piątek, 25 maja 2018 r.

10:00
Lipusz, hala sportowa
Gminy z terenu powiatu kościerskiego zmagać się będą w Turnieju Gmin już w piątek, 25 maja. Tym razem turniej odbędzie się w Lipuszu.
XXVI Turniej Gmin Samorządów Powiatu Kościerskiego

21:00
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach zaprasza na Muzyczny Weekend. Zagra Szantomas i Alternatywa. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.
Muzyczny weekend w Tawernie Żeglarskiej

 
Żukowo
Arkun to wędrowanie po rzadko uczęszczanych szlakach Pomorza, w towarzystwie rodziny, przyjaciół czy znajomych ze szkoły. To włóczęga z wykwalifikowaną kadrą instruktorską PTTK, z którą można zatracić się w przyrodzie, ale nie zagubić.
Rajd Arkun 2018

 
OW Kormoran Sycowa Huta
Koncert Golden Life, tradycyjna parada motocyklowa, ognisty grill i wyśmienita pogoda. Tak organizatorzy zachęcają do udziału w ósmej odsłonie Pomorskiej Majówki Motocyklistów.
VIII Pomorska Majówka Motocyklistów

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

 
Kościerzyna, Kino Remus
"Kaczki z gęsiej paczki" dla dzieci i "Katyń. Ostatni świadek" w repertuarze dla dorosłych - to filmy proponowane przez kościerskie Kino Remus.
Repertuar Kina Remus
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd