środa, 18 stycznia 2017 r.

10:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich
Wdzydzkie muzeum zaprasza do obejrzenia przygotowań do wigilijnej wieczerzy, choinki w chłopskiej chałupie, szlacheckim dworze i kościele oraz ludowej szopki z pozytywką.
"GODË - Boże Narodzenie na Kaszubach" - Wdzydze Kiszewskie

09:00
Kościerzyna, Lodowisko Miejskie
Podczas pierwszego tygodnia ferii na Lodowisku Miejskim prowadzona będzie specjalna akcja dla uczniów szkół podstawowych, którzy jeszcze nie potrafią jeździć na łyżwach.
Nauka jazdy na łyżwach - Kościerzyna

09:00
Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie
Policjanci z Kościerzyny zapraszają wszystkich chętnych na Dzień Otwarty Komendy. Na zwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja sprzętu policyjnego, radiowozów i pokaz tresury psów służbowych.
Dzień Otwarty Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie

10:00
Wdzydze Kiszewskie, Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich
Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich w okresie od 16 stycznia do 24 lutego zaprasza projekcje filmowe i warsztaty muzealne.
Ferie w Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich

14:30
Starostwo Powiatowe w Kościerzynie - sala nr 1
Podczas obrad radni podejmą uchwały między innymi w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej i budżetu powiatu kościerskiego na 2017 rok.
XXXIII sesja Rady Powiatu Kościerskiego

 
Kościerzyna, ul. 3 Maja 9 - Kino Remus
"Królowa Śniegu 3: Ogień i lód", "Za niebieskimi drzwiami", "Powidoki" - między innymi takie propozycje filmowe kościerskie kino przygotowało na najbliższe dni.
Repertuar Kina Remus - Kościerzyna

 
Kościerzyna
Ferie to czas odpoczynku, oderwania się od szkolnych obowiązków. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolne chwile, Kościerski Dom Kultury przygotował wiele atrakcji.
Ferie zimowe z Kościerskim Domem Kultury

 
Liniewo
Ferie zimowe wcale nie muszą być nudne. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolne chwile przygotowano szereg atrakcji. W programie m.in. pieczenie ciasteczek, wyjazd do kina, konkursy, gry i zabawy.
Ferie zimowe w gminie Liniewo

 
Ośrodek Kultury w Dziemianach
Bal przebierańców, gry planszowe, turniej tenisa stołowego - m.in. takie atrakcje Ośrodek Kultury w Dziemianach przygotował dla dzieci i młodzieży podczas tegorocznych ferii.
Ferie zimowe w gminie Dziemiany

 
Lipusz
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu zaprasza podczas ferii na ciekawe wyjazdy. W programie także gry i zabawy sportowe, warsztaty artystyczne, bal karnawałowy i wiele innych trakcji.
Ferie zimowe w gminie Lipusz

 
Karsin, Dom Kultury
Dom Kultury w Karsinie przygotował dla dzieci interesującą ofertę na ferie. W programie m.in. warsztaty i pokazy garncarskie, turniej gry w piłkarzyki oraz zabawy na śniegu.
Ferie zimowe w gminie Karsin
« styczeń 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd