sobota, 9 września 2017 r.

21:00
Wdzydze, Stanica Wodna PTTK, ul. Stolema 1
Weekend w Tawernie we Wdzydzach zapowiada się koncertowo. W piątek usłyszeć będzie można szanty, zaś w sobotę organizatorzy zapraszają na koncert rockowy.
Muzyczny Weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach

07:30
Kościerzyna, Oddział Terenowy RCKiK, ul. A. Piechowskiego 36
Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kościerzynie oraz Klub Honorowych Krwiodawców przy Komendzie Państwowej Straży Pożarnej, zapraszają mundurowych do oddania krwi.
Sobota Mundurowych Krwiodawców w Kościerzynie

08:00
Mały Klincz 37
XX Zlot Samochodów Terenowych 4x4 i quadów odbędzie się w Małym Klinczu. To impreza dla wszystkich lubiących czuć powiew wiatru, wzrost adrenaliny i dobrą zabawę.
Jubileuszowy XX Zlot Terenowy 4x4 Full-Gaz Kaszuby

09:00
Kościerzyna
W ramach Festiwalu żurawiny organizowany jest rajd rowerowy, który jest jego nieodłącznym elementem. Trasa dwudniowego rajdu przebiega przez miejsca ciekawe ze względu na historię i kulturę regionu oraz pokazującą bardzo atrakcyjne walory przyrodnicze obszarów, na których spotykana jest kaszubska żurawina.
Rajd Rowerowy "Szlakiem Kaszubskiej Żurawiny"

17:00
Kościerzyna, Orlik przy ZSP nr 2
Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne turniej koszykówki ulicznej został przełożony na 9 września. Początek zawodów zaplanowano o godzinie 17.00, na Orliku przy ZSP nr 2.
Turniej Streetball Open

 
Kaliska Kościerskie, Agroturystyka Gościna
Rajd rowerowy szlakiem kaszubskiej żurawiny to już cykliczna impreza, która jest elementem Festiwalu Żurawiny organizowanego już po raz czwarty.
Rajd Rowerowy Szlakiem Kaszubskiej Żurawiny 2017

 
Kościerzyna, Kino Remus, ul. 3 Maja 9
Na ekranie Kina Remus w tym tygodniu m.in. "Gang Wiewióra 2". Od wtorku 12 września w repertuarze pojawi się "Super Spark: Gwiezdna misja".
Repertuar Kina Remus

 
Kościerzyna, Osada Burego Misia
Osada Burego Misia, Gmina Kościerzyna oraz Państwowa Straż Pożarna obchodzą swoje 25. urodziny. Z tej okazji przez trzy dni na terenie gminy odbywać się będą różne uroczystości.
25. Urodziny Osady Burego Misia i Przyjaciół
« wrzesień 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd