sobota, 2 czerwca 2018 r.

10:00
Kościerzyna, Park przy ul. 8-go Marca
Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Kościerzynie odbędą się pod hasłem - Baw się z nami z nutką patriotyczną. 2 czerwca w godz. 10.00-19.00 w Parku przy ul. 8 Marca w Kościerzynie czekać będą na wszystkich liczne atrakcje.
Dzień Dziecka w Kościerzynie

16:00
Kalisz (gmina Dziemiany), Stadion sportowy
Zarząd Gminny Związku OSP RP w Dziemianach oraz Ośrodek Kultury zapraszają do udziału wszystkich strażaków oraz mieszkańców gminy, do wzięcia udziału w corocznych zawodach sportowo - pożarniczych.
Zawody strażackie gminy Dziemiany

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

 
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Tym razem Tawerna Żeglarska we Wdzydzach zaprasza na cztery dni koncertowe, a także regaty żeglarskie i festyn z okazji Dnia Dziecka. Początek wydarzeń, 30 maja.
Długi muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej

 
Kościerzyna, Kino Remus, ul. 3 Maja 9
"Futrzaki ruszają na ratunek" oraz "Bella i Sebastian 3" - to propozycje dla dzieci oraz "Pozycja obowiązkowa" dla widzów dorosłych - tak wygląda aktualny repertuar kościerskiego Kina Remus.
Repertuar Kina Remus
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd