wtorek, 24 stycznia 2017 r.

10:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich
Wdzydzkie muzeum zaprasza do obejrzenia przygotowań do wigilijnej wieczerzy, choinki w chłopskiej chałupie, szlacheckim dworze i kościele oraz ludowej szopki z pozytywką.
"GODË - Boże Narodzenie na Kaszubach" - Wdzydze Kiszewskie

10:00
Łubiana, Nowy Klincz, Wielki Klincz, Skorzewo
Jak co roku Gmina Kościerzyna w okresie ferii przygotowała mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz młodzieży. W programie przewidziano zajęcia rekreacyjne i sportowe, warsztaty kreatywne oraz dyskotekę karnawałową.
Ferie zimowe w gminie Kościerzyna

10:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich
Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich w okresie od 16 stycznia do 24 lutego zaprasza projekcje filmowe i warsztaty muzealne.
Ferie w Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich

10:00
Kościerzyna
Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają dzieci od 6 roku życia na darmowe zajęcia rekreacyjne. W programie gry i zabawy świetlicowe, jazda na łyżwach i moc innych atrakcji.
Sportowe Ferie Zimowe - Kościerzyna

16:00
Nowa Karczma, GOKSiR
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Nowej Karczmie zapraszają na ciekawe zajęcia. W programie m.in. spektakl teatralny oraz warsztaty plastyczne i carvingowe.
Ferie zimowe w gminie Nowa Karczma

17:00
Kościerzyna, ul. Długa 31 - Kościerski Dom Kultury
KDK zaprasza zainteresowanych na wykład dr Krzysztofa Szkarłata pt. "Męska rzecz". Wstęp wolny.
Wykład pt. "Męska rzecz" - Kościerzyna

 
Kościerzyna, ul. 3 Maja 9 - Kino Remus
"Królowa Śniegu 3: Ogień i lód", "Za niebieskimi drzwiami", "Powidoki" - między innymi takie propozycje filmowe kościerskie kino przygotowało na najbliższe dni.
Repertuar Kina Remus - Kościerzyna

 
Kościerzyna
Ferie to czas odpoczynku, oderwania się od szkolnych obowiązków. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolne chwile, Kościerski Dom Kultury przygotował wiele atrakcji.
Ferie zimowe z Kościerskim Domem Kultury

 
Liniewo
Ferie zimowe wcale nie muszą być nudne. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolne chwile przygotowano szereg atrakcji. W programie m.in. zajęcia plastyczne, wyjazd do kręgle i turniej tenisa stołowego.
Ferie zimowe w gminie Liniewo

 
Karsin, Dom Kultury
Dom Kultury w Karsinie przygotował dla dzieci interesującą ofertę na ferie. W programie m.in. wspólne pieczenie i degustacja pizzy, turniej gier planszowych oraz zabawy na śniegu.
Ferie zimowe w gminie Karsin

 
Ośrodek Kultury w Dziemianach
Gry planszowe, turniej tenisa stołowego, dyskoteka - to tylko niektóre z atrakcji, jakie Ośrodek Kultury w Dziemianach przygotował dla dzieci i młodzieży podczas tegorocznych ferii.
Ferie zimowe w gminie Dziemiany

 
Gminna Hala Sportowa w Starej Kiszewie
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki wraz z Parafią pw. św. Marcina w Starej Kiszewie zapraszają na Aktywne Ferie. W programie m.in. zajęcia taneczne, turniej tenisa stołowego i spotkanie z Dawidem Krzyżowskim, football freestylerem.
Ferie zimowe w gminie Stara Kiszewa

 
Lipusz
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu zaprasza podczas ferii na ciekawe wyjazdy. W programie także gry i zabawy sportowe, warsztaty artystyczne, bal karnawałowy i wiele innych trakcji.
Ferie zimowe w gminie Lipusz
« styczeń 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd