poniedziałek, 14 sierpnia 2017 r.

21:00
Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach
Przed nami kolejny koncertowy Weekend w Tawernie Żeglarskiej we Wdzydzach. Tym razem koncerty odbywać się będą aż przez cztery dni. Na estradzie zaprezentują się: Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak, Trzy Majtki - Trójmiejska Formacja Szantowa, Blue Wave Band, Banau.
Koncertowy weekend we Wdzydzach

11:00
Kościerzyna, Centrum Kultury Kaszubskiej "Strzelnica"
Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego zaprasza na wakacje z ekologią, kulturą i sztuką
Wakacje z ekologią, kulturą i sztuką w Kościerskim Domu Kultury

15:00
Kościerzyna, Rynek Miasta
W Kościerzynie odbędzie się charytatywny koncert dla Małego Dominika, który wraz ze swoim dziadkiem walczy o odzyskanie sprawności, po tym jak w wypadku samochodowym zginęła jego mama, a on sam ledwo uszedł z życiem.
Akcja charytatywna "Z serca dla Dominika"

 
Kościerzyna
Miasto Kościerzyna zaprasza do udziału w kolejnej edycji "Tygodnia Kuchni Kaszubskiej", który jest znakomitą okazją do promocji regionu i punktów gastronomicznych wśród turystów i mieszkańców.
Tydzień Kuchni Kaszubskiej w Kościerzynie

 
Kościerzyna, Kościerski Dom Kultury
Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego zaprasza na letnie półkolonie teatralno - muzyczne. Warsztaty są bezpłatne.
Letnie półkolonie teatralno - muzyczne

 
Kościerzyna, Kino Remus, ul. 3 Maja 9
Od wtorku 8 sierpnia, na ekranie Kina Remus będzie można obejrzeć animację pt. "Mała Wielka Stopa". "Spider - Man: Homecoming" już od piątku 11 sierpnia.
Repertuar Kina Remus

 
Boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. 8 Marca 1
Z myślą o tych, którzy zostają w mieście, kościerski samorząd przygotował akcję "Wakacje na boisku sportowym - sport jako alternatywa uzależnień". Zajęcia odbywać się będą do 19 sierpnia. Nudzisz się? Przyjdź na boisko i aktywnie spędzaj czas.
Kościerzyna. Wakacje na Boisku Sportowym
« sierpień 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd