niedziela, 10 czerwca 2018 r.

09:40
Kartuzy / Żukowo / Banino / Gdańsk Śródmieście
Już 10 czerwca przez Trójmiasto i okolice przejadą uczestnicy Wielkiego Przejazdu Rowerowego. Peleton wyruszy również z Kartuz, aby w godzinach popołudniowych dotrzeć na finał imprezy, który odbędzie się na sopockich Błoniach.
22. Wielki Przejazd Rowerowy - Peleton Kartuski

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

 
Wdzydze Kiszewskie
8 czerwca we Wdzydzach Kiszewskich startuje II Festiwal Biegów Polski Północnej. Impreza potrwa do niedzieli 10 czerwca. Biegacze z całego kraju w ciągu trzech dni będą walczyć o tytuł Hard Runnera, pokonując 5 dystansów. Odbędą się występy artystyczne, bieg przebierańców, marsz nordic walking, rajd rowerowy, biegi dzieci i wiele innych.
Festiwal Biegów Polski Północnej

 
Lubań, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Coroczna impreza to czas poświęcony rolnikom, owocom ich pracy hodowlanej oraz perspektywom rozwoju rolnictwa w najbliższych latach. Nieodłącznym elementem Pomorskich Agro Targów będzie Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych.
XXVII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd