piątek, 4 maja 2018 r.

16:30
Liniewo, sala GOKSiR
Dom Kultury w Liniewie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju szachowym. Turniej rozegrany zostanie w czterech kategoriach wiekowych.
Turniej szachowy w Liniewie

 
Lipusz, Hala sportowa
W najbliższy piątek, 4 maja w hali sportowej w Lipuszu rozpocznie się 1/16 Mistrzostw Polski w piłce ręcznej młodzików. W turnieju weźmie udział UKS Lipusz.
1/16 Mistrzostw Polski Młodzików w piłce ręcznej

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

 
Kościerzyna, Kino Remus
W repertuarze kościerskiego Kina Remus m.in. "Traktorek Florek" i "Maria Magdalena". Weekend majowy upłynie pod znakiem "Czarnej Pantery" i "Piotrusia Królika".
Repertuar Kina Remus

 
Liniewo/Wysin/Garczyn
Majówka w gminie Liniewo na sportowo i koncertowo - tak zbliżający się długi weekend promują organizatorzy imprez sportowych i koncertu Trzech Tenorów, które odbędą się na terenie gminy.
Majówka w gminie Liniewo

 
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Tawerna Żeglarska we Wdzydzach zaprasza na koncertowy długi majowy weekend. Na scenie pojawi się m.in. Szantomas i grupa Banau.
Koncertowa majówka we Wdzydzach
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd