sobota, 30 czerwca 2018 r.

21:00
Wdzydze, Stanica Wodna PTTK, ul. Stolema 1
Tawerna Żeglarska w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach zaprasza na koncertowy weekend.
Muzyczny Weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

10:00
Kościerzyna, wejście do Muzeum Ziemi Kościerskiej, ul. Rynek 9
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 30 czerwca do 25 sierpnia 2018 r. w godzinach 10.00 - 12.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny.
Darmowe spacery z przewodnikiem po Kościerzynie

 
Wiele, scena nad jeziorem
Letnie Falowanie to koncerty muzyki reggae odbywające się nad urokliwym jeziorem Wielewskim na Kaszubach, w miejscowości Wiele. Po raz pierwszy we Wielu na Letnim Falowaniu wystąpi Etna Kontrabande. Posłuchać będzie można również Całej Grupy Barwinków.
XI Letnie Falowanie nad Jeziorem Wielewskim- Koncert Reggae

 
Przodkowo, stadion sporotwy
Już 30 czerwca do Przodkowa zawita impreza "Kaszuby Biegają". Miłośnicy aktywności fizycznej przyjadą z całej Polski, aby zrobić coś dla zdrowia. Odbędzie się bieg na 11,5 km "VII Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej", będący półmetkiem tegorocznego Cyklu Kaszuby Biegają, zorganizowane zostaną biegi dzieci i młodzieży oraz bieg rodzinny Przodkowska Mila i Bieg Przedszkolaka.
VII Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

 
Kościerzyna, Kino Remus
Początek wakacji w kościerskim kinie Remus upłynie pod znakiem porywającej komedii przygodowej, rozgrywającej się w nie­zwykłych czasach dzielnych rycerzy, pięknych księżniczek i podstępnych czarowników. "Uprowadzoną Księżniczkę" będzie można obejrzeć we wtorek o 12.00.
Repertuar Kina Remus
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd