czwartek, 3 maja 2018 r.

13:00
Liniewo, Orlik
Animator sportu na Orliku, Gerard Pobłocki oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Liniewie, zapraszają mieszkańców powiatu kościerskiego na Turniej Piłki Nożnej "Oldbojów".
Turniej "Oldbojów" w Liniewie

14:00
Lipusz, park przy Nadleśnictwie Lipusz
Grill, występu muzyczne i dmuchańce dla dzieci. 3 maja w Lipuszu odbędzie się Majowy Festyn Rodzinny.
Majowy Festyn Rodzinny w Lipuszu

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

 
Kościerzyna, Kino Remus
W repertuarze kościerskiego Kina Remus m.in. "Traktorek Florek" i "Maria Magdalena". Weekend majowy upłynie pod znakiem "Czarnej Pantery" i "Piotrusia Królika".
Repertuar Kina Remus

 
Liniewo/Wysin/Garczyn
Majówka w gminie Liniewo na sportowo i koncertowo - tak zbliżający się długi weekend promują organizatorzy imprez sportowych i koncertu Trzech Tenorów, które odbędą się na terenie gminy.
Majówka w gminie Liniewo

 
Kościerzyna
W Rynku miasta już od 1 maja będzie można posłuchać dobrej muzyki. 2 maja sporo będzie się dziać w Muzeum Kolejnictwa, do którego na Błyskawiczny Turniej Gry w Baśkę dotrzeć będzie można bezpłatnym autobusem. Przejażdżki drezyną, projekcje 3d, czy ekspozycje czasowe to tylko początek całodziennych, darmowych atrakcji.
Majówka w Kościerzynie

 
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Tawerna Żeglarska we Wdzydzach zaprasza na koncertowy długi majowy weekend. Na scenie pojawi się m.in. Szantomas i grupa Banau.
Koncertowa majówka we Wdzydzach
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd