środa, 2 maja 2018 r.

13:00
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
V jubileuszowy Błyskawiczny Turniej Gry w Baśkę w zabytkowych wagonach Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, organizowany jest w ramach Majówki w Parowozowni.
Jubileuszowy Turniej Gry w Baśkę w zabytkowych wagonach

16:30
Stara Kiszewa, Gminna Hala Sporotwa
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Starej Kiszewie zaprasza na Kiszewski Marsz Flagi "Nordic Walking w Barwach Narodowych", który odbędzie się 2 maja.
Kiszewski Marsz Flagi "Nordic Walking w Barwach Narodowych"

16:30
Kościerzyna
Burmistrz Miasta Kościerzyna w Dniu Flagi zaprasza dzieci w wieku lat 3-8 wraz z rodzicami do udziału w Patriotycznej Majówce Rowerowej.
Patriotyczna Majówka Rowerowa

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Już tradycyjnie 2 maja w Muzeum Kolejnictwa odbędzie się majówka, która przyciąga do Kościerzyny tysiące turystów. W programie przewidziano szereg atrakcji. Bardzo ciekawą ofertą będą dwie ekspozycje czasowe: "Trudne początki podboju kosmosu" oraz "Przeszłość i przyszłość kolei lilipucich w Polsce".
Majówka w Parowozowni 2018

 
Kościerzyna, Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie otworzyło nową wystawę czasową nawiązującą do wydarzeń sprzed nieco ponad 60 lat. Wystawa dotyczy wydarzenia, które miało miejsce jesienią 1957 r., kiedy to wystrzelono w kosmos pierwsze sztuczne satelity Ziemi - Sputnika 1 i 2.
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

 
Kościerzyna, Kino Remus
W repertuarze kościerskiego Kina Remus m.in. "Traktorek Florek" i "Maria Magdalena". Weekend majowy upłynie pod znakiem "Czarnej Pantery" i "Piotrusia Królika".
Repertuar Kina Remus

 
Liniewo/Wysin/Garczyn
Majówka w gminie Liniewo na sportowo i koncertowo - tak zbliżający się długi weekend promują organizatorzy imprez sportowych i koncertu Trzech Tenorów, które odbędą się na terenie gminy.
Majówka w gminie Liniewo

 
Kościerzyna
W Rynku miasta już od 1 maja będzie można posłuchać dobrej muzyki. 2 maja sporo będzie się dziać w Muzeum Kolejnictwa, do którego na Błyskawiczny Turniej Gry w Baśkę dotrzeć będzie można bezpłatnym autobusem. Przejażdżki drezyną, projekcje 3d, czy ekspozycje czasowe to tylko początek całodziennych, darmowych atrakcji.
Majówka w Kościerzynie

 
Wdzydze Kiszewskie, Tawerna Żeglarska
Tawerna Żeglarska we Wdzydzach zaprasza na koncertowy długi majowy weekend. Na scenie pojawi się m.in. Szantomas i grupa Banau.
Koncertowa majówka we Wdzydzach
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd