wtorek, 15 sierpnia 2017 r.

10:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum
Muzeum we Wdzydzach zaprasza na obchody Święta Matki Boskiej Zielnej. 15 sierpnia na terenie skansenu odbędzie się szereg uroczystości i pokazów dożynkowych.
Święto Matki Boskiej Zielnej w Muzeum we Wdzydzach

14:00
Struga, Jezioro Wielkie
Podczas "Pikniku Disco nad Jeziorem" nie zabraknie koncertów gwiazd muzyki Disco, a także wielu atrakcji dla dzieci. W programie m.in. zabawy z animatorami dla dzieci, pokaz ptaków drapieżnych, czy wspólne treningi ZUMBY.
"Piknik DISCO nad Jeziorem" w Strudze

14:00
Kościerzyna, Rynek
Występy artystyczne, czy konkurs na tradycyjny bukiet zielny - takie atrakcje czekają na wszystkich tych, którzy wybiorą się na kościerski Rynek. Odbędzie się tam bowiem kolejna już edycja imprezy "Bukiety dla Panny Zelno".
Kościerzyna. Bukiety dla Panny Zelno

15:00
Plac przy Urzędzie Gminy w Liniewie
Wójt gminy Liniewo wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji zapraszają na Festyn Sierpniowy. Impreza skierowana jest do wszystkich tych, którzy lubią się bawić. Na scenie pojawią się między innymi Kapela Górole oraz iluzjonista "Just Edi". Nie zabraknie też konkursów i to zarówno dla dzieci, jak i tych nieco starszych biesiadników.
Festyn Sierpniowy w Liniewie

18:00
Plaża nad Jeziorem
Gmina Nowa Karczma, Pastelowa Budka oraz Chata Polska zapraszają na Letni Koncert nad Jeziorem w Nowym Barkoczynie. W plenerowej scenerii wystąpią: Paweł Kreft, Łukasz Synak oraz Sebastian Brandt.
Letni Koncert w Nowym Barkoczynie

 
Kościerzyna, Kościerski Dom Kultury
Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego zaprasza na letnie półkolonie teatralno - muzyczne. Warsztaty są bezpłatne.
Letnie półkolonie teatralno - muzyczne

 
Kościerzyna, Kino Remus, ul. 3 Maja 9
Od wtorku 8 sierpnia, na ekranie Kina Remus będzie można obejrzeć animację pt. "Mała Wielka Stopa". "Spider - Man: Homecoming" już od piątku 11 sierpnia.
Repertuar Kina Remus

 
Boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. 8 Marca 1
Z myślą o tych, którzy zostają w mieście, kościerski samorząd przygotował akcję "Wakacje na boisku sportowym - sport jako alternatywa uzależnień". Zajęcia odbywać się będą do 19 sierpnia. Nudzisz się? Przyjdź na boisko i aktywnie spędzaj czas.
Kościerzyna. Wakacje na Boisku Sportowym

 
Kościerzyna
Miasto Kościerzyna zaprasza do udziału w kolejnej edycji "Tygodnia Kuchni Kaszubskiej", który jest znakomitą okazją do promocji regionu i punktów gastronomicznych wśród turystów i mieszkańców.
Tydzień Kuchni Kaszubskiej w Kościerzynie
« sierpień 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd