sobota, 26 sierpnia 2017 r.

21:00
Wdzydze, Stanica Wodna PTTK, ul. Stolema 1
Na zakończenie wakacji w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach odbędą się dwa rockowe koncerty. Na wszystkie muzyczne spotkania wstęp wolny.
Pożegnanie lata w Tawernie we Wdzydzach

11:00
Złota Góra, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu
Pierwsza edycja zawodów Trigar MTB Challenge Kartuzy to wyścig na dwóch trasach w bardzo zróżnicowanym terenie. Zapisy już ruszyły.
Trigar MTB Challenge Kartuzy

11:00
Kościerzyna, Rynek Miasta, ul. Rynek 9
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 1 lipca do 2 września 2017 r. włącznie w godzinach 11.00 - 13.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny.
Ostatni darmowy spacer z przewodnikiem po Kościerzynie

13:00
Wdzydze Kiszewskie, zajazd "U Sołtysa"
Drużyna Odtwórstwa Historycznego zaprasza na kolejną edycję Wdzydzkich Spotkań z Historią. To okazja aby móc cofnąć się w czasie o około tysiąc lat i poznać intrygujący świat Słowian i Wikingów.
Wdzydzkie Spotkania z Historią

16:00
Stara Kiszewa, plac przy plebanii
Rolnicy z gminy Stara Kiszewa świętować będą w ostatnią sobotę sierpnia. W programie sporo występów artystycznych, a także konkurencje sportowe.
Dożynki w Starej Kiszewie

16:00
Szpon, boisko rekreacyjne
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Sołectwo Szpon serdecznie zapraszają na Piknik Rodziny, który odbędzie się 26.08.2017 r. o godz. 16:00 na boisku rekreacyjnym w Szponie.
Piknik Rodzinny w Szponie

20:00
Wielki Klincz, Sala Wiejska
Sołtys Wielkiego Klincza, a także Ochotnicza Straż Pożarna zapraszają na Zabawę Strażacką. Imprezę poprowadzi zespół "And - Daro".
Zabawa Strażacka w Wielkim Klinczu

 
Sierakowice, ul. Lęborska 6 a
Sklep Aurelka zaprasza rodziców z dziećmi, w wieku przedszkolnym i szkolnym na bezpłatne badania stóp i konsultacje ze Specjalistą.
Bezpłatne badanie stóp w Sierakowicach

 
Kościerzyna, Kino Remus, ul. 3 Maja 9
"Gang Wiewióra 2" w repertuarze dla dzieci oraz "Annabelle" dla nieco starszych widzów. To najnowsze propozycje kościerskiego Kina Remus.
Repertuar Kina Remus
« sierpień 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd