sobota, 16 czerwca 2018 r.

09:00
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
Kolejna edycja Kartuskiej Giełdy Mam odbędzie się 16 czerwca. Po raz jedenasty mamy będą miały okazję, aby kupić lub sprzedać ubranka, akcesoria i zabawki. Zapisy dla tych, którzy chcą wystawić na sprzedaż swoje rzeczy, trwają do 15 czerwca.
Letnia Giełda Mam w Kartuzach

09:00
Kościerzyna, Targowisko miejskie
W sobotę, 16 czerwca odbędzie się kolejna edycja Kościerskiej Giełdy Mam. Tym razem sprzedać, jak również kupić ubranka, zabawki i akcesoria dziecięce, będzie można na Targowisku Miejskim. Po raz pierwszy nie obowiązują wcześniejsze zapisy.
Letnia Giełda Mam w Kościerzynie

10:30
Kościerzyna, budynek KOSiR, ul. Kamienna 7
Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia kettlebells. Pierwsze odbędą się w sobotę, 16 czerwca i będą bezpłatne.
Zajęcia kettlebells w Kościerzynie

 
Łubiana
W sobotę, 16 czerwca na stadionie w Łubianie oraz na boisku orlik przy blokach, rozegrane zostaną dwa turnieje piłki nożnej z cyklu LUBIANA CUP 2018. O główne trofeum rozgrywek powalczy aż dwadzieścia cztery zespoły.
Lubiana Cup 2018

 
Kościerzyna, Sala im. Lubomira Szopińskiego
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna, odbędzie się 16 czerwca. Rozgrywki prowadzone będą systemem szwajcarskim, czyli 9 rund po 10 minut dla zawodnika na partię. Turniej ma charakter otwarty.
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd