sobota, 7 lipca 2018 r.

21:00
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Tawerna Żeglarska w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach, zaprasza na kolejny muzyczny weekend. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej

10:00
Kościerzyna, wejście do Muzeum Ziemi Kościerskiej, ul. Rynek 9
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 30 czerwca do 25 sierpnia 2018 r. w godzinach 10.00 - 12.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny.
Darmowy spacer z przewodnikiem po Kościerzynie

11:00
Kościerzyna, Rynek
Burmistrz i Rada Miasta Kościerzyna oraz Biblioteka Miejska w Kościerzynie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w dziewiętnastej edycji Kościerskich Targów Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina 2018". W trakcie targów, jak co roku, przyznawane będę nagrody i wyróżnienia za najlepsze wydawnictwa minionego roku.
XIX Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina 2018"

14:30
Złota Góra w Brodnicy Górnej, CSWiPR, ul. Żeglarska 4
Kamil Bednarek i Natalia Szroeder będą gwiazdami tegorocznej edycji Truskawkobrania. Impreza tradycyjnie odbędzie się na Złotej Górze, tym razem 7 lipca.
Truskawkobranie 2018

15:00
Orle, Jezioro Duże
Zespół After Party będzie gwiazdą tegorocznej edycji Open Liniewo Festival, który odbędzie się nad jeziorem Dużym w Orlu. Ponadto na scenie pojawią się także Damian Holecki oraz DJ Kabi i Greg Piskorski.
Open Liniewo Festival

17:00
Raduń, plac przy świetlicy
Sołectwo Raduń oraz Ośrodek Kultury w Dziemianach zapraszają na festyn. W programie dużo atrakcji dla dzieci, zabawy z animatorem i poczęstunek.
Festyn Sołecki w Raduniu

20:00
Kościerzyna, Rynek Miasta
Kościerski Dom Kultury zaprasza na koncert Magdy Niewińskiej już w sobotę, 7 lipca. Wstęp wolny.
Koncert Magdy Niewińskiej

 
Stara Kiszewa, stadion
7 lipca 2018 r. na stadionie w Starej Kiszewie odbędzie się już V edycja Festiwalu Kiszewskie Smaki. W programie gotowanie na żywo, a także koncerty gwiazd muzyki disco polo.
V Festiwal Kiszewskie Smaki

 
Luzino
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oraz gmina Luzino zapraszają Kaszubów, Pomorzan i wszystkich odwiedzających region, do udziału w jubileuszowym XX Światowym Zjeździe Kaszubów, który odbędzie się 7 lipca w Luzinie.
XX Zjazd Kaszubów

 
Kościerzyna, Kino Remus
Do końca tygodnia na ekranie kościerskiego Kina Remus będzie można obejrzeć m.in. "Uprowadzoną księżniczkę" - animację dla dzieci oraz dramat "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara".
Repertuar Kina Remus
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd