sobota, 28 stycznia 2017 r.

10:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich
Wdzydzkie muzeum zaprasza do obejrzenia przygotowań do wigilijnej wieczerzy, choinki w chłopskiej chałupie, szlacheckim dworze i kościele oraz ludowej szopki z pozytywką.
"GODË - Boże Narodzenie na Kaszubach" - Wdzydze Kiszewskie

15:00
Hala Sportowa w Wielkim Klinczu
Podczas spotkania do rywalizacji w ramach PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet staną dwie ekipy: UKS PCM Kościerzyna oraz Vistal Gdynia. Zawodnicy liczą na doping kibiców.
Mecz piłki ręcznej - Kościerzyna vs. Gdynia

 
Kościerzyna, ul. 3 Maja 9 - Kino Remus
"Królowa Śniegu 3: Ogień i lód", "Za niebieskimi drzwiami", "Powidoki" - między innymi takie propozycje filmowe kościerskie kino przygotowało na najbliższe dni.
Repertuar Kina Remus - Kościerzyna

 
Karsin, Dom Kultury
Dom Kultury w Karsinie przygotował dla dzieci interesującą ofertę na ferie. W programie m.in. wspólne pieczenie i degustacja pizzy, turniej gier planszowych oraz zabawy na śniegu.
Ferie zimowe w gminie Karsin

 
Gminna Hala Sportowa w Starej Kiszewie
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki wraz z Parafią pw. św. Marcina w Starej Kiszewie zapraszają na Aktywne Ferie. W programie m.in. zajęcia taneczne, turniej tenisa stołowego i spotkanie z Dawidem Krzyżowskim, football freestylerem.
Ferie zimowe w gminie Stara Kiszewa

 
Kościerzyna, Hala Sportowa "Sokolnia"
W turnieju udział wezmą cztery drużyny: Sokół Browar Kościerzyna - gospodarz, GKS Żukowo, Polski Cukier Pomezania Malbork oraz Spójnia Gdynia. Uczestnicy rozgrywek rywalizować będą systemem "każdy z każdym" o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna.
Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna
« styczeń 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd