sobota, 1 lipca 2017 r.

07:30
Kościerzyna, Oddział Terenowy RCKiK, ul. A. Piechowskiego 36
Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kościerzynie i Klub HDK PCK przy KP PSP w Kościerzynie zapraszają na Akcję HDK pt. Sobota Mundurowych Krwiodawców.
Sobota Mundurowych Krwiodawców w Kościerzynie

10:00
Złota Góra
Na scenie tegorocznego Truskawkobrania m.in. SOUND'N'GRACE, klultowy FANCY oraz MICHAŁ SZPAK. Poza scenicznych emocji dostarczać będą stoiska handlowe, artyści lokalni i twórcy ludowi z Kaszub.
Truskawkobranie 2017

10:30
Rumia, scena główna MOSiR / Hala MOSiR
1 lipca do Rumi zjadą się Kaszubi z całego świata. Już po raz XIX będą się jednoczyć podczas Światowego Zjazdu Kaszubów.
XIX Światowy Zjazd Kaszubów

11:00
Kościerzyna, Rynek Miasta, ul. Rynek 9
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 1 lipca do 2 września 2017 r. włącznie w godzinach 11.00 - 13.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny.
Darmowe spacery z przewodnikiem po Kościerzynie

13:00
Łubiana, targowisko
Już w sobotę, 1 lipca 2017 Wielka Degustacja Lodów Calypso. Tego dnia każdy będzie mógł przypomnieć sobie smak z dzieciństwa lub poznać go, jeśli nie znał go do tej pory.
Wielka Degustacja Lodów Calypso w Łubianie

15:00
Stara Kiszewa, Stadion
Profesjonalne pokazy kulinarne i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Już w sobotę 1 lipca odbędzie się IV Festiwal kulinarny - Kiszewskie Smaki.
IV Festiwal Kiszewskie Smaki

15:30
Kościerzyna, Rynek Miasta
Już w sobotę, 1 lipca 2017 Wielka Degustacja Lodów Calypso. Tego dnia każdy będzie mógł przypomnieć sobie smak z dzieciństwa lub poznać go, jeśli nie znał go do tej pory.
Wielka Degustacja Lodów Calypso w Kościerzynie

18:00
Cisewie, Boisko sportowe
Wójt Gminy Karsin oraz Dom Kultury w Karsinie, zapraszają na Festyn w Cisewiu. Wśród atrakcji pokazy taneczne i modelowanie balonów.
Festyn w Cisewiu
« lipiec 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd