy Ogródku Jordanowskim
W dniach 22 - 23 lipca w Kościerzynie stanie Mobilne Muzeum Multimedialne. Urządzenia najnowszej generacji, setki archiwalnych fotografii i dokumentów, fragmenty historycznych filmów, hologramy, nowoczesne animacje i interaktywne aplikacje, tworzące fascynującą narrację poświęconą Niepodległej - to wszystko czeka na odwiedzających Mobilne Muzeum Multimedialne.
Mobilne Muzeum Multimedialne w Kościerzynie

16:00
Łubiana, Plac "Trzech Wiat", ul. Jeziorna
Na głośne czytanie "Życia i przygód Remusa / Żëcé i przigòdë Remùsa" - Spotkania z Kaszubską Książką, zaprasza Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Łubianie.
Głośne czytanie "Życia i przygód Remusa"

 
Lipusz
GOKSiR w Lipuszu zaprasza do udziału w wakacyjnych turniejach z cyklu Grand Prix Lipusz 2018. Jest to cykl czterech turniejów, których podsumowanie nastąpi podczas ostatniego spotkania.
Wakacyjne Turnieje z cyklu Grand Prix Lipusza 2018

 
Dobrogoszcz, plaża główna
Pływać bezpiecznie każdy może - pod takim hasłem odbędzie się kolejna akcja bezpłatnej nauki pływania, na kąpielisku nad Jeziorem Dobrogoszcz.
Bezpłatna nauka pływania

 
Kościerzyna, Kino Remus
"Zimna wojna" - historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Ten film ponownie wchodzi na ekran kościerskiego Kina Remus.
Repertuar Kina Remus
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd