niedziela, 28 września 2014 r.

13:00
Będomin, teren Muzeum Hymnu Narodowego
Celem imprezy jest popularyzacja najprostszej formy ruchu jaką są biegi przełajowe, umożliwienie sprawdzenia swoich sił i możliwości w trudnej rywalizacji sportowej, promocja walorów krajoznawczo - przyrodniczych Kaszub oraz kultywowanie symboliki narodowej na przykładzie dworku - Muzeum.
XXXII Bieg Mazurka Dąbrowskiego - Będomin

15:00
Liniewo, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
GOKSiR w Liniewie zaprasza do udziału w turnieju wszystkich miłośników skata sportowego. Zawody odbędą się w systemie indywidualnym - 2 serie po 48 i 36 rozdań. Na zwycięzców czekają piękne puchary i statuetki.
Zawody z cyklu "Lato ze Skatem" - Liniewo

 
Kościerzyna
Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych, bez względu na wiek i stopień zaawansowania, do udziału w rajdzie wyjazdowym do Sopotu.
Wrześniowe spotkania z Nordic Walking - Kościerzyna

 
Stary Browar Kościerzyna
Koncert zespołu Dr Blues & Soul Re Vision, impreza taneczna, rabat na dania z "Menu Oktoberfest" - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na gości, którzy zechcą uczcić roczek Starego Browaru Kościerzyna.
Pierwsze urodziny Starego Browaru Kościerzyna

 
start: Sierakowice, ul. Kubusia Puchatka 7 - Szkoła Podstawowa
Rajd z Kompasem to impreza dla pieszych i rowerzystów, która promuje aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Uczestnicy imprezy mogą wykazać się sprawnością fizyczną oraz umiejętnościami związanymi z orientacją w terenie.
VII Kaszubski Rajd na Orientację z Kompasem

 
Kościerzyna
Głównym celem akcji jest promocja miasta i podmiotów, które zdecydowały się do niej przystąpić oraz ich ofert wśród turystów i mieszkańców.
III edycja akcji "Miasto za pół ceny" - Kościerzyna
« wrzesień 2014 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd