Koncert Emila Miszk & The Sonic Syndicate"

22 październik 2019 r. (od godz. 18:00)
Kościerzyna, Kino Remus, ul. 3 Maja 9
Koncert Emila Miszk & The Sonic Syndicate"

We wtorek, 22 października w Kościerzynie odbędzie się druga edycja festiwalu muzycznego "Niepodległa wielu wymiarów". Jazzowy koncert Emila Miszk & The Sonic Syndicate" odbędzie się w Kinie Remus o godzinie 18. Wstęp Wolny.

II Edycja Festiwalu Muzycznego Niepodległa Wielu Wymiarów" to 11 koncertów w 10 miejscowościach Pomorza, m.in.: w Gniewie, Starogardzie Gdańskim, Gdańsku, Pucku i Kościerzynie. Festiwal ma na celu pokazać polską kulturę, która żyje i się rozwija.

- Jak dotąd w województwie pomorskim nie było festiwalu, który łączyłby w sobie tak zróżnicowany i bogaty repertuar przeznaczony dla różnych odbiorców i był realizowany na terenie prawie całego Pomorza - mówi Stowarzyszenie Młodych Artystów Ziemi Wejherowskiej, organizatorzy imprezy.

Emil Miszk - trębacz, kompozytor, zdobywca nagrody FRYDERYK w kategorii
Jazzowy Debiut Roku za album " The Sonic Syndicate".

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd