niedziela, 3 czerwca 2018 r.

10:00
Kościerzyna, Szkoła Podstawowa nr 6, ul. M. Skłodowskiej- Curie 19
Trzecia edycja popularnego Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna, odbędzie się 3 czerwca 2018 r. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6. Początek zawodów o godzinie 10.00. Zapisy w dniu zawodów od godziny 9.00.
III Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna 2018

11:00
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa, ul. Towarowa 7
W kościerskim Muzeum Kolejnictwa odbędzie się Kolejowy Dzień Dziecka. Zaplanowaliśmy szereg atrakcji: przejażdżki drezynami, dmuchańce, zabawy, konkursy z animatorami, gadżety dla małych i dużych, zwiedzanie taboru kolejowego, wystawy stałej i czasowej.
Kolejowy Dzień Dziecka

13:00
Piechowice
Ośrodek Kultury w Dziemianach wraz z Ośrodkiem Jeździeckim "Pegaz", zapraszają na III Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi, które odbędą się 3 czerwca.
III Mistrzostwa Kaszub w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi

14:00
Stara Kiszewa, stadion
Wójt i sołtysi gminy Stara Kiszewa, wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki, zapraszają na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

15:00
Lubań, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Imprezę z okazji Dnia Dziecka, poprowadzą aktorzy z Teatru Pana O. W programie spektakl teatralny, malowanie twarzy, mega bańki mydlane, mini wesołe miasteczko, pieczenie kiełbasek, bryczki, słodki poczęstunek oraz wiele innych atrakcji.
Dzień Dziecka w Lubaniu

17:00
Kościerzyna, Hala Sokolnia, ul. Władysława Sikorskiego 20
Zespół Rytm zaprasza na Taneczne Show, które odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca w kościerskiej Hali Sokolnia. Początek o godzinie 17.00. Na uczestników wydarzenia czekać będzie loteria z nagrodami.
Taneczne Show w Sokolni

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

 
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Tym razem Tawerna Żeglarska we Wdzydzach zaprasza na cztery dni koncertowe, a także regaty żeglarskie i festyn z okazji Dnia Dziecka. Początek wydarzeń, 30 maja.
Długi muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej

 
Kościerzyna, Kino Remus, ul. 3 Maja 9
"Futrzaki ruszają na ratunek" oraz "Bella i Sebastian 3" - to propozycje dla dzieci oraz "Pozycja obowiązkowa" dla widzów dorosłych - tak wygląda aktualny repertuar kościerskiego Kina Remus.
Repertuar Kina Remus
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd