niedziela, 31 sierpnia 2014 r.

13:00
Kościerzyna - Orlik przy Zespole Szkół Publicznych nr 3
Celem imprezy jest m.in. propagowanie zdrowego stylu życia i sportu wśród osób dorosłych. W turnieju mogą wziąć udział mieszkańcy każdej gminy Powiatu Kościerskiego, urodzeni w 1975 roku i starsi.
II Turniej piłki nożnej Oldboy o "Super Puchar" - Kościerzyna

14:30
Kalisz
Rolnicy gminy Dziemiany wspólnie podziękują za zebrane plony. Podczas tegorocznych dożynek nie zabraknie dobrej zabawy.
Dożynki Gminno - Parafialne w Kaliszu

15:00
Głodowo
Święto Plonów tradycyjnie rozpocznie się Mszą świętą, po której przedstawiciele poszczególnych sołectw Gminy Liniewo udadzą się na wspólną zabawę. Jak co roku podczas imprezy na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji.
Dożynki w Gminie Liniewo

15:30
Kościerzyna, Rynek Miasta
Na pożegnanie lata publiczność swoimi przebojami rozgrzewać będą zespoły Alternatywa i Alibi. W programie imprezy także: pokaz mody "z odblaskami", pokaz ratownictwa WOPR oraz występy Orkiestry Dętej Begama i Zespołu Tańca Nowoczesnego Rytm.
Zakończenie Lata - Kościerzyna

16:00
Lipusz, stadion sportowy
Podczas tegorocznych dożynek nie zabraknie dobrej zabawy. W programie imprezy znajdują się m.in. liczne turnieje, wystawa nowoczesnych maszyn rolniczych oraz biesiada z zespołem Boys Dual Voice.
Dożynki Gminno- Parafialne w Lipuszu

 
baza spływu: Ośrodek Wypoczynkowy Worzałówka w Łubianie
Impreza adresowana jest do wszystkich chętnych, którzy lubią czynnie wypoczywać na wodzie w kajaku oraz przy okazji poznawać piękno przyrody Szwajcarii Kaszubskiej.
XXXVI Ogólnopolski Spływ Kajakowy Ceramików Lubiana 2014
« sierpień 2014 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd