sobota, 21 lipca 2018 r.

10:00
Kościerzyna, wejście do Muzeum Ziemi Kościerskiej, ul. Rynek 9
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 30 czerwca do 25 sierpnia 2018 r. w godzinach 10.00 - 12.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny.
Darmowy spacer z przewodnikiem po Kościerzynie

10:00
Dziemiany, parking przy stacji Moya
Celem zawodów jest ocalenie liczącej setki lat tradycji koszenia zboża. W trakcie Mistrzostw organizatorzy chcą przywrócić atmosferę zabawy i swoistej rywalizacji pomiędzy kosiarzami, jaka niegdyś towarzyszyła podczas żniw.
IV Mistrzostwa Polski w Koszeniu Zboża Metodą Tradycyjną

13:00
Wielki Mędromierz - Sianowo
Motocyklami i Quadami z Wielkiego Mędromierza do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub - taki przebieg będzie miała Pierwsza Zmotoryzowana Pielgrzymka do Sianowa.
Pierwsza Zmotoryzowana Pielgrzymka do Sianowa

18:30
Wdzydze Kiszewskie, Scena Letnia
Festiwal Piosenki Żeglarskiej odbędzie się już po raz czternasty. Burczybas to impreza, która nad jezioro Wdzydzkie od lat przyciąga miłośników muzyki żeglarskiej. Na Letnią Scenę gminy Kościerzyna zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół Wdzydz.
XIV Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Burczybas"

19:00
Sulęczyno, Amfiteatr Gminnego Ośrodka Kultury
Ostatni koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie odbędzie się 21 lipca, w Amfiteatrze Gminnego Ośrodka Kultury.
XVI Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Sulęczynie

 
Kościerzyna, Kino Remus
"Zimna wojna" - historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Ten film ponownie wchodzi na ekran kościerskiego Kina Remus.
Repertuar Kina Remus

 
Lipusz
GOKSiR w Lipuszu zaprasza do udziału w wakacyjnych turniejach z cyklu Grand Prix Lipusz 2018. Jest to cykl czterech turniejów, których podsumowanie nastąpi podczas ostatniego spotkania.
Wakacyjne Turnieje z cyklu Grand Prix Lipusza 2018

 
Dobrogoszcz, plaża główna
Pływać bezpiecznie każdy może - pod takim hasłem odbędzie się kolejna akcja bezpłatnej nauki pływania, na kąpielisku nad Jeziorem Dobrogoszcz.
Bezpłatna nauka pływania
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd